Philips TV 2021: telewizory OLED706 z Android TV 10, P5 Generation 5 z AI, HDMI 2.1 i Ambilight 3

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie sprawdzałem - sorry.
Jutro sprawdzę.
Dla niebieskich masz specjalne ofert z pakietem dodatkowo.

To nie była promka tylko pomyłka pracownika.
Przypomnij się proszę jutru na PW - podam ceny na Oledy 706.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Była promka bo cena była około 2 tygodni , więc na pomyłkę za długo. Oczywiście na taka cenę nie liczę bo pewnie na model 705 taka była z uwagi na pewne braki w parametrach :p
 

6acek

New member
Według historii ceny na Ceneo faktycznie był za 3999 dłuższy czas. A nawet 3799 przez jakąś chwilkę. To może to właśnie ten błąd :).
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
No co ty gadasz ???? A byłem przekonany że jest , tak czekam na jakiś ruch cen , ale jak podobne bebechy to dla samego HDMI 2.1 to nie warto przepłacać :(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś wjechały 55 oledy 706
Jutro będę je zestawiał do porównania z Oled 705 i oled 806 po południu.
Zdjęcia też wkleję.
 

bullshit

Klub HDTV.com.pl
VIP
kiki, jeżeli masz możliwość, to dorzuć proszę do tego zestawienia OLED805. Jestem ciekaw porównania, bo cenowo plasuje się podobnie do OLED706. Może pomóc dokonać właściwego wyboru, ponieważ nadal mam dylemat, na który model się zdecydować.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja akurat jestem z tych co lubią najpierw obejrzeć towar , z jakich materiałów jest zrobiony , wrzucić z pendrive ze 2 testówki i podjąć decyzję. Jak na razie tylko w jednym sklepie w Galerii Mokotów w Wawie jest chyba na wystawce ale mi nie po drodze. Tak to TV typowo online. Nie wiem czy czekać na 706 , czy obniżyć loty i Sony X90 w 55 calach za 3899 zł brać :(

Jednak chciałbym już max na święta cieszyć się nowym telewizorem.

Żeby nie było jestem w stanie dorzucić tego 1000 za Philipsa , ale musi być spora różnica w jakości od obrazu po wykonanie.

Kiki wrzuć na szybko swoje zdjęcia bo te ze strony Philipsa za cukierkowe są
 

danzentu

Klub HDTV.com.pl
VIP
mnie to wkurza, że wyrezali z 706 kontrolę głosową z pilota, nawet 705 ją ma
a wrzucanie w zeszłym roku Bluetooth 4.2 do tv za kupę $ to też niezły popis
mistrzowie marketingu :)
 

goobi01

New member
kiki, jeżeli masz możliwość, to dorzuć proszę do tego zestawienia OLED805. Jestem ciekaw porównania, bo cenowo plasuje się podobnie do OLED706. Może pomóc dokonać właściwego wyboru, ponieważ nadal mam dylemat, na który model się zdecydować.


Mam to samo, też mnie ciekawi jak wypada 706 względem 805
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdzimy czy działa sterowanie głosem z aplikacja na smartfona.
Jutro mam wolne więc - będę zestawiał modele i załączę zdjęcia.
 
Do góry