Philips PUS8535 - ustawienia obrazu.

marcinmg

New member
Jako uzupełnienie tematu, wprawdzie telewizor oled Philipsa ale problem ten sam:
geez >> recenzje » Beczka miodu, łyżka dziegciu. Test i recenzja telewizora Philips 55OLED806

mam zablokowane linki ale po tytule znajdziecie.
 

marcinmg

New member
Nie mam pojęcia o czym piszesz - a wątek nie jest o Oled TV 806.
Trzymaj się poroszę tematu.
Piszę o tym, że ten oled ma tą samą wadę wyświetlania co w pierwszym poście czyli kolorowy szum w ciemnych miejscach czyli taką wadę co była widoczna na początku filmu szczęki i do dej pory nie zostało to rozwiązane przez producenta i nie ważne czy oled czy led, po prostu autor testu doszedł do wniosku tego samego co tu na forum że to wina Mediateka, czyli procesora tej firmy, stosowanego w tych telewizorach.
 

Mateuszsz

New member
Przymierzam się do zakupu Philips 65PUS8506 i czytam temat od początku i widzę, że sporo negatywnych opinii i teraz już nie wiem czy kupować ten telewizor, hmmm? Czy w obecnych egzemplarzach, aktualizacjach oprogramowania - jest już OK i warto brać? Dzięki za odp.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Czytasz temat o 8535 a Ty chcesz kupić 85x6 a to inny tv. 85x6 nie mają tych problemów, które miały 8535 (którego dam oddałem bo nie szło go ustawić). Zresztą nawet model 8535 ale w 65 calach nie miał tych problemów bo był na matrycy IPS a kłopoty były w modelach na VA.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Mateuszsz

New member
Czytasz temat o 8535 a Ty chcesz kupić 85x6 a to inny tv. 85x6 nie mają tych problemów, które miały 8535 (którego dam oddałem bo nie szło go ustawić). Zresztą nawet model 8535 ale w 65 calach nie miał tych problemów bo był na matrycy IPS a kłopoty były w modelach na VA.
Dziękuję, bo już spanikowałem :) W takim razie szukam wątku o 85x6
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po to się sprawdza wszystko przed wysyłką przy kalibracji, żeby nie było problemów. Możesz korzystać za to ze specjalnych cen.
 

kokotosia

New member
Witam
Jestem po wymianie panelu matrycy w moim 58PUS8535/12 proszę o pomoc w ustawieniu .Matryca cały czas wygląda jakby byłą zamglona,moje stare ustawienia nie za bardzo pomagają ,ustawienia tutaj z forum próbowałem lecz za bardzo nie mogę wyostrzyć obrazu ? jest jakaś rada.? Na pierwszej matrycy obraz był żyleta ,ustawienia też brałem tutaj z forum.
pozdrawiam
 

daeidweski

New member
takie jak mi wysylales. Tak sie dzieje jak telewizor jest długo włączony, a że jestem po artroskopii to gra od rana do wieczora i juz wieczorem tak zaczyna sie dziać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak widać , zawsze warto zrobić reset na początek.
W większości przypadków to pomaga.
 

Quueest

New member
Witam. Mógłby ktoś podać ustawienia obrazu dla modelu 50PUS8535 po ostatnich aktualizacjach. Dzisiaj przywróciłem ustawienia fabryczne i ponownie zainstalowałem TV. Po wprowadzeniu ostatnich ustawień jakie miałem mam wrażenie że obraz wygląda zdecydowanie gorzej niż wcześniej. Obraz jak za mgłą, mniej wyraźny, ponownie problem z płynnością obrazu. Dzięki.
 

znamek

New member
Czesć, od tzrech dni jestem właścicielem modelu PHILIPS 58PUS8535 i powoli tracę nadzieję, że uda mi się ustawić parametry obrazu dla tego TV. Obraz jest gorszy niż mojego wysłużonego TV Toshiba. Jeśli kto z Was rozwiązał problem i będzie tak miły i podzieli się ze mną dobrymi radami/kalibracją dla tego TV to z góry dziękuję. Mam jeszcze 11 dni na zwrot tego TV obawiam się że jak ostatnia deska ratunku z tego forum nie zadziała to zapakuje go w pudełko. dziękuję.
 
Do góry