Philips (test otwarty) 55PUS8601 to model z HDR, nowym niespotykanym dźwiękiem DTS Premium, pełną stabilnością systemu Android. Obsługa głosowa, Hex C

jaro0508

Member
ja myślę ze czajniki bezprzewodowe. na pewno dostaną wsparcie nowego androida.. a tak serio.. nie pojmuje czasem polityki Firmy Philips-rzadko model tv tej Firmy jest bez jakiś wad. Obraz naprawdę ładny ale oprogramowanie to chyba zmora.. A maja ladna historie swojej działalności na rynku... :)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Przypuszczalnie jednak nadzieja umiera ostatnia . Jest jednak w końcu pożądana zmiana . Nowa wersja oprogramowania . Dostępna tylko za pośrednictwem zintegrowanej funkcji aktualizacji ( wersja 10.80.3 - Marshmallow , czyli 6)
dla telewizorów Philips 65PUS8601 , Philips 55PUS8601 i Philips 65PUS8901 .
(Netflix HDR dostępny)



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

nadal

New member
Witam uprzejmie,

Przypuszczalnie jednak nadzieja umiera ostatnia . Jest jednak w końcu pożądana zmiana . Aktualizacja zintegrowana , funkcja aktualizacji rozprowadza ( wersja 10.80.3 - Marshmallow , czyli 6)
dla telewizorów Philips 65PUS8601 , Philips 55PUS8601 i Philips 65PUS8901 .



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Potwierdzam - jest android 6.0.1.
Działa dużo płynniej.
Interfejs przeszedł na prawo.
Co dalej - zobaczymy :)
 

wsmigiel

New member
Muszę przyznać, jest moc!
Przyjemniejszy dla oka, jakby szybszy, obsługa wydaje się być bardziej intuicyjna. Mnie się podoba!
Dodam, że odpaliłem HDR, a następnie NETFLIX i jestem przekonany, że jest lepiej!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A macie też specjalne podstawki do głośników ?
Bo jest specjalna oferta na nie.

55PUS8601_12-PA1-global-001
 

appaloosa

New member
Muszę przyznać, jest moc!
Przyjemniejszy dla oka, jakby szybszy, obsługa wydaje się być bardziej intuicyjna. Mnie się podoba!
Dodam, że odpaliłem HDR, a następnie NETFLIX i jestem przekonany, że jest lepiej!
Ja wgrałem apk od hbo go z tabletu i normalnie działa tylko wymaga obsługi myszką i tv musi być na WiFi a nie na lan

Jestem w szoku

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

07105415

New member
Panowie,

Wytłumaczcie mi proszę jak i kiedy na tym tv ma działać HDR i na czym to polega...?
Czy muszą być nadawane programy w tym systemie czy nie? Jakoś na tą chwilę widzę że to pic na wodę...
 

wsmigiel

New member
Używając Netflix, obok tytułu jest informacja, o tym czy HDR jest czy nie.
Po włączeniu takiego filmu, na dole TV wyświetla się komunikat o włączonym trybie HDR.
Wydaje mi się, że audycja musi wspierać HDR.
 

07105415

New member
Mam 55pus8601.

Mam też dziwną historię ze sterowaniem głośnością tv/amplitunera kd za pomocą pilota tunera sat.
Otóż przez pewien czas działało to bez problemu a teraz znowu nie działa. Wszystko mam spięte HDMI z amplitunerem, ustawienia easy link włączone..., a głośniej zrobić nie mogę...?! Czy jest jakaś kolejność podłączania żeby to działało?
 

kryha666

New member
Wszystko pięknie, fajnie, system działa płynniej itd. ale nadal nie działają prawidłowo dodatki specjalne typu Perfect Natural Motion oraz Clear LCD, po ich uruchomieniu nie da się oglądać obrazu w ruchu a podobno do tego zostały stworzone ;)
 
Do góry