Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

kazo

New member
Korzystanie z gwarancji nie powoduje braku odpowiedzialności sprzedawcy . Po reklamacji z tytułu gwarancji , można następnym razem korzystać z rękojmi u sprzedawcy - dzisiaj dzwoniłem w tej sprawie do Rzecznika Praw Konsumenta.
Odnośnie wady :
1 rok domniemania istnienia wady w chwili wydania ProduktuSprzedawca jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Klienta lub wynikły z przyczyny tkwiącej w sprzedanym Produkcie w tej samej chwili. Jeżeli Klientem jest konsument, a wada fizyczna została stwierdzona przed upływem roku od dnia wydania sprzedanego Produktu, domniemywa się, że wada lub jej przyczyna istniała w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Klienta.
https://prokonsumencki.pl/blog/rekl...i-co-zmieni-nowa-ustawa-o-prawach-konsumenta/
 

mik61

New member
Panowie jak to było z tym zimnym startem czy jakoś tak wczoraj oglądałem tv wszystko lux dziś przychodzę nie świeci się czerwona diodka TV nie chce się włączyć wyłączyłem go z prądu włączam dalej brak reakcji bo bliższym popatrzeniu na TV jest ledwo podświetlone logo Philips na środku matrycy za chwilę znika i to na tyle :D
 

maykel

New member
U mnie w ogóle rzadko kiedy wyłącza się do końca tak żeby nie bylo tego loga Philips, o którym piszesz. Jest ledwie widoczne prawie przez caly czas. Uruchamia się znacznie szybciej niż przy "zimnym" starcie, ale jest to rzecz irytująca. Co do braku diody, miałem to samo. Wyłączyłem go z prądu, włączyłem i dałem mu kilka minut nic nie robiąc. Widać było ledwie widoczny napis android, potem wspomniany philips i dioda sie z pojawiła. Tak jakby startował normalnie po zaniku napięcia ale bez podswietlania matrycy. Cóż żyje własnym życiem i niegdy nie wiesz jak się zachowa następnym razem 😉

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

mik61

New member
U mnie w ogóle rzadko kiedy wyłącza się do końca tak żeby nie bylo tego loga Philips, o którym piszesz. Jest ledwie widoczne prawie przez caly czas. Uruchamia się znacznie szybciej niż przy "zimnym" starcie, ale jest to rzecz irytująca. Co do braku diody, miałem to samo. Wyłączyłem go z prądu, włączyłem i dałem mu kilka minut nic nie robiąc. Widać było ledwie widoczny napis android, potem wspomniany philips i dioda sie z pojawiła. Tak jakby startował normalnie po zaniku napięcia ale bez podswietlania matrycy. Cóż żyje własnym życiem i niegdy nie wiesz jak się zachowa następnym razem 😉

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Hmm odłączyłem go z pradu na jakieś 15 min i czekam co będzie robił puki co to nie ma żadnej reakcji pierwszy raz to mi się zdarzyło nie ma jakiejś opcji HardReset za pomocą tego przycisku na tylnym panelu?
 

maykel

New member
Kurcze nic nie wiem o hard resecie... Ja też myślałem, że umarł na amen, ale próbowałem do skutku i w końcu załapał.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

mik61

New member
Fajny ten TV ale niekompetencja philips to mnie roznosi czyli co wylaczales go z pradu i wlaczales az zaskoczył?
 

maykel

New member
Tak, wyłączyłem go z prądu na kilka, kilkanaście minut po czym włączyłem kabel zasilania, ale nic nie klikałem na pilocie. W końcu dioda się pojawiła. W momencie gdy włączysz kabel zasilania przygladnij się z bliska matrycy czy nie pojawia się logo android i te goniące kulki (startujący android po resecie).

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

mik61

New member
Tak, wyłączyłem go z prądu na kilka, kilkanaście minut po czym włączyłem kabel zasilania, ale nic nie klikałem na pilocie. W końcu dioda się pojawiła. W momencie gdy włączysz kabel zasilania przygladnij się z bliska matrycy czy nie pojawia się logo android i te goniące kulki (startujący android po resecie).

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Znaczek Philips widziałem ale tego napisu Android nie mogłem zauważyć ale spróbuję jeszcze raz zasłonie zasłony to może zobacze, Pryświeciłem latarką Logo philips widoczne idealnie znika i nic nie ma tego logo Androida nie widać nic
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
Ledwie to widać, bo nie działa wtedy podswietlanie matrycy.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Jak przyswiecisz latarka to widac idealnie. I napisu android nie ma.

