Philips PUS8535 - ustawienia obrazu.

rafallo777

New member
:hihi: .... aby TV był multimedialny w sieci należy być zalogowanym na konto Google w TV a także w Smartfonie a wówczas wszystko synchronizuje się aż miło ..... od każdego źródła i miejsca itd. itp.

No konto google mam na android tv i nie zapanietuje mi gdzie skonczylem film jak w samsung na tizen.
Tam to dziala
 

piotrek37

New member
70pus8535/12

witam wszystkich , musze na dniach kupić tv i zastanawiam się nad tym philipsem 70PUS8535/12 z tego co się zorientowałem to tv ma jakiś feler, ale widze że temat sie rozwinął na ponad 250 stron których nie mam czasu przeczytać.Czy możecie potwierdzić że ten model jest felerny? Czy jest dostepna jakaś kalibracja aby uzyskać jak najlepszy obraz, czy tv jest wart zakupu czy szukać czegoś innego?
 

pasazer

Member
witam wszystkich , musze na dniach kupić tv i zastanawiam się nad tym philipsem 70PUS8535/12 z tego co się zorientowałem to tv ma jakiś feler, ale widze że temat sie rozwinął na ponad 250 stron których nie mam czasu przeczytać.Czy możecie potwierdzić że ten model jest felerny? Czy jest dostepna jakaś kalibracja aby uzyskać jak najlepszy obraz, czy tv jest wart zakupu czy szukać czegoś innego?


Kup lepiej 65. Z nimi nie ma problemów
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Poczekaj na nowe modele Philipsa na 2021 rok, lub jak musi być na już, kup u Kikiego, on przed wysyłką sprawdza, kalibruje, wgrywa wtyczki.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Pojawiło się nowe oprogramowanie TPM191E_R.101.001.244.001. Chłopaki na avforums wgrywali do 8535. Mnie nie ma aktualnie w domu do niedzieli więc nie mam jak sprawdzić. Próbował ktoś wgrywać?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

12jojko

Banned
Pojawiło się nowe oprogramowanie TPM191E_R.101.001.244.001. Chłopaki na avforums wgrywali do 8535. Mnie nie ma aktualnie w domu do niedzieli więc nie mam jak sprawdzić. Próbował ktoś wgrywać?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Ja nie instaluję nic, czego tv nie wykrywa, bo to pewnie zwykła łatka dla konkretnej osoby, która miała problem z 4K na Amazonie i D+, a mi tam 4K działa normalnie na obecnym sofcie.
 

homman

New member
Jak pobrać plik z https://toengel.sharepoint.com/

Wyskakuje mi logowanie do m$ a potem ze nie ma takiego użytkownika. A tylko tam widzę pełny soft do 50pus7504 taki 2,3GB bo mam paski na ekranie i nic nie mogę zrobić.

szukam dokładnie pliku tpm191e_101.1.123.8_upgrade_loader.zip
 

ofd8o

New member
Dzień dobry wszystkim.

Mam problem ponieważ Philips to mój pierwszy tv od kilku lat i nie potrafię odpowiedni go ustawić. Czy mógłby mi ktoś podesłać link do kompleksowych ustawień, lub w jakikolwiek pomóc?

Pozdrawiam.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
A czytałeś cokolwiek temat w którym byłeś łaskaw napisać?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry