Philips PUS8507 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, matryca Va.
Tu masz info :
 

markof75

New member
Witam. 43" problem z usb. Mianowicie po podłączeniu zewnętrznego dysku USB ( w moim wypadku SSD) i ustawieniu go na pamięć zewnętrzną do aplikacji (nie do nagrywania) i próbie podłączenia dysku 2,5" do drugiego portu USB czy to klawiatury czy pendriva/dysku tv nie móże ich znaleźć. Musiałem najpierw odłączyć wszystkie nośniki od usb, później ponowna instalacja tv. Po tej operacji niby wszystko wróciło do normy ale na jakiś czas. Nie minęło 12h i znowu to samo. TV na jednym z portów usb nie widzi ani pendriva/dysku ani klawiatury. Miał ktoś z nim taki przypadek?
 
Ostatnia edycja:

PawełZ

Member
Miałem podobny przypadek z USB. Włączenie i wyłączenie opcji programisty nic nie zmieniało. Skończyło się na wymianie płyty głównej, TV już 3 tydzień jest w serwisie. Czu u Ciebie wyłączenie opcji programisty ponownie włączało USB? W moim TV nawet nie było zasilania na porcie.
 

PawełZ

Member
Dzisiaj mój TV wrócił z serwisu. Na zleceniu informacja, że warunkowo za zgodą producenta wymieniono płytę główną. USB działa, ale co najważniejsze, zniknęła mi lekko czerwona poświata przy kilku diodach podczas wyświetlaniu białego tła na ambilight, teraz cały ambilight ma jednolity kolor.
 

markof75

New member
Witam. Pytanie niby banalne ale, no właśnie. Jak połączyć diody LED głośników TAW6505 (2sztuki) z ambilight tego tv. Męczę się już parę dni, postępuję zgodnie z info podczas konfiguracji i za chiny nie widzi żadnych z nich. Resety głośników były robione kilkukrotnie, zarówno tv jak i głośniki połączone z tą samą siecią wifi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry