Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

CjRudi

New member
Macie też tak, że wam zamyka aplikacje w losowych momentach? Głównie Netflix, Youtube, Player. Wkurza na maksa, a nie wiem czy to po aktualizacji, bo dopiero od niedawna korzystam z Netflixa. Wraca wtedy do ostatniego źródła....
 

Ator

New member
Ja głównie używam Kodi i od jakiegoś czasu tez to zauważyłem. Np wchodzę w Kodi, wybieram jakiś dodatek, włączam film i przy próbie przewijania wychodzi do ekranu wyboru aplikacji. Wówczas muszę ponownie uruchomić Kodi i za drugim razem już się to nie dzieje. Ale nie jest to efekt ostatniej aktualizacji tylko przedostatniej chyba.
 

Ziku90

New member
Macie też tak, że wam zamyka aplikacje w losowych momentach? Głównie Netflix, Youtube, Player. Wkurza na maksa, a nie wiem czy to po aktualizacji, bo dopiero od niedawna korzystam z Netflixa. Wraca wtedy do ostatniego źródła....

U mnie jak już coś to cały TV się resetuje ;]
 

mik61

New member
U mnie jak już coś to cały TV się resetuje ;]

Ziku Ty masz zamiar coś zrobić z tym TV czy na każdej stronie będziesz pisał że Ci się resetuje? Skoro inni nie maja tego problemu może faktycznie u Ciebie występuje problem sprzętowy. Zgłaszałeś to gdzieś?
 

pastys

New member
Restartów również nie zaobserwowałem aczkolwiek dzisiaj mi również się zamknęło kodi podczas oglądania filmu... na wersji oprogramowania z lutego mi się to nie zdarzało :/
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zamyka aplikacje podczas gier oraz youtube . Wraca do menu glownego android.

Ale najciekawiej zachowuje sie po uruchomieniu tv . Zimny start. Sam sobie przelacza wejscia i zawsze zostawia na tym gdzie nic nie podlaczone u mnie jest to hdmi 3 . Dziwne.

Co mnie na plus zaskoczylo to jakby czystszy o raz na tych samych plikach zrodloeych . Czyzby cos poprawili softem . Jesli tak to plus. Bo nawet to zauwazyli u mnie domownicy.
 

rusty666

New member
U mnie również wywala kodi do menu co jakiś czas. Przy włączeniu tv ustawia się na hdmi3 gdzie nie mam nic podłączone. Echh philips.. Dobrze ze przynajmniej pnm się nie wlacza.
 

Ziku90

New member
Ziku Ty masz zamiar coś zrobić z tym TV czy na każdej stronie będziesz pisał że Ci się resetuje? Skoro inni nie maja tego problemu może faktycznie u Ciebie występuje problem sprzętowy. Zgłaszałeś to gdzieś?

Telewizor był w Radomiu, który stwierdził, że wszystko jest w porządku.

A pisać będę o występujących u mnie problemach, może to ewentualnych zainteresowanych skłoni do przemyślenia swojej decyzji i zakupu sprzętu innej firmy niż 'Philips'. Chyba, że to zabronione?
 
Ostatnia edycja:

pastys

New member
Mik61 a nie zamyka Ci w losowych momentach aplikacji androidowych ani nie gubi Ci sygnału dvb-t ? Bo te dwie dolegliwości są dla mnie o wiele bardziej upierdliwe niż brak 3d z którego i tak nie korzystam. Szczerze mówiąc to już wolałem gdy nie zapamiętywał ustawień pnm ale za to ww działało stabilniej...
 

CjRudi

New member
Słuchajcie, zrobiłem instalacje TV od nowa. Potem obejrzałem dwa odcinki House of Cards na Netflixie i nie wywaliło. Zdam relacje czy przechodzi po instalacji TV.

Aha, faktycznie była druga aktualizacja z 09 do 10.
 

jeszczedl

New member
Telewizor sam chce się aktualizować, też Wam się pojawia komunikat? Narazie odrzucam bo w sumie działa ok

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry