Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

rusty666

New member
Pytanie. Czy samoczynne aktywowanie się PNM w tym TV to przypadłość każdego egzemplarza tego modelu? Bo widzę że niektórzy są z niego zadowoleni, a jak dla mnie ten bug kładzie kompletnie tan model przesłaniając wszystkie jego plusy.

Ja przelaczylem tv na tryb gry, tam pnm się nie włącza, nie widzę żadnej różnicy w jakości obrazu, jedyne co to ambilight jest przelaczony w tryb gry i nie można wybrać innej opcji, ale mi to nie przeszkadza.
 

fiece

New member
Czy te uchwyty beda ok, majac na uwadze ambilighta? Chodzi o optymalna odleglosc od sciany.


Ja kupilem NB SP500-P5 cena niska 89 zeta w pełni regulowany przód - tył , nachylenie w pionie , przesuwanie w lewo i prawo itd... w moim 55 jest super dostęp do każdego wejścia i wyjścia, odsuwam tv od ściany w zasadzie ile chce,ambi tez można w ten sposób przetestować przy jakiej odległości najlepiej świeci,docelowo tv po remoncie domu ma być wbudowany niejako w ścianę idealnie na równo do lica płyty GK i swobodnie wysuwany żeby widać było ambi...
 

nikolay

New member
Ja przelaczylem tv na tryb gry, tam pnm się nie włącza, nie widzę żadnej różnicy w jakości obrazu, jedyne co to ambilight jest przelaczony w tryb gry i nie można wybrać innej opcji, ale mi to nie przeszkadza.
Dla źrodeł zewn. to ok, też tak mam, ale dla tv i android opcja gra jest już nieaktywna i pozostaje każdorazowo zabawa z przełączaniem trybów obrazu:(

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
 

maroani

New member
Z tym że nie które modele mogły by mieć wadliwe płyty raczej cała seria tych TV dziwne to że do TV za 3000zł nie dodawali okularów 3D do tego życie (produkcja) tego telewizora szybko się skończyła modeli jest nie wiele

Ja oddałem tv wczoraj do serwisu widzę że karta RMA potwierdza iż serwis jest w Radomiu. Ciekawe czy zrobią gościu siedział i oglądał różne materiały testowe w 3D dosyć długo ale przecież wiadomo że to się nie da oglądać.
Generalnie na karcie pisze tak: nie pamięta ustawień obrazu, problem z funkcją 3D wg klienta nie da się oglądać.

Ciekawe co zrobią i kiedy wróci mi tv.

Pozdraiwam,
 

mik61

New member
Ja oddałem tv wczoraj do serwisu widzę że karta RMA potwierdza iż serwis jest w Radomiu. Ciekawe czy zrobią gościu siedział i oglądał różne materiały testowe w 3D dosyć długo ale przecież wiadomo że to się nie da oglądać.
Generalnie na karcie pisze tak: nie pamięta ustawień obrazu, problem z funkcją 3D wg klienta nie da się oglądać.

Ciekawe co zrobią i kiedy wróci mi tv.

Pozdraiwam,

Daj znać od razu jak się czegoś dowiesz postaram się pomóc w sprawach prawnych

Sprzedam okulary PTA529 2 sztuki stan idealny po naprawie 3D przez serwis denerwują mnie te okulary bo mam za duży łeb i nie leżą mi na nosie oryginalne pudełko nowe bateryjki cena 120zł + koszt wysyłki
 
Ostatnia edycja:

nikolay

New member
Ja oddałem tv wczoraj do serwisu widzę że karta RMA potwierdza iż serwis jest w Radomiu. Ciekawe czy zrobią gościu siedział i oglądał różne materiały testowe w 3D dosyć długo ale przecież wiadomo że to się nie da oglądać.
Generalnie na karcie pisze tak: nie pamięta ustawień obrazu, problem z funkcją 3D wg klienta nie da się oglądać.

Ciekawe co zrobią i kiedy wróci mi tv.

