Philips seria 9664

darqman

Member
Wygląd rzecz gustu mi akurat bardzo się podobają, przynajmniej wyróżniają się w śród setek podobnych do siebie TV. Moim zdaniem Philips zawsze miał indywidualne wzornictwo swojego sprzętu :eek:k:
 

rufus78

New member
Bedzie drogo jak cholera ale na pewno stanieja obecne wersje i bedzie mozna wreszcie kupic 100Hz po normnalnych cenach.
 

marianin

New member
rufus78 napisał:
Bedzie drogo jak cholera ale na pewno stanieja obecne wersje i bedzie mozna wreszcie kupic 100Hz po normnalnych cenach.

To prawda ceny nowej serii 9000 przyprawiają o zawrót głowy. Jednak równie ciekawie jeśli chodzi o parametry i wyposażenie zapowiadają się serie 7000
i 8000 - znacznie tańsze. Ja mam nadzieję, że te nowe telewizory nie będą już
różnicowane na wersje D i H (z i bez MPEG4) i do Polski wszystkie trafią z MPEG4 bo mam chętkę na 8404 :)
Co do aktualnie produkowanych jeszcze telewizorów? z 100Hz to przecież
taki np 42pfl7403 czy 7433 juz teraz nie jest drogi i można go mieć za ok 3,5kzł tak na marginesie to ten TV wygrał w teście z plazmą Panasonica:

http://nowetrendy.pl/index.php/news/id/4783
 

sornat

Member
rufus78 napisał:
Bedzie drogo jak cholera ale na pewno stanieja obecne wersje i bedzie mozna wreszcie kupic 100Hz po normnalnych cenach.

tylko ze chce kupic 37pfl9603 w cenie "normalnej" i nigdzie nie ma - wszędzie twierdzą że wchodzi nowa seria i w philipsie nie ma "starych" modeli - jak chce to mogę czekać do maja :p

trzeba sie rozejrzec za czymś innym chyba
 

sornat

Member
wg. człowieka z biura obsługi PHILIPSA - modele 9604 od 1 kwietnia są dostępne fizycznie w philipsie dla dystrybutorów, dziwne bo nigdzie cen nie mogę się doszukać...
 

kerimes

New member
9664 w 42 calach pojawił się na skąpcu wg. mnie w niezłej cenie 5499 i zamówiłem, ciekawe kiedy przyślą o ile wogóle przyślą w tej cenie :)

narazie czekam .... i doczekac się nie moge...:)
 

tomdvd

New member
I jak dojechał tv, pytam bo specyfikacje ma full wypas, to może być LCD roku w tej cenie. Pytanie tylko czy da sie wyeliminować "teatrzyk"?
Szukam 9664 w 47" i nigdzie jeszcze nie moge znależć. Również 8404 jesy ok ale brak mu perfect pixel hd, w zamian jest pixel precise.
Pozdr,
 

sornat

Member
jak narazie to jest wielka lipa - nigdzie nie ma a w BOK philipsa uparcie twierdza ze od 1 kweitnia modele 8404 i 9604 sa dostepne fizycznie...
 

kerimes

New member
niestety dziś dostałem maila że dostawa się opóźni i bedzie zrealizowana najpóźniej do 10 czerwca.... skąd ja to znam kiedyś na lcd sharpa czekałem zamiast 5 dni prawie 2 miesiące......ale nic to dalej czekam z niecierpliwością zdecydowałem sie na serie 9000 z powodu wifi oraz spectra 2 200hz mi są z sumie zbyteczne ale lepiej miec wiecej niż mniej :)
 

tomdvd

New member
9664 jest w rtv euro agd za 6999 a to jest najlepszy model z perfect pixel HD aluminiową obudową:) i czas reakcji matrycy tego 200 hz'a = 1ms!
 

Endriu129

New member
Do Kerimes.
Ciekaw jestem czy masz już tego Philipsa, czy dalej czekasz?
Jeżeli masz to napisz o pierwszych wrażeniach bo sam jestem zainteresowany tą serią .
 

kacperhq

New member
Pewnie nie ma bo statnio słyszałem z kilku sklepów że dostawa w 2 połowie czerwca(a miały być 5 czerwca), wię znając zycie to oznacza 30 czerwca albo i nawet lipiec. zwłaszcza ze ostatnio nawet zdjeli 42pfl9664h z polskiej strony philipsa. też niemoge się doczekać by zawisł na mojej ścianie.
kerimes gdzie Ty go widziałeś w tej cenie ja najtaniej widziałem go po ok 5900zł
 

JuiCe

New member
By dodatkowo umocnić mnie w przekonaniu do kupna 9604 wysłałem wiadomość do Philipsa. Treści pytań nie zamieszcam - można się domyślić po odpowiedziach (dodam tylko, że pojechałem im po ambicji, chyba się nie przejeli, porównując fukncje multimedialne do B650). Niestety odpowiedź z "BOKu" nie jest zbyt pomyślna:

SRT Subtitles support not planned

better fast forward/rewind functionality for movie files (divx) accessed from USB or over DLNA this is somehow a tricky thing,
ffw and rewind of Divx will be always not very comfortable due to the amount of processing power needed and the different Divx file codecs, all consumer electronics devices are suffering from this, no matter what brand, what we need to keep in mind is that a TV is not a PC

Matroska codec support not planned due to this is not any official file format even if widely spreaded but development has been stopped for .mkv so will not implement it

Net TV support for Last.fm. services will be added as the provider is contacting Philips to get his service approved for Net TV
 

sornat

Member
no a ja mam 37pfl9604 od ok. 2 tygodni ale nie mialem chwili zeby cokolwiek napisac...
kupilem w rtv-agd.pl- ale chyba mieli tylko 1sztuke ;) bo wybralem odbior osobisty i dzwonili kilka razy czy aby napewno odbiore go ;)

co przede wszystkim rozwala w tym tv to DŹWIĘK....kosmos nie spotkalem zadnego lcd/plazmy z takim basem - czystymi wysokimi tonami - ekstraklasa

obraz jest b. dobry choc kąty zostawiaja troszke do zyczenia...
przy wlaczonym natural motion nawet na minimum straszny teatr - takze czekam na nowszy soft...
jesli macie pytania to piszcie...
 
Do góry