Coś czuję że jeżeli napisa Android się nie pojawia Android się nie dźwiga i tv pewnie padochnął
 
Ostatnia edycja:

softwar

New member
U mnie często pomaga manipulacja sygnałem hdmi, mianowicie mam podłączonego nboxa. Jeśli czerwona dioda i podświetlenie loga nie świeci pomaga wyłączenie lub włączenie (zależnie od sytuacji) nboxa. Telewizor momentalnie odżywa (zaswieca się czerwona dioda lub logo Philipsa). Najczęściej tv przechodzi w stan zawieszenia kiedy:
- ustawione jest wejście hdmi i nbox przesyla sygnał
- następnie odpalam mxplayera
- po jakimś czasie wciskam pauze w mx playerze i próbuję wznowić odtwarzanie
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
U mnie często pomaga manipulacja sygnałem hdmi, mianowicie mam podłączonego nboxa. Jeśli czerwona dioda i podświetlenie loga nie świeci pomaga wyłączenie lub włączenie (zależnie od sytuacji) nboxa. Telewizor momentalnie odżywa (zaswieca się czerwona dioda lub logo Philipsa). Najczęściej tv przechodzi w stan zawieszenia kiedy:
- ustawione jest wejście hdmi i nbox przesyla sygnał
- następnie odpalam mxplayera
- po jakimś czasie wciskam pauze w mx playerze i próbuję wznowić odtwarzanie

Odzyl wczoraj po ktoryms razie ale to co mowisz jest bardzo ciekawe i ma to sens w tym jak mam podlaczone urzadzenia
 

bartson2

New member
U mnie często pomaga manipulacja sygnałem hdmi, mianowicie mam podłączonego nboxa. Jeśli czerwona dioda i podświetlenie loga nie świeci pomaga wyłączenie lub włączenie (zależnie od sytuacji) nboxa. Telewizor momentalnie odżywa (zaswieca się czerwona dioda lub logo Philipsa). Najczęściej tv przechodzi w stan zawieszenia kiedy:
- ustawione jest wejście hdmi i nbox przesyla sygnał
- następnie odpalam mxplayera
- po jakimś czasie wciskam pauze w mx playerze i próbuję wznowić odtwarzanie
Może mxplayer wchodzi w jakiś konflikt z opcją EasyLink w telewizorze. Ja nie używam mxplayera i tv nie ma problemu z zawieszaniem. Włączam go pilotem od nc+

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 

bluray

Banned
Siedzi promo SONY/SAMSUNG w sklepie i klepie z telefonu taptalka ...
BZDURY o TV Philips.
Wpis roku to "manipulacja kablem HDMI".
 

Tomek3city

New member
Witam,
Czy ktoś z użytkowników korzysta z kodiego i ma podłączone kino 5.1 przez złącze SPDIF? U mnie to nie działa, a z wszystkich innych źródeł dźwięk 5.1 jest przekazywany do amplitunera prawidłowo. Ma ktoś może podobny problem i zna rozwiązanie?
 

bartson2

New member
Witam,
Czy ktoś z użytkowników korzysta z kodiego i ma podłączone kino 5.1 przez złącze SPDIF? U mnie to nie działa, a z wszystkich innych źródeł dźwięk 5.1 jest przekazywany do amplitunera prawidłowo. Ma ktoś może podobny problem i zna rozwiązanie?
Ja korzystam. Dźwięk 5.1 po optycznym działa.

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 

mik61

New member
Może mxplayer wchodzi w jakiś konflikt z opcją EasyLink w telewizorze. Ja nie używam mxplayera i tv nie ma problemu z zawieszaniem. Włączam go pilotem od nc+

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka

Nie mam zadnego mxplayera ostatnia rzecz jaka instalowalem to bylo kodi i od tej pory sie zaczely zwiechy... Nie mam nboxa mam cp i ps4 wywale kodi i zobacze co bedzie dalej
 

bartson2

New member
Nie mam zadnego mxplayera ostatnia rzecz jaka instalowalem to bylo kodi i od tej pory sie zaczely zwiechy... Nie mam nboxa mam cp i ps4 wywale kodi i zobacze co bedzie dalej
Kodi akurat mam i używam namiętnie, więc to raczej nie wina kodi...

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 
Do góry