Pozdraiwam,
Z tym niepamietaniem ustawień obazu to walą w h. - tak to fomułują żeby serwis stwierdził że wszystko jest ok. No bo przecież ustawienia są pamiętane tylko że tv ich nie wczytuje.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

RafalKL

Member
Dla źrodeł zewn. to ok, też tak mam, ale dla tv i android opcja gra jest już nieaktywna i pozostaje każdorazowo zabawa z przełączaniem trybów obrazu:(


a na apkach z androida możesz ustawiać parametry obrazu, tj. kontrast, ostrość, jasność itd.?
bo u mnie nie działa, można to sprawdzić na regulacji np. koloru, jak zjadę do "0" to obraz powinien się zrobić czarno-biały a nic nie reaguje, mogę zmieniać jedynie pomiędzy trybami Naturalny, Film itd. ale samemu poustawiać wg własnych upodobań się nie da, ale nie zawsze tak było, któraś wersja softu to skrochmaliła
 

Ziku90

New member
Tak właśnie działa Android wg. Philipsa ( 40PFH5500/88 ):

h t t p : / / i . i m g u r . c o m / 6 s b O b Y U . j p g

Po dwóch samoczynnych restartach podczas zwykłego oglądania telewizji sprzęt postanowił, że usunie wszystkie zainstalowane przeze mnie aplikacje (m.in. Kodi) i dodatkowo przestawi język na angielski. Odradzam każdemu TV od Philipsa.
 

Cavallino

Banned
Tak właśnie działa Android wg. Philipsa ( 40PFH5500/88 ):

h t t p : / / i . i m g u r . c o m / 6 s b O b Y U . j p g

Po dwóch samoczynnych restartach podczas zwykłego oglądania telewizji sprzęt postanowił, że usunie wszystkie zainstalowane przeze mnie aplikacje (m.in. Kodi) i dodatkowo przestawi język na angielski. Odradzam każdemu TV od Philipsa.

Może pobrał nowy soft?
 

grzesiek1945

New member
Raczej sam w tle nie pobiera, i sam bez pytania się restartuje. Zawsze mnie pytał po pobraniu czy zrestartowac system.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

nikolay

New member
a na apkach z androida możesz ustawiać parametry obrazu, tj. kontrast, ostrość, jasność itd.?
bo u mnie nie działa, można to sprawdzić na regulacji np. koloru, jak zjadę do "0" to obraz powinien się zrobić czarno-biały a nic nie reaguje, mogę zmieniać jedynie pomiędzy trybami Naturalny, Film itd. ale samemu poustawiać wg własnych upodobań się nie da, ale nie zawsze tak było, któraś wersja softu to skrochmaliła
Próbowałem na YT i ustawienia, o których piszesz działają.

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
 

iandreas1000

New member
Hej macie tak ze napisy do filmow po pewnym czasie sie rozsynchronizuja. Gdzies tak od 3/4 filmu, serialu. I na kodi i na wbudowanym. Od czego to moze zalezec?? Dodam ze napisy sa na 100 % poprawne, i przy kazdym filmie to wystepuje. Czy moze byc to wina pendriva?? ktory np nie wyrabia
 

mik61

New member
Hej macie tak ze napisy do filmow po pewnym czasie sie rozsynchronizuja. Gdzies tak od 3/4 filmu, serialu. I na kodi i na wbudowanym. Od czego to moze zalezec?? Dodam ze napisy sa na 100 % poprawne, i przy kazdym filmie to wystepuje. Czy moze byc to wina pendriva?? ktory np nie wyrabia

Sam nie wiem ja nawet się nie bawię w kopiowanie na pendriva w Windows 10 z WMD udostępniłem folder i oglądam filmy po sieci, nie ma z nimi problemu nawet napisy działają jak należy, A przewodnik też działa
 

freeman1982

New member
U mnie po ostatniej aktualizacji po wyłączeniu TV w przeciągu minuty uruchamia się sound bar i słychać dźwięk.W TV zaświeca się tylko logo philipsa matryca wyłączona ambilight aktywny tak z 10-20sekund po czym się wszystko wyłącza.
Nie jest to za każdym wyłączeniem tak raz na jakieś 5 dniu mi się to zdarza czasem częściej. Też tak macie ?
 
Do góry