Philips serii 6007/6907 - opinie, pytania, porady, pomoc, różnice

joanna73

New member
Witam. Telewizor Philips 47PFL6007 często rano nie chce się włączyć z pilota wyczytałam, że należy wgrać nowy soft. W związku z tym mam pytanie: jak podłączyć do tego TV internet mobilny Play?
 

ElTomeko

New member
szczuro a jak pierwszy raz włączyłes tv to wybrałes kraj Polska?? jest tez taka opca w menu "język menu" zobacz moze cos sie przestawiło...
 

jozwa48

New member
Witam. Telewizor Philips 47PFL6007K. podczas zmiany kanału na HD słychać głośne trzaski w głośnikach.Czy jest to wina telewizora czy tylko złego ustawienia?Dzięki za pomoc.
 

szczuro

New member
bylo wybrane POLSKA i jezyk menu, tez mam polski
chyba sprobuje zainstalowac TV od nowa,
bo wkurzaja mnie te szlaczki, a nie mam juz innych pomyslow
 

joanna73

New member
ElTomeko dziękuję za odpowiedź. Spróbuję tak jak mówisz. A może ktoś wie czy da się podłączyć do tv internet mobilny z Play?
 

macmet

New member
Właśnie od jakiegoś czau śledzę wątki na temat 6007, mam już philipsa 32 calowego z przed 6 lat. Pragnąc wymienić tv spodziewam się po nim czegoś znacznie lepszego . Mam hd playerek icybox i kupę filmów w 1080p. Widziałem w akcji model 4000 coś tam i obraz był dość ładny w porównaniu do mojego obecnego tv. Spodziewam się pozytywnych wrażeń po jego zakupie a cena spada :)
 

jurasko

New member
cena zaje...sta :grin: jak za 47"
Swego czasu jak byłem na etapie kupna mojego Sharpa to też wskoczyła w jednym dniu super cena na niego w electro.Do tego w gratisie była dodatkowa para okularów o wartości ok 200zł
Już miałem kupować on-line ale zauważyłem że na ich stronie jest również ten sam model ale droższy i bez dodatkowych okularów w gratisie .Coś mnie tkneło i zadzwoniłem zapytać jak to jest że jeden tańszy z gratisem a drugi droższy i jeszcze bez gratisu.
Odpowiedz była taka że te tańsze z gratisem to są powystawowe i jest ich dosłownie kilka sztuk.
Następnego dnia już nie było tych w "promocji"
I tutaj mam szacunek do firmy za to że nie ściemnia.

To tak w formie informacji i dlatego warto czasami samemu zadzwonić i dopytać się o szczegóły "promocji"
 
Ostatnia edycja:

jurasko

New member
jurasko zmieniałeś jeszcze swoje ustawienia w stosunku do kalibracji ?

Od zeszłego tygodnia lecę na lekko zmodyfikowanych i przy nich już chyba zostanę na zawsze.
Tryb : film
Dałem kontrast podświetlenia(backlight) na :27 a jasność na:52,temperatura kolorów-własne.
Reszta bez zmian.
Ustawione mam pod siebie i dla mnie rewelka razem z włączonym ambilight.Zero męczenia wzroku :)

Co wy sądzicie o tej modyfikacji?
 
Ostatnia edycja:
Do góry