Philips PUS8535 - ustawienia obrazu.

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
O na tym nagraniu jest ok, dlaczego na niektórych Philipsach jest taka kaszana, a na innych jest ok? Wadliwe egzemplarze?

Ja chce kupić 43PUS8505 lub 43PUS8535 dla rodziców do odbioru DVB-T i DVB-S z wbudowanego w telewizor tunerów (nie zewnętrzne stb) a dlatego Philipsa, bo tylko Philips i prawdopodobnie Vestel umożliwia stworzenie jednej listy ulubionej naziemno-satelitarnej kanałów.
 
Ostatnia edycja:

kola01

Well-known member
Bez reklam
Gladius81, na Twoim filmie obraz jest poprawny, tylko że sam sam wcześniej miałeś zastrzeżenia:

Witam też jestem użytkownikiem 50PUS8535 też zauważyłem że w materiałach YouTube i na kanałach słabej rozdzielczości występuje pikseloza w szczególności szare i ciemne odcienie tv użytkuje głównie w dvbt HD i filmy blu ray z pendrive obraz jes wtedy super i niej to wina kalibracji kolorów
 

Gladius81

New member
Posiadam tv od ok 2 miesięcy zdażyło mi się może dwa trzy razy na jakimś słabym materiale zauważyc pikselowanie na szarawych tłach ja generalnie jestem zadowolony z tego tv
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

juzeg76

Member
Byłem dziś w Media Markt poogladalem 58 cali na wystawie i muszę stwierdzić że obraz wolny od wad .więc chyba zakup tego modelu to loteria .Ja się już zraziłem jutro robię zwrot ....ehh szkoda mi tego ambilighta ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz 58PUS8535 więc jako oferta z ambilightem - świetny model.
Jak będziesz niebieski masz w specjalnej ofercie.
 

biedronka1

New member
Byłem dziś w Media Markt poogladalem 58 cali na wystawie i muszę stwierdzić że obraz wolny od wad .więc chyba zakup tego modelu to loteria .Ja się już zraziłem jutro robię zwrot ....ehh szkoda mi tego ambilighta ...


Ale co ty oglądałeś na tej wystawie? Specjalnie przygotowane, w najlepszej możliwie jakości, materiały demonstracyjne 4k?



Powtarzam, bierzcie pilot i uruchamiajcie YT, Player, Netflixa czy TV HD. Wybieranie TV i ocenianie obrazu na podstawie materiałów promocyjnych producenta to... bardzo zła droga :)
 

SDman

Banned
Dokładnie jak piszesz tylko tak należy sprawdzać jakość TV.
Dodam w Youtube warto zmienić jakość na 1080 tak by zmusić odbiornik aby pokazał co potrafi w aspekcie skalowania.
 

juzeg76

Member
Ale co ty oglądałeś na tej wystawie? Specjalnie przygotowane, w najlepszej możliwie jakości, materiały demonstracyjne 4k?



Powtarzam, bierzcie pilot i uruchamiajcie YT, Player, Netflixa czy TV HD. Wybieranie TV i ocenianie obrazu na podstawie materiałów promocyjnych producenta to... bardzo zła droga :)


Telewizja naziemna wiadomo ona sama w sobie nie jest najlepsza ale zwracałem uwagę na ciemne obszary i nie widziałem tych dziwnych zaklocen.. Też miałem pilota i dobra chwilę pooglądałem różne kanały..
 

sharezz

New member
pan z geex jest dosyć surowy co do telewizorów bo np zlał Panasonica gx830 mimo że wielokrotnie go oglądałem w Media expert i ja się zachwycam obrazem a on nie..no cóż może to kwestia wymogów , za długo przebywa z OLED-ami i nie akceptuje zwykłych LCD?jego opinie czytam z przymrużeniem oka

A ty ostatecznie wziąłeś tego panasa? bo widziałem, że już kilka razy o nim pisałeś.
 
Do góry