Pierwsza recenzja nowej ST50

Fankis

New member
lm648 doskonale rozumiem jak to działa i moja uwaga nie była do ceneo w żadnym wypadku to tylko wyszukiwarka. Nie chciałem tak bezpośrednio na wstępie dawać na sklep namiarów wystarczyło z porównywarki, resztę można samemu wywnioskować.

W samym sklepie oczywiście złożyłem zamówienie i u nich byłą właśnie cena 2004 zł. Sam prowadzę sieć sklepów internetowych także zapewniam Cię, że wiem jak to funkcjonuje :)

Sam sklep zachował się trochę nieporządku zapierając się, że cena nie jest błędna tylko im się towar skończył a to, że towar jest już niedostępny to nie ich wina i niepotrzebnie wchodzę na ceneo heh W Ceneo towar jako dostępny po wejściu do sklepu towar też był dostępny do zamówienia. Po moim zamówieniu towar znikł z oferty. Założę się, że za 2 dni znów będzie dostępny a mojego zlecenia nie mogą zrealizować jeszcze raz zaznaczam ponieważ towar jest niedostępny, a nie że cena nieprawidłowa.

Co do cen... w internecie wszystko możliwe sam czasem kupuje naprawdę okazyjnie w takich cenach, że się nie chce wierzyć.

W marketingu takie mocne obniżanie cen jest znane mające na celu zwrócić na siebie uwagę i zrobić trochę szumu i pewnie taki to miało cel. Trochę nieuczciwe, ale przynosi rezultaty - temat na osobną rozmowę.

Szkoda tylko, że od samego sklepu nie usłyszałem słowa przepraszam tylko odwracanie kota ogonem, że moja wina bo zamówiłem heh


Dobrze prawi!!polać mu :)
 

micmus

Member
Bez reklam
Ja i tak zawsze, twierdze, ze okazje nigdy nie uciekają ...pojawiają się tylko nowe lepsze (nieraz mi się już to sprawdziło) także nie ma co żałować :p
 

maciekm1980

New member
Witam. Wszedlem dzisiaj do Saturna w Szczecinie celem zakupienia 42GT30E za 2999. Zapytalem sie jednak sprzedawcy o nowa serie 50. Powiedzial ze przyszla im dopiero 1 sztuka na magazyn i nie maja jeszcze w sumie w ofercie. Zapytalemsie o cene,Pan odpowiedzial 2995 za 42ST50E i ze moze mi ja pokazac wizualnie ale bez demonstracji.Kupilem w ciemno. Wynika z tego chyba ze szykuja promocje???
Poki co jestem zadowolony z tv.Nie bzyczy,2 glosniczki plus wbudowany subwooferek o sr.8 cm naprawde daja rade w codziennym ogladniu tv.Czyta mi wszystkie pliki poki co.
 

wojt88

Guest
No to kupiłeś w super cenie. W necie, nawet na allegro takiej ceny nie znalazłem. ST50 napewno lepiej się sprawi niż GT30 ba - nawet od VT30 ale to już udowodni wkrótce zestawienie w teście ST50 Kiekiego (ST50 vs VT30).

Teraz żywię słodką nadzieję, że nowe plazmy panasa będą w cenie starych jak już konkurencja na ceneo.pl się zacznie. Narazie dalej problem z dostępnością...
 
Ostatnia edycja:

Fankis

New member
danioi jak wrażenia z st??zadowolony?jak smiga silent hill??też namierzam st ale 50 i bede męczył fife na ps3,więc ciekawi mnie jak tam u ciebie poączenie st z konsolą..
 

Danio02

New member
Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Jakość i odwzorowanie kolorów powala na kolana (w porównaniu do mojej starej plazmy Panasonica, czy telewizorów znajomych). Ciężko mi się przyznać, ale ostatnio mam mało czasu na granie. Silent Hill wygląda bardzo dobrze, konsolę podłączyłem kablem HDMI v1.4 :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Porównywałem go do VT30 i wyszedł w wielu punktach tak samo, w kilku lepiej i w kilku ciut gorzej
 

siekier_90

New member
Nie wiecie może jakie okulary będą pasować do ST50 i jak dobrze skalibrować TV? Było to już tu poruszane?

Test do linku wyżej jest dla modelu ST50B, a w Polsce jest ST50E. W czym tkwi różnica?
B - Britain, a E - East jak rozumiem, ale technicznie?
 

rafaello99

New member
Różnica jest zdaje się tylko w innej wtyczce do prądu i ilości krajów/języków w menu, wersja B ma chyba tylko angielski i irlandzki, a wersja E coś koło 20 języków z Europy kontynentalnej, w tym oczywiście polski.
 
Ostatnia edycja:
Do góry