Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

dave091

New member
Witam udało się komuś podłączyć do tego TV 40PFH6510/88 myszkę przez Bluetooth tak żeby działała i żeby kursor się pokazał ?
 

kilgor

New member
Stoje przed wyborem 6510 lub 6550. Ktorego wybrac i dlaczego? Jak chodzi smart (android) na tych modelach? Generalnie potrzebuje tv do ogladania filmow oraz chcialbym zeby system dosyc plynnie chodzil.
 

Ziku90

New member
Stoje przed wyborem 6510 lub 6550. Ktorego wybrac i dlaczego? Jak chodzi smart (android) na tych modelach? Generalnie potrzebuje tv do ogladania filmow oraz chcialbym zeby system dosyc plynnie chodzil.

TV innej firmy.

poczytaj sobie oficjalny wątek supportu Philipsa

Z tymi telewizorami jest jedna wielka loteria, jednym niby działa, innym resetuje się po 3 razy dziennie albo nie działa WiFi. Także ze swojej strony nie polecam.
 

Pawel FCB

New member
Witam,

Czy ktoś wie gdzie można jeszcze dostać Philipsa 6510/6550 40-50cali?
Jak już udało mi się znaleźć to tylko pozostałości z ekspozycji.

Z góry dziękuje za pomoc.
 

efel

New member
Witam,

Czy ktoś wie gdzie można jeszcze dostać Philipsa 6510/6550 40-50cali?

Lepiej wyrzuć tą kasę w błoto, albo daj na potrzebujących. Poważnie ktoś chce kupować jeszcze ten chłam? Ciesz się, że już nikt nie chce sprzedawać tego gówna, bo byś tu regularnie wracał i opisywał swoje problemy.
 

Pawel FCB

New member
To poleć alternatywne opcję z takimi parametrami..
Przewijały się w tym wątki inni producenci i modele i w każdym coś było nie tak.
Poza tym kupuje tv do oglądania tak jak kupiłem ponad 4lata temu pfl405507, który śmiga do tej pory.
Nie potrzebuje tych wszystkich bajerów, jedyne co przykuwa to Ambilight ale to nie jest podstawowy argument za.
Przywiązanie do marki na podstawie działania obecnego, w/w tv też robi swoje.
 

Ziku90

New member
Seria 5500 nie spełnia nawet tego prostego wymagania skoro potrafi się resetować podczas oglądania DVB-T bez żadnych "bajerów". Może za 30 lat philips wypuści stabilne oprogramowanie.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Pawel FCB

New member
Z tego co udało się wychwycić to ktoś brał jeszcze pod uwagę:

- LG 50LF652V
- Philips 43PUS6501
- Sony 43W805c

Jakieś argumenty za w stosunku do Philipsa z tematu?Inne modele?
 
Do góry