Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

1mpulso

New member
Bzdurą to może być w twoim 5500/88 ale w moim 6550 wystarczyło że po każdej aktualizacji reset do ustawień fabrycznych i żadnego wieszanie się nie ma

Nie zgodzę się, na restart i zawieszenia nie pomaga ponowna instalacja telewizora czy najnowsze oprogramowanie. Robiłem to wielokrotnie i zawsze są problemy, aż do takiego stopnia jak w moim przypadku że telewizor jest bezużyteczny, produkt jest bardzo istotnie wadliwy i to nie ulega żadnej wątpliwości . Pytanie tylko jak walczyć o zwrot pieniędzy ...
 

1mpulso

New member
Każdy może na własną rękę sprawdzić na jak duża skalę jest ten produkt wadliwy. Wystarczy odwiedzić kilka sieci sklepów sprzedających telewizory i subtelnie porozmawiać ze sprzedawcami. Ja tak zrobiłem i nawet od jednego sprzedawcy się dowiedziałem że mieli kiedyś taki model na sklepie, który zepsuł się na wystawie i osobiście go zareklamowali, był naprawiany kilkukrotnie i zawsze wracał z jakąś wadą...
 

bsnkamil

New member
witam,
mam nadzieję, że kto mi coś podpowie, ew. nakreśli temat. Otóż chciałem podłączyć TV 40PFH6550/88 do swojej wieży stereo, celem odsłuchu muzyki z YT na jakiś przyzwoitszych głośnikach. Myślałem, że będe mógł skorzystać z wyjścia audio z YPbPr więc podłączyłem kablem chinch do wieży, no ale niestety nie działa, szukałem w opcjach czy nie trzeba tego gdzieś uaktywnić, no ale niestety. Czy pozostaje mi tylko korzystanie z portu słuchawkowego celem przesyłania dźwięku do wieży stereo? Dziękuje za wszelkie sugestie i odpowiedzi. Pzdr.
 

koboos

New member
witam,
mam nadzieję, że kto mi coś podpowie, ew. nakreśli temat. Otóż chciałem podłączyć TV 40PFH6550/88 do swojej wieży stereo, celem odsłuchu muzyki z YT na jakiś przyzwoitszych głośnikach. Myślałem, że będe mógł skorzystać z wyjścia audio z YPbPr więc podłączyłem kablem chinch do wieży, no ale niestety nie działa, szukałem w opcjach czy nie trzeba tego gdzieś uaktywnić, no ale niestety. Czy pozostaje mi tylko korzystanie z portu słuchawkowego celem przesyłania dźwięku do wieży stereo? Dziękuje za wszelkie sugestie i odpowiedzi. Pzdr.

YPbPr to bodajże port wejściowy, więc zostaje port słuchawkowy. Dodam, że regulacja głośności na pilocie od TV nie wpływa na głośność "słuchawek". Glośność ustawia się osobno w menu na stałe, a później regulujesz na wieży. A pilotem od TV regulujesz tylko głośniki w TV.
 

remal

New member
Ja nie wiem czy usłyszysz różnice, każdy ma inne wymagania. Jeśli to w miarę dobra wieża to najlepiej pożycz sobie od kogoś dac'a i porównasz. Ale jeśli nie zależy Ci tak na jakości to kup najprostszego chińskiego coś w tym stylu i będziesz miał na pewno bardziej eleganckie rozwiązanie i porządek w kablach. Chyba, że Ci nie przeszkadza podłączenie do gniazda słuchawkowego to masz już rozwiązanie.
 

Jogi007

New member
Dokładnie tak jest, twarze są całe różowe, tego sie niekiedy nie da w ogóle oglądać, ale taki różowy obraz już był, jakieś trzy softy wstecz
Odpowiedź z philipsa:
Jest to obecnie badane przez dział oprogramowania i spodziewamy się aktualizacji, która rozwiąże ten problem. Polecamy śledzić stronę wsparcia telewizora. Aktualizacja pojawi się tam w pierwszej kolejności:

50PFH6550/88 Philips 6500 series Smukły telewizor LED Full HD z systemem Android
 

mik61

New member
Odpowiedź z philipsa:
Jest to obecnie badane przez dział oprogramowania i spodziewamy się aktualizacji, która rozwiąże ten problem. Polecamy śledzić stronę wsparcia telewizora. Aktualizacja pojawi się tam w pierwszej kolejności:

50PFH6550/88 Philips 6500 series Smukły telewizor LED Full HD z systemem Android

Mam inne pytanie posiadam tv 50PFH6550 chce kupic soundbar LG i oczywiscie chce tego uzywac przez BT nie bedzie problemu ze sparowaniem tego?
 

mik61

New member
Problemu raczej nie będzie ale polecam kabel Hdmi jest różnica w jakości dźwięku.

Dzięki za odpowiedź zobacze jak będzie z jakością chciałbym to jednak właśnie zrobić przez BT ze względu na to że TV stoi z jednej strony pokoju a łożko mam z drugiej a wszyscy uzytkownicy wiedzą jak gra ten TV załamać się idzie a nie zależy mi na jakimś ogromnym kolosie bo wtedy kupił bym kino domowe a tak to soundbar wystarczy do tego jest dość estetyczny :D
 

mik61

New member
Dzięki za odpowiedź zobacze jak będzie z jakością chciałbym to jednak właśnie zrobić przez BT ze względu na to że TV stoi z jednej strony pokoju a łożko mam z drugiej a wszyscy uzytkownicy wiedzą jak gra ten TV załamać się idzie a nie zależy mi na jakimś ogromnym kolosie bo wtedy kupił bym kino domowe a tak to soundbar wystarczy do tego jest dość estetyczny :D

Witam zakupiłem SoundBar LG LAS160B i tak tel wykrywa spoko laptop wykrywa spoko ale telewizor nie widzi go jako głośnik bezprzewodowy tylko jako bezprzewodow bas miał ktoś podobny problem? Ja nie potrzebuję basu bo chciałem żeby mi zastąpił głośniki
 
Do góry