Philips seria 9664

Felini

New member
Dzięki za odpowiedź.
U mnie jest tak: Konfiguracja > Instalacja > Preferencje:

Lokalizacja
Pasek głośności
Rozmiar informacji o kanałach
EasyLink
Pilot EasyLink
Łącze Pixel Plus
Ustawienia LightGuide
Teletekst 2.5

To wszystko, nie ma opcji Przewodnika TV (EPG).
Rozumiem, że u Ciebie jest w Preferencjach dodatkowa opcja. Jak się nazywa i w którym miejscu na liście występuje? Jaką masz wersję oprogramowania?
Ja mam zainstalowane Q5492-0.26.78.0
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Dzięki za odpowiedź.
U mnie jest tak: Konfiguracja > Instalacja > Preferencje:

Lokalizacja
Pasek głośności
Rozmiar informacji o kanałach
EasyLink
Pilot EasyLink
Łącze Pixel Plus
Ustawienia LightGuide
Teletekst 2.5

To wszystko, nie ma opcji Przewodnika TV (EPG).
Rozumiem, że u Ciebie jest w Preferencjach dodatkowa opcja. Jak się nazywa i w którym miejscu na liście występuje? Jaką masz wersję oprogramowania?
Ja mam zainstalowane Q5492-0.26.78.0

Taką samą wersję i ostatnią nad czym ubolewam bo uważam , że ten TV mógłby być rozwijany jeśli chodzi o soft, obrazem i dźwiękiem nie ma sobie równych !
Tak - między Łącze Pixel Plus , a Ustawienia LightGuide mam Przewodnik telewizyjny.

Pozdr.
 

Felini

New member
ten TV mógłby być rozwijany jeśli chodzi o soft, obrazem i dźwiękiem nie ma sobie równych !
Zgadzam się całkowicie, z obrazu i dźwięku jestem bardzo zadowolony. Oprogramowanie pewnie nie będzie już rozwijane, model w końcu wyszedł z produkcji.
Tak - między Łącze Pixel Plus , a Ustawienia LightGuide mam Przewodnik telewizyjny.

Pozdr.
Chyba skontaktuję się z serwisem bo Przewodnika nie ma. Nie wiem, czy ponowne wgranie oprogramowania mogłoby to poprawić. Nie wiem też, czy reinstalacja tej samej wersji softu jest możliwa.

Dzięki za pomoc.

Edycja:

Problem rozwiązany, trzeba było zmienić kraj instalacji na Niemcy i EPG pojawia się w menu.
 
Ostatnia edycja:

motylla

New member
A mi się ten tv popsuł. Bardzo żałuję bo faktycznie obraz żyleta. Cieszył mnie przez 3 lata i padł po gwarancji. Jak to matryca....to koszt naprawy ogromny (około 5-7 tysięcy) - a wszystko wskazuje że to matryca. Jak komuś potrzebne zapasowe części - to jest wystawiony na allegro. Z wielkim żalem nie wybrałem znów philipsa (strasznie polubiłem ambilight i "teatrzyk".....ale to przegięcie żeby tv takiej klasy padł po takim krótkim czasie. Kosztował straszne pieniądze. Teraz gra SHARP LC-52LE830E i jest ok....jednak czuję niedosyt.
 

SDman

Banned
A mi się ten tv popsuł. Bardzo żałuję bo faktycznie obraz żyleta. Cieszył mnie przez 3 lata i padł po gwarancji. Jak to matryca....to koszt naprawy ogromny (około 5-7 tysięcy) - a wszystko wskazuje że to matryca. Jak komuś potrzebne zapasowe części - to jest wystawiony na allegro. Z wielkim żalem nie wybrałem znów philipsa (strasznie polubiłem ambilight i "teatrzyk".....ale to przegięcie żeby tv takiej klasy padł po takim krótkim czasie. Kosztował straszne pieniądze. Teraz gra SHARP LC-52LE830E i jest ok....jednak czuję niedosyt.
Witam,
faktycznie przykre to , ja mam od 08.2009 i nie widzę żadnej alternatywy dla tego modelu (chyba, że 9007 ale nie wiem czy tam IPS jest)
Obraz i dźwięk to nieosiągalna półka dla większości teraźniejszych TV,
Super dźwięk dało LG w modelu 960V -no ale to LG sam nie wiem , czy się skusić on ma IPS, a to dla mnie najważniejszy parametr.
Mój to 42 cale Twój też, czy 47" ?

PS , nie powinieneś się poddawać jeśli to matryca upoluj jakiegoś LG -IPS -taniego i przekładka w notebookach się da to w TV również powinno.
 

Tika

New member
Bez reklam
Witam,
faktycznie przykre to , ja mam od 08.2009 i nie widzę żadnej alternatywy dla tego modelu (chyba, że 9007 ale nie wiem czy tam IPS jest)
Obraz i dźwięk to nieosiągalna półka dla większości teraźniejszych TV,
Super dźwięk dało LG w modelu 960V -no ale to LG sam nie wiem , czy się skusić on ma IPS, a to dla mnie najważniejszy parametr.
Mój to 42 cale Twój też, czy 47" ?

PS , nie powinieneś się poddawać jeśli to matryca upoluj jakiegoś LG -IPS -taniego i przekładka w notebookach się da to w TV również powinno.

matrycę do TV kupić dużo trudniej niż do laptopa, a z wymianą też będzie trudniej
 
Do góry