Philips PUS8535 - ustawienia obrazu.

Drakul_85

Member
Obczajcie, oglądam teraz sobie YouTube, materiał w 4K. Płakać mi się chce... Co to k#rwa jest? :x
 

Attachments

  • IMG_20201227_205803.jpg
    IMG_20201227_205803.jpg
    356,1 KB · Wyś: 61

Drakul_85

Member
Na luzie, bekę już z tego mam. Zostało mi jeszcze 20 dni na zwrot :popcorn: Mam nadzieję że moje posty kogoś ostrzegą :) Np. ktoś go kupi stacjonarnie i sklep nie będzie miał polityki zwrotu... Przecież wtedy telewizora nie naprawią na gwarancji, bo to nie jest usterka.
 
Ostatnia edycja:

12jojko

Banned
Na luzie, bekę już z tego mam. Zostało mi jeszcze 20 dni na zwrot :popcorn: Mam nadzieję że moje posty kogoś ostrzegą :) Np. ktoś go kupi stacjonarnie i sklep nie będzie miał polityki zwrotu... Przecież wtedy telewizora nie naprawią na gwarancji, bo to nie jest usterka.

Sprawdź jeszcze, czy nie masz czasem włączonego kontrastu dynamicznego. Spróbuj też z trikiem wklepania trzech -7 BL (czerwony, zielony, niebieski) w 2 pkt.
 

Drakul_85

Member
Bardzo wątpię, czy gdyby telewizor kupiła starsza osoba i był to jej pierwszy Led Tv, to czy w ogóle zwróciłaby na to uwagę. To jest smutne, że Philips to cynicznie wykorzystuje tak słabo testując tv przed wysłaniem do sklepów. To jest żenada...
 

12jojko

Banned
Tak już bywa, ja też trafiłem na lipny egzemplarz, ale moje problemy nie były związane z jakością obrazu.

Z tego, co słyszałem, Philips na 2021 rok szykuje model 120Hz z FALD.
 

Drakul_85

Member
Jedyne co mogę kupić od Philipsa to golarkę do włosów ewentualnie maszynkę do zębów. Nie ma bata, żebym kupił od nich jakikolwiek sprzęt RTV. :D
 

biedronka1

New member
Ja sprawdzałem twoje ustawienia i nie miałem czegoś takiego. Trafiłeś na trefny egzemplarz, zdarza się u każdego producenta. Nie takie jazdy brat miał z Samsungiem i LG-kiem.


Jak często zmieniam telewizory tak nigdy nie miałem czegoś takiego z żadnym odbiornikiem. To nie zdarza się u każdego producenta, a ten temat dobitnie pokazuje że 8535 jest wadliwym produktem, który wyjątkowo u nielicznych szczęśliwców "zdaje się" działać prawidłowo. Nigdy nie natrafiłem na telewizor żadnego innego producenta który nie spełniałby w podstawowym zakresie zadania do jakiego został stworzony - wyświetlania obrazu.
 

wkw75

New member
Ten TV to śmiech producenta z klienta . Kasa poszła zamiast w układy to w marketing . Wsadzili jakieś gówniane układy ale dali super reklamę plus znaczniki z najnowszymi technologiami i poszło . Do tego sami opinie sobie najprawdopobniej piszą . Można ? Można . Chiński badziew ze znaczkiem Philipsa .
 

Gladius81

New member
U mnie jest tak (niebieski odcień to wina aparatu w komórce w rzeczywistości jest szare) twój tv ewidentnie uszkodzony
 

Attachments

  • IMG_20201227_232646.jpg
    IMG_20201227_232646.jpg
    23,5 KB · Wyś: 57

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale po co chcesz ryzykować własnymi pieniędzmi? Musi być akurat ten model?

Bo tylko w Philipsie na Androidzie i w Vestel nie na Androidzie można utworzyć listę kanałów naziemno-satelitarną, w LG nie da się takiej listy stworzyć, mieli to poprawić programowo, ale na obietnicach się skończyło :-(

Z Vestela te modele:
https://najlepsze.tv/produkt/0-43ul6
https://najlepsze.tv/produkt/o-43ul4b63dg
https://najlepsze.tv/produkt/0-43hl7200
https://najlepsze.tv/produkt/0-lt-43vu8000

Lecz żaden z tych modeli nie jest dostępny w sklepie na półce by go zobaczyć, Philips jest w każdym sklepie.

Co robić?
 

osa2t

New member
Dzień dobry,

Poniżej efekt na moim TV 70PUS8535
Podobną jakość mam na laptopie.
Czy Waszym zdaniem jest uszkodzona matryca czy jednak w innych TV też taki efekt będzie przy takim źródle sygnału?
 

Attachments

  • 20201228_083216.jpg
    20201228_083216.jpg
    149,8 KB · Wyś: 65
  • 20201228_083208.jpg
    20201228_083208.jpg
    113 KB · Wyś: 47

ediPL

New member
Osa mi się wydaje że masz wszystko ok, jest tak samo jak u mnie ,nie ma żadnych schodów artefaktów kwadratów itd tylko gładkie przejscie jasnej czerni w tą "ciemniejsza" czerń.

Jak widać na grupie model tego tv mozna trafić z jakimś uszkodzeniem. Wg mnie najlepiej jak już wiemy ze takie egzemplarze się zdarzają to włączyć tv w sklepie i sprawdzić jak się to ma by zaoszczędzić sobie nerwów w domu
 

wismenx

New member
A orientuje się ktoś jak te wszystkie bolączki mają się w modelu 75PUS7354?

Występują w takim samym stopniu, czy może ten model jest lepszy od 8535 pod względem technicznym i obrazu?
 

osa2t

New member
Osa mi się wydaje że masz wszystko ok, jest tak samo jak u mnie ,nie ma żadnych schodów artefaktów kwadratów itd tylko gładkie przejscie jasnej czerni w tą "ciemniejsza" czerń.

Jak widać na grupie model tego tv można trafić z jakimś uszkodzeniem. Wg mnie najlepiej jak już wiemy ze takie egzemplarze się zdarzają to włączyć tv w sklepie i sprawdzić jak się to ma by zaoszczędzić sobie nerwów w domu

dziękuje za informację.
czytając te wszystkie informacje sam nie wiedziałem co myśleć przed zakupem TV.
dla mnie obraz jest OK ale nie mam doświadczenie i porównania z innymi TV

poniżej foto z tabliczką. może będzie pomocne.
 

Attachments

  • Przechwytywanie.jpg
    Przechwytywanie.jpg
    18,1 KB · Wyś: 67
Do góry