Philips PUS8507 Telewizor LED The One, od 43'' do 86'', Ambilight 3, HDR Dolby Vision/HDR10+, HDMI 2.1, Android 11…

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiki, jeszcze jest rok gwarancji, poczekam jeszcze chwilę, a jak nie naprawią będę pisał o wymianę na 8507 lub 8517 bo to one są następcą chyba 8506. Szkoda mi będzie tych wszystkich ustawień od Ciebie ze sklepu, ale co zrobić jak nie naprawią tego problemu aktualizacją oprogramowania.

Wkurza mnie jedno, dlaczego Philips nie skontaktuje się z Polsatem, nadawcą MUX-4 i wspólnie nie usuną tej usterki, jeśli nie dało by się aktualizacją oprogramowania tego naprawić. @Orin pisał że nikt z nimi się nie kontaktował.
 

Login

Member
Po dlugich poszukiwaniach zostalem posiadaczem Philipsa 43pus8517. Niby wszystko jest fajnie jednak chcialbym sprobowac troche poprawic obraz bo o ile materialy 4k wygladaja niezle to na kablowce mogloby byc lepiej. Problem w tym ze to moj pierwszy telewizor i nie mam pojecia jak poustawiac te wszystkie opcje typu Redukcja szumow, Redukcja znieksztalcem Mpeg, Ultra resolution, Wzmocnienie kolorow, Gama kolorow, Temperatura barwowa, Tryb kontrastu, Zwiekszanie rozdzielczosci Hdr, Kontrast dynamiczny i jeszcze pewnie cos pominalem. Czy moze po prostu wlaczyc styl obrazu Film i tak wszystko ogladac jak jest domyslnie ustawione?
 

Login

Member
Bede testowal te ustawienia.
Mam tez pytanie z innej beczki. Czy da sie jakos wylaczyc albo przyciemnic diode led z przodu telewizora? W nocy jednak troche przeszkadza. Oraz czy jest mozliwosc zeby sterowac dekoderem Vectry (adb 3831cd) pilotem od telewizora ? Mam w ustawieniach dekodera wlaczona opcje Hdmi Cec i w telewizorze opcje EasyLink ale nic to nie daje.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
O przyciemnieniu diody softowo nie słyszałem, jak Ci tak przeszkadza to naklej coś na nią... Co do dekodera to nie mam dekodera vectry ale powinno działać. Ja mam swoje dekodery i działa na obydwóch. Wcześniej miałem inne (c+) i też działało.
 

panaho

Member
Dziękuję za odpowiedź.
Pytałem. ponieważ informacja na poniższej stronie nie jest dla mnie jednoznaczna.
Pozdrawiam..
 

panaho

Member
To teraz doradźcie proszę.
50PUS8546 za 2640 zł czy 50PUS8517 za 2990 zł.
😌
Pozdrawiam.

Ps. Chciałem to dopisać do poprzedniego posta ale chyba nie mogę edytować.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Dziękuję za odpowiedź.
Pytałem. ponieważ informacja na poniższej stronie nie jest dla mnie jednoznaczna.
Pozdrawiam..
Cześć,
Pytasz o 8517, a później wklejasz link do 8507 :)
Najlepiej sprawdzić na stronie Philipsa, tam są zawsze zdjęcia pilotów.

Co do TV, to raczej be większej różnicy - oba TV na matrycy 60Hz, oba na tej samej platformie sprzętowej więc aktualizacje powinny być takie same zarówno do jednego jak i drugiego TV. Który Się Tobie bardziej podoba, tego bierz. 350zł to mała różnica.
 

panaho

Member
Pytasz o 8517, a później wklejasz link do 8507
Bo 8507 i 8517 to chyba ta sama seria i model i rok. Różnią się tylko tą trzecia cyferką.
Na displayspecifications chyba nie mają oddzielnej strony.
A na samym dole specyfikacji jest taki wpis:
Silver voice remote control - PUS8507
Black simple remote control - PUS8517
I to mnie trochę zmyliło.
Ale to prawda. Na stronie Philipsa jest jak byk że pilot z mikrofonem :sneaky:.
Dzięki i pozdrawiam.
 

najs_sc

New member
Panowie i Panie,

szukam prostego telewizora z jak najlepszą jakością obrazu i mocnymi bebechami, żeby aplikacje streamingowe działały jak należy, a przede wszystkim szybko.

Znajomy doradził mi ten model:


Znajdę w tej cenie coś lepszego, niekoniecznie od Philipsa?
 
Do góry