Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

grzesiek1945

New member
55pft6550, zainstalowane. Na pierwszy rzut oka soft działa szybciej, YouTube nie zacina. Zrobiłem od razu cold start, także zalecam to zrobić po instalacji oprogramowania. Szybkie spostrzeżenia.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

mik61

New member
Dziwne tylko, że nigdzie tego oprogramowania oficjalnie nie widać...

Jak to nie widać? Przecież jest na stronie Philips do pobrania na 50PFH6550/88 działa spoko sprawdzałem 3D efekt głębi zrobili niesamowity jeszcze tak dobrego efektu głębi to nie widziałem nawet na SONY czy LG ale Cross nadal występuje nie tak duży jak do tej pory ale jednak jest ALE JESTEM POD WRAŻENIEM TEJ GŁĘBI
 

Ziku90

New member
Jak to nie widać? Przecież jest na stronie Philips do pobrania na 50PFH6550/88

No fakt na wspomnianym jest ale dla kolegi wyżej 55pft6550 nie ma, dla 40PFH5500/88 też nie ma, mimo że w changelogu już występuje. Dodatkowo chyba padło forum supportforum.philips...

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 

MATOS

New member
Zainstalowałem ten najnowszy soft dla PFH6550 na swoim 40PFH6550 i faktycznie - kolorki już naprawione. Przez kilka godzin nie zauważyłem nic nowego poza tym (3D nie używam).

Pytanie z innej beczki: czy ktoś też miał taki problem z tym TV, że po włączeniu i przejściu na źródło z HDMI (którekolwiek) obraz jest do góry nogami? Ja mam to od początku i zaczyna mnie ten problem ostro wnerwiać - trzeba przełączać na telewizję i wracać na HDMI za każdym razem, żeby obraz się poprawnie obrócił.
 

mik61

New member
Zainstalowałem ten najnowszy soft dla PFH6550 na swoim 40PFH6550 i faktycznie - kolorki już naprawione. Przez kilka godzin nie zauważyłem nic nowego poza tym (3D nie używam).

Pytanie z innej beczki: czy ktoś też miał taki problem z tym TV, że po włączeniu i przejściu na źródło z HDMI (którekolwiek) obraz jest do góry nogami? Ja mam to od początku i zaczyna mnie ten problem ostro wnerwiać - trzeba przełączać na telewizję i wracać na HDMI za każdym razem, żeby obraz się poprawnie obrócił.

A ja powiem że ten soft na 50PFH6550 działa gorzej i znowu wrócę do poprzedniej wersji zacina się przycina ciągle komunikaty Aplikacja ustawienia nie odpowiada, aplikacja google play została zatrzymana itd. badziewie
 

Ator

New member
Witam kolegów. Dawno tu nie zaglądałem, aż dzisiaj z ciekawości wszedłem. I zdziwiłem się, ze wychodzą cały czas nowe softy na ten tv, bo sam tv nic nie wykrywa. W kazdym razie ja mam soft z lipca zeszłego roku, z końcówką 5.234.14 i póki działa to nie eksperymentuje. Czy warto zmieniać, czy to igranie z ogniem w dalszym ciągu??

Ponadto mam taki problem ostatnimi czasy. Wziąłem miesiąc Netflixa na próbę i oglądam poprzez natywną apkę w tv natomiast dźwięk puszczam po optyku do zewnętrznej stacji dekodującej ze słuchawkami Philipsa (kultowy Cineos). Problem polega na tym, że po pierwsze dźwięk potrafi przerywać tzn raz na jakiś czas odcina dźwięk w słuchawkach by za niecałą sekundę wrócić. Tego nie zauważyłem, gdy oglądam coś z dekodera nc+ (dźwięk HDMI o tv i s tv po optyku do tejże stacji. Co ciekawe zauważyłem też, że zdarza się tak, że gdy dekoder nc+ jest włączony tzn. puszcza sygnał po HDMI do TV a ja na TV mam Netflixa to dźwięk jest na słuchawkach, a jak dekoder przełączam do standby mode to mimo, iż Netflix na tv jest cały czas odpalony to odcina dźwięk na optyku. Czy ktoś z Was spotkał się z takim zachowaniem?? Macie może rozwiązanie?
 
Do góry