Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

bartson2

New member
Bartson przyłączam się do prośby kolegi wrzuć jakiegoś torrenta z tym filmem i podaj parametry jakie masz ustawione w tv skoro działa ci elegancko bo ja próbowałem różnych filmo np Avatar 32gb i inne pełne 3D nie ripy i nie da się tego oglądać

Na tą chwilę pamiętam, że film był w tzw. miniHD i miał ze 4GB .mkv Obraz był podzielony na pół lewy i prawy więc w ustawieniach 3D wybrałem odpowiednią opcję i to cała filozofia. Przełączanie TV na 3D ustawione na auto.Nie wiem jak z większymi plikami ale sprawdzę wkrótce.
Próbuję też odpalić 3D w kodi w streamie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
Na tą chwilę pamiętam, że film był w tzw. miniHD i miał ze 4GB .mkv Obraz był podzielony na pół lewy i prawy więc w ustawieniach 3D wybrałem odpowiednią opcję i to cała filozofia. Nie wiem jak z większymi plikami ale sprawdzę wkrótce.
Próbuję też odpalić 3D w kodi w streamie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Czyli nic ekstra nie kalibrowałeś u mnie właśnie miniHD.mkv różne filmy i np Pacific Rim wygląda dokładnie tak jak na tym zdjęciu Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c7c1f9b41056e.jpg czyli nie da się oglądać
 

maroani

New member
ja mam 50PFH6550/88 to już w samym tym może być różnica

U mn ie jak próbowałem wczoraj odpalić jakieś mini HD to niestety był niezły rozjazd... Nie dało się oglądać i dziwie się że TV sam nie przełącza się w tryb 3d po wykryciu 2 ekranów film minionki np dzielony góra-dół.
 

mik61

New member
U mn ie jak próbowałem wczoraj odpalić jakieś mini HD to niestety był niezły rozjazd... Nie dało się oglądać i dziwie się że TV sam nie przełącza się w tryb 3d po wykryciu 2 ekranów film minionki np dzielony góra-dół.

Skoro mówisz że wczoraj się nie dało to musiałeś coś zrobić jak pisałeś wcześniej że obraz był OK i ostry
 

Bravolot

New member
Cześć. Tak trochę z innej beczki w temacie 3D. Wczoraj odpaliłem film 3D na Blu Ray - Jurassic World i przyznam szczerze, że d...y nie urywa. Kontury postaci na pierwszym planie delikatnie rozmyte. Postacie na drugim planie "smużą". Komfort oglądania w trójwymiarze w porównaniu do obrazu 2D nieporównywalnie gorszy, a jakość rozczarowuje - może dlatego, że obraz w 2D rewelacyjny. Mój sprzęt to: TV 50PFH6510/88, Blu Ray BDP2180/12, a okulary to model: 508 i 519.
 

mik61

New member
Cześć. Tak trochę z innej beczki w temacie 3D. Wczoraj odpaliłem film 3D na Blu Ray - Jurassic World i przyznam szczerze, że d...y nie urywa. Kontury postaci na pierwszym planie delikatnie rozmyte. Postacie na drugim planie "smużą". Komfort oglądania w trójwymiarze w porównaniu do obrazu 2D nieporównywalnie gorszy, a jakość rozczarowuje - może dlatego, że obraz w 2D rewelacyjny. Mój sprzęt to: TV 50PFH6510/88, Blu Ray BDP2180/12, a okulary to model: 508 i 519.

Kolego nie będę sie rozpisywał po raz "ENTY" drugi plan wyglądał tak?: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 9624435438b2a.jpg
 

Bravolot

New member
@mik61
Żona twierdzi, że tak. Według mnie bardziej wkurzające były natomiast rozdwojone kontury postaci na pierwszym planie, ale ja mam wadę wzroku 7 dioptrii na każde oko, więc teoretycznie jestem ślepy i moje zdanie w zasadzie nie powinno mieć żadnego znaczenia ;-) I jeszcze jedna kwestia. Podczas oglądania dowolnego programu przyrodniczego na Nat Geo Wild HD w 2D - pierwszy plan super, "mucha nie siada", obraz bajka podczas zbliżenia na obiekt, natomiast obraz na drugim planie to nieustanna próba złapania przez telewizor ostrości - zauważalne gołym okiem, cykliczne (mniej więcej co sekundę) migotanie gdy nie mamy zbliżenia na obiekt tylko np. krajobraz w tle za zwierzętami które są na pierwszym planie. I to w zasadzie się powtarza podczas każdej audycji na ww. kanale. Bardziej obstawiam na złej jakości audycje, ale dziwne jest to, że ten problem występuje jedynie na ww. kanale. Czy ktoś miał podobne odczucia ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry