Philips PUS8535 - ustawienia obrazu.

janunio

New member
Bez reklam
Zdjęcie niby SONY TV 2250 linii jest z 10.11.2020 o godz 17.01. Fota zmodyfikowana.
Fota niby PHILIPS TV 704 linii jest z 11.11.2020 o godz 11.30 i była także modyfikowana jak podaje Image Information.
Masz kilka aparatów fotograficznych ?

Przypominam, że ten portal wysyła adware.
Co mają pokazywać niebieskie strzałki ? Pytam bo niczego nie pokazują. Może napisz co widzisz pod strzałkami.
 
Ostatnia edycja:

biedronka1

New member
Gdzie jest ta szara smuga ? Zrób jakąś strzałkę do tej dziwnej szarej smugi.


No to zrób fotkę prosimy na tym innym TV. Założę się, że żadnej fotki nie zamieścisz.

To się nie zakładaj bo na starcie przegrywasz. xD Sprawdź wcześniejsze posty bo już takie zdjęcia wcześniej wstawiałem. Philips 8535 to moim zdaniem bubel i nic nie broni tego TV. Więcej zdjęć ci wstawiał nie będę l. xDDD Chcecie to się męczcie z tym telewizorem - wasza sprawa xDDD
 

k3firoo

New member
Ustawiłem też na standard, to obraz był gorszy i takiej niebieskiej poswiaty nie udało mi się otrzymać jak u Ciebie na tych scenach więc chyba coś nie tak z tv jest. Tutaj sceny wklejone z kalibracja z avforum i złego słowa powiedzieć nie mogę na czerń. Druga sprawa jeden aparat robi zdjęcia lepiej drugi gorzej. Bo to co widzę u siebie na zdjęciach to tego nie ma na tv.
661bf93d9417d9e81b1b58409204642c.jpg
ca6bbfa2aeb3e6db319f02ff50d5e6c1.jpg
3aab6c4934620148333f44ebf90e8f58.jpg
 

Bleq

New member
Dzisiaj zamówiłem 70PUS8535 i mam nadzieję, że nie zawiodę się.

Cały czas wahałem się między tym Philipsem, a Sony 65XH9005. I czego dowiedziałem się z fachowych for? Niczego. Pier**lca można dostać, wszystko z gównolitu i tyle w temacie. Wybrałem tańsze i większe badziewie. Będę porównywał do 55OLED803, którego sobie bardzo chwalę od dwóch lat.
45 dni na zwrot, ale głęboko wierzę, że do tego nie dojdzie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips w klasie 70" - to dobry model .
Masz go w specjalnej cenie z pakietem gratisów dodatkowo.
Ale Sony 65XH90 zagra lepiej . Jest zresztą dwie klasy wyżej !
 

ratmaniak

New member
tak jak pisałem kilka postów wyżej po powrocie z pracy przetestowałem swój tygodniowy TV. poniżej zdjęcie z telefonu z pliku testowego clouding.mkv. Na zdjęciu wyszło to mocniej niż w rzeczywistości.. co to za przypadłość? dodatkowo znalazłem 2 wypalone piksele. i teraz pytanie co robić? oddać tv w ramach 2 tygodniowej rękojmi (kupiony w media expert przez internet) czy zgłaszać do serwisu?
a czy ktoś pomoże z moim problemem? niedługo minie okres rękojmi...
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
a czy ktoś pomoże z moim problemem? niedługo minie okres rękojmi...

Rękojmię masz 2 lata. Zapewne Ci chodziło o możliwość zwrotu towaru zakupionego przez internet, która dotyczy konsumentów (nie firm) i jest na to 14 dni od momentu otrzymania towaru.
Źle to wygląda u Ciebie. Ewidentnie uszkodzone podświetlenie matrycy. Ja bym oddał TV lub wymienił na inny egzemplarz.
 
Ostatnia edycja:

mariusz89b

New member
Kupiłem model 58PUS8535 i również są problemy z obrazem. Sprawdzałem dużo ustawień niestety nie pomagają. Nie mogę ustawić dobrego kontrastu. Przy szarych scenach lub włączaniu YT widać pionowe pasy od góry do dołu oraz 'pikseloze'. Przy telewizji HD widać (nie wiem jak to nazwać) efekt 'groszku'...
Jeszcze mam nadzieję, że to wina ustawień :D
 

rafallo777

New member
Ja sie zastanawiam nad tym philipsem 58', a q70 lub sony x900h.
Z tego co walkuje internet to z q70 nie ma problemów.

Ktos widział ta 3 w akcji? Cos poleca?
 

mariusz89b

New member
Jako główny TV mam 65q70r czyli z 2019 roku. W porównaniu do pus8535 robi ogromną różnice. Szary to szary a czarny to czarny bez pikselozy...(na q70). Obraz ma większy kontrast i matryca 120Hz. W Q70R minusem jest podświetlenie napisów podczas oglądania filmów i widać poświatę wokół.
Na tyle się mogę wypowiedzieć.
Może ktoś poda ustawienia do 58PUS8535, aby chociaż pogłębić trochę kontrast?
 

rafallo777

New member
Jako główny TV mam 65q70r czyli z 2019 roku. W porównaniu do pus8535 robi ogromną różnice. Szary to szary a czarny to czarny bez pikselozy...(na q70). Obraz ma większy kontrast i matryca 120Hz. W Q70R minusem jest podświetlenie napisów podczas oglądania filmów i widać poświatę wokół.
Na tyle się mogę wypowiedzieć.
Może ktoś poda ustawienia do 58PUS8535, aby chociaż pogłębić trochę kontrast?

Serio az taka różnica miedzy q70 a tym philipsem?
Praktycznie na Philipsa byłem napalony, ale jak zobaczyłem oststnio u szwagra 55 cali Philipsa to normalnie nie wierzyłem ze jest taki dramat.
58 cali posiada matryce VA a u nich IPS i stad może moj szok? Bo u mnie w domu nawet Panas stary z ips byl o wiele lepszy niz ich philips, a o Samsungu na va nie wspomnę.
 

soviet100

New member
Pytanie czy na tym go*** można normalnie sterować głośnością słuchawek ? Czy tak jak zawsze poronione menu i tam dopiero ? Mam 75pus8303 i tu się da normalnie o dziwo ale dla odmiany 4k nie działa bo spadły uprawnienia
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja dzisiaj otrzymałem swój 70pus8535 wraz z profesjonalną kalibracją i tak wstępnie wrzuciłem kilka filmów z netflixa i youtube obraz wygląda całkiem nieźle. Mam tylko problem z instalacją kanałów z satelity, konwerter mam unicable i ten tv nie znajduje mi żadnych kanałów, dopiero jak podłączam zwykły konwerter to wyszukuje kanały ale nie chce mi ich zapisać, pokazuje że znaleziono 1560 kanałów cyfrowych i klikam gotowe a pisze że brak zainstalowanych kanałów, więc klikam zainstaluj kanały, wyszukuje ponownie, niby zapisuje i nadal brak zainstalowanych kanałów. Co robię źle?
 

eprom

Klub HDTV.com.pl
VIP
Udało się jednak zainstalować kanały na zwykłym konwerterze, musiałem odłączyć na chwilę tv od zasilania, po ponownym uruchomieniu już było ok. Godzinę oglądam różne materiały video i na razie obraz ładny.
 
Do góry