Philips PUS8807 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', 120 Hz, Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie macie na sklepie PUS8807 by go porównac z PUS8818 ?
To zamówcie 1 sztukę 55 czy 65PUS8807, a kupca na niego na pewno potem znajdziecie.
 

panaho

Member
A mi się juz nie chce kombinować "nieoficjalnymi kanałami".. 20-30 kanałów? Poważnie? Podziwiam...
W jakim sensie podziwiasz? 😁
Że tak mało czy że tak dużo?

Mi też się nie chce już kombinować.
Kiedyś każdy wolny czas spędzałem przed komputerem. Teraz komputer w domu włączam głównie żeby przelewy porobić. 🤮
 

Login

Member
Przeciez nowe modele nie beda sie praktycznie niczym roznily od zeszlorocznych oprocz wiekszej ceny. Wiec co tu sprawdzac.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
8807 mają przerwę w produkcji, czy definitywnie zakończyli produkcję i przeszli tylko na nowe 8818?

Muszę napisać pytanie na infolinię Philipsa czy w nowych da radę się stworzyć listę kanałów ulubionych naziemno-satelitarną, bo jak nie, trzeba będzie się pospieszy i stary model kupić.
 

Marlo

Active member
Jeżeli chodzi o przetwarzanie obrazu to PUS8818 to jest klasa sama w sobie , zostawia w tyle Sony X90J ,a TCL C835 to już. w ogóle nie ma
co wspominać, bardzo dobry silnik, graficzny wsparty mocnym chipem Pentonic 1000 ,daje znakomity rezultat , na niektórych kanałach TV jak leci film
to wygląda praktycznie jak 4K , to jest mój pierwszy telewizor 4K na którym coś. takiego zaobserwowałem. Miałem Philipsa PUS8506 ,tam obraz był
bardzo dobry i liczyłem że jak w PUS8818 będzie taki sam to już będę zadowolony , ale to co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
Mogę sobie tylko wyobrazić jak to musi. wyglądać na OLED 808 , który też posiada Pentonic 1000. Niech TCL nauczy się od inżynierów z Philipsa
że bazą każdego telewizora powinien być bardzo dobry silnik graficzny i chip który temu sprosta. Nowe modele TCL które weszły do sprzedaży
na rynku chińskim mają już mocniejsze chipy, jak to będzie. wyglądać w Europie , przekonamy się we wrześniu kiedy TCL zaprezentuje flagowe
modele na rynek europejski😉
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trochę chyba pomyliłeś 8818 zwykły lcd , w porównaniu z mini led 835...
To jednak inna klasa , stref, kontrastu, podświetlenia, jasności, możliwości...
 

Marlo

Active member
Dla mnie wszystko jest ważne , co mi po super czerni i kontraście jak inne rzeczy są na bardzo przeciętnym poziomie , to się odnosi do C835 , czytałem w teście że C845 prezentuje ten sam poziom w przetwarzaniu obrazu co C835 , te telewizory mają za słaby chip żeby cieszyć się tą wysoką rozdzielczością i szczegółowością jaka w 4K , a chyba po to kupuje się telewizor 4K , ze wszystkich telewizorów 4K które miałem do tej pory C835 wypada najgorzej, na tubie są filmiki z gier gdzie ekran jest podzielony na pół , na jednej połowie jest w 1080P a na drugiej w 2160P i tu doskonale widać jak ogromna jest różnica , pomiędzy 1080P a 2160P jak to oglądam na PUS8818 i jak bardzo malutka jak to oglądam na C835 , podłączyłem na kilka godzin PS5 do PUS818 , odpaliłem kilka gier i na Philipsie to wygląda tak jakby ktoś im podrasował grafikę , w porównaniu z tym jak to wygląda na C835, gry 4K nareszcie pokazały swoje prawdziwe oblicze pod względem grafiki. Mini Ledy Samsunga jakby uwzględnić całościowo poszczególne parametry obrazu , są lepsze od PUS8818 , obraz 4K i gry wyglądają na nich super ale i odpowiednio kosztują.
 

Marlo

Active member
Jakby było bliżej to bym wpadł , szukałem na tubie jakiejś rozgrywki z gry na C845 żeby zobaczyć jak to wygląda , ale nic nie ma, jakbyś mógł wrzucić jakiś materiał jak wyglądają na nim gry to byłoby super, w każdym razie jak zobaczyłem jak to wygląda na Philipsie , to już odechciało mi się grać na C835;)
 

djrzz

Member
No to lipa, sam mam i używam więc przy wyborze następnego tv, philips odpadnie. Już widzę te miny ludzi posiadających już hue i próbujących sparować te oświetlenie z nowym tv philipsa, samo wkur.....
W skrócie, kto lubił te rozwiązanie będzie zmuszony do zakupu nowego kompatybilnego oświetlenia.
 
Do góry