Philips PUS8807 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', 120 Hz, Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

Dzisiaj w sklepie włączyłem Philipsa 55PUS8807 i Oleda Philipsa 65" z końcówką 7 i jest przepaść w obrazie na korzyść Oleda oczywiście, porównywałem na tym samym na obu kanale telewizji naziemnej.
Kiki masz z oledem rację, ale u mnie do oglądania kanałów informacyjnych OLED się nie nadaje ☹️
Nowego Philipsa 65PUS8818 nie było jeszcze.
OLED to inny poziom. Polecam model oled718.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czekam na Twój test, bo ten na żadne moje pytanie nie odpowiedział, kiedy się ukarze?
Nadal nie wiemy co z tym nagrywaniem na pamięć przenośną USB.
 

jariq

New member
Witam wszystkich forumowiczów. Bardzo proszę o poradę specjalistów - planuję zakup telewizora 75 cali (duży salon, ok 4,5m odległości od kanapy do telewizora, satelita, netfliks w przyszłości może konsolka). Dotychczas w mieszkaniu w bloku posiadałem Philipsa 55PFS7509/12 z 2015r. i jestem bardzo zadowolony (mimo nierównomiernego podświetlenia matrycy) i nastawiony na zakup philipsa ze względu na Ambilight. Wybór padł na 75PUS8807, jednak całe szczęście natrafiłem na to forum. Nie wyobrażam sobie kupno nowego telewizora znowu z tą samą przypadłością co poprzednik, nawet w mocniejszym wydaniu (na zdjęciach innych forumowiczów wygląda to masakrycznie). Czy jest jakaś alternatywa dla rozmiaru 75' z wyeliminowaną wadą?? Z tego co widziałem wszedł 75PUS8818 - jak tu wygląda kwestia matrycy? Pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 8807 - wystarczyło sprawdzić przy zakupie.
Model 8818 nie ma już takiej konieczności.
Świetne podświetlenie, równe z wysokim kontrastem.
Ile masz max kasy ?
 

jariq

New member
Model 8807 - wystarczyło sprawdzić przy zakupie.
Model 8818 nie ma już takiej konieczności.
Świetne podświetlenie, równe z wysokim kontrastem.
Ile masz max kasy ?

Czyli rozumiem, że w 8818 jest już matryca VA?? Jestem w trakcie wykańczania i urządzania się w nowym domu, więc w sumie każdy grosz się liczy... :) Początkowo myślałem o 6500, ale jeśli model 8818 jest udany i są w nim poprawione wszystkie problemy z matrycą, to warto dopłacic te kilka stów ;)

Jeszcze jedna sprawa- czy ktoś probował grać na GoogleTv/Android przez aplikację Xbox z gamę pass?? Obecnie telewizory Samsunga dają możliwość gry "bez konsoli", czy dla philipsa jest jakaś alternatywa?
 

Marlo

Active member
Moim zdaniem warto poczekać do września, po targach IFA 2023 , będzie wysyp nowych modeli.
Sam TCL ma wprowadzić dwie nowe serie , do tego PHilips , Panasonic , być może i Sharp.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mini LED telewizory to wyższa technologia ale również droższa.
Nie każdy ma kasę na mini Leda.
Nie każdy ma takie wymagania.
Ale w klasie cenowej pus8818 w LCD
Model jest świetny.

Nowe modele z całą pewnością będą dużo droższe, a kiedy planujesz zakup ,?
 

Ainarf

New member
Ja we wrześniu najprawdopodobniej. Nie mam jakiś kosmicznych wymagań, wszystkiego po trochę - streaming, zwykła TV, konsola, w środku dnia i wieczorem. Nie jestem kinomanem, sportu prawie nie oglądam, na pewno więcej TV informacyjnej. Patrząc na ceny OLEDów szkoda mi na to kasy przy moich zastosowaniach. Za to miałem okazję widzieć Ambilight w akcji i jest to kapitalna sprawa. Dlatego patrzę na ofertę Philipsa. W jakiej cenie będzie 55 cali PUS8818 w Twoim sklepie kiki? Patrzyłem na stronie ale chyba nie było jeszcze ceny podanej.
 
Do góry