Philips serii 6007/6907 - opinie, pytania, porady, pomoc, różnice

emer

Member
Bez reklam
ad2 - i dooobrze ze tak Ci wyszło ... zraziłbys się do meczów w HD :D
ad3 - bardzo dobrze ... lepiej nie :D
 

Tika

New member
Bez reklam
zmień anteną na lepszą, ten TV wymaga mocnej anteny do dobrego odbioru

poza tym z tego co pamiętam to dobre jakościowo transmisje są na nSport HD, Eurosport HD też niczego sobie, szczególnie dobrze jakościowo wygląda transmisja z Roland Garros, jest szansa, że w tym roku dadzą ponownie w 3D
 
Ostatnia edycja:

murzyn997

New member
Show pilkarskie bylo ale w wykonaniu ukrainy wiec nie bylo zle;)
Co do jakosci hd to w tvp1 troche odbiegalo od hd, na polsat sport hd bylo lepiej ale tez bez rewelacji.
Kiki oczywiscie mial super hd albo jego oczy konwertuja obraz do hd;)
 

maniek530

Banned
Ja lece z N-ki i TVP HD wygląda dobrze choć np. mecze na nSPORT HD są lepszej jakości - wczoraj było OK poza oczywiście samym widowiskiem jakie nam zafundowali "kopacze szmacianki" !!!
 

murzyn997

New member
Panowie, mialem problem z wifi (przewaznie nie laczylo sie automatycznie).dwa dni temu tv zresetowal mi ustawienia obrazu wiec postanowilem uzyc opcji "zainstaluj ponownie tv".calkowity reset, ustawianie od poczatku ale pomoglo.Tv laczy sie za kazdym razem normalnie jak nigdy i drugie co zauwazylem to praktycznie niezauwazalny efekt dynamicznego podswietlenia (mam na mysli te mrugniecia ekranu).
 

jeremishal

New member
Witam. od kilku dni nie mogę się połączyć z tv przez myremote philips. Program mam na androida, wcześniej wszystko śmigało, a teraz komórka nie widzi tv. Czy ktoś zauważył coś podobnego?

Wyryte z tapatalk
 

mazibyk

New member
Ja lece z N-ki i TVP HD wygląda dobrze choć np. mecze na nSPORT HD są lepszej jakości - wczoraj było OK poza oczywiście samym widowiskiem jakie nam zafundowali "kopacze szmacianki" !!!

A jak u Ciebie studio przedmeczowe w nsport HD? Bo o ile mecze są calkiem spoko jakosci to jak oglądam studio to nie mogę uwierzyć, że to HD, bo to nawet jak na SD mi słabo wygląda.. ciemno, niewyraźnie, jakies takei zamglone.. daleko od HD <hmmm> i nie wiem o co biega.. bo ustawienia tv raczej spoko (kalibracja jurasko) i na kanalach hd generalnie dobrze sie prezentują przy filmach serialac, programach itp..
 

kasperek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam taki problem 47Pfl6067.
Podłączony dysk twardy. Gdy w EPG powiedzmy dziś o godzinie 18 nastawie coś co ma się nagrać jutro o 8 to nie ma problemu i nagrywa się o tej porze.
Jeśli o godzinie 7,8 rano nastawie coś co ma się nagrać o godzinie 16 tego samego dnia to się nie nagra. Po sprawdzeniu istnieje to nagranie w zaplanownaych zdaniach z przestawioną datą i godziną na następny dzień na jakiś inny program.
Sprawdzałem to tylko na jednym przykładzie na jednym serialu w godzinach jego emisji.

Ktoś wie o co chodzi?
 

Tika

New member
Bez reklam
to że jest HD to mogą sobie pisać, czasem dobre SD (zdarzają się takie na poziomie DVD) jest lepsze niż kiepskie HD z zawyżoną rozdzielczością i niskim bitrate

co do sterowania smartphonem (mam SE Xperia) to u mnie aplikacja myRemote działa dobrze, działa zarówno sterowanie TV jak i simplyshare oraz net tv
 
Ostatnia edycja:

yoursin

New member
W poniedziałek stałem się posiadaczem 47PFL6877 - zakup u Kikiego.

Na ten moment jest usatysfakcjonowany - obraz SD - porównywalny z poprzednim TV - Tosia 40ZF355, obraz HD - lepszy.

TV był kalibrowany, ale w sklepie, a nie w domu, co powoduje, że ustawienia nie są do końca adekwatne do warunków, w których używany jest TV.

Na ten moment najbardziej zastanawia mnie biel - biel jest brudnawa, a na dodatek w prawym górnym rogu, w momencie gdy na ekranie jest dużo bieli, jest przebicie koloru różowego, które nie występuję na reszcie ekranu. Spotkał się ktoś z czymś podobnym?

Pozdrawiam,

Piotrek
 

murzyn997

New member
Mam problem z przelaczaniem z dvb-t na dvb-c i odwrotnie.Gdy zainstaluje kanaly na dvbt i chce przelaczyc sie na dvbc to jest komunikat ze brak zainstalowanych kanalow i musze na nowo instalowac.Potem zeby przelaczyc z powrotem na dvbt to znowu ten sam komunikat i nowa instalacja kanalow.I tak w kolko.Czy nie mozna sie normalnie przalaczac miedzy tymi dwoma opcjami?
 
Do góry