Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

fish1

New member
Oczywiście. Nie co dzień człowiek zmienia telewizor ;) zwłaszcza kiedy najmłodszy wrzuca youtuba z tableta i przełącza mi obraz na swoje bajki.
Właśnie zastanawiam się czy jest jakaś na to metoda żeby nie wyłączając wifi w tv zablokować np. w tablecie opcję "chromecast" - przesyłu treści z tableta na tv. Szukałem i niestety nie znalazłem i teraz co chwila najmłodszy "wpina" mi sie bajką na tv :)
 

CureMar

New member
Wygląda na to, że to jedynie aktualizacja zabezpieczeń androida. Na stronie wsparcia technicznego nic nie ma mimo, że jest dostępna od tygodnia.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Komuś też TV włącza się w nocy na kilka sekund i sam się wyłącza?
Jak sobie z tym poradzić?

Bo prawie w nocy się osr.. ze ktos do mnie gada ;)

W instalacji kanałów masz opcje " automatyczna aktualizacja kanałów" oraz " komunikat o aktualizacji". Sprawdź czy po ich wyłączeniu w dalszym ciągu problem występuje.
 

adamo_

New member
Bez reklam
Dla zainteresowanych powieszeniem na ścianie. DIs spędziłem pół dnia by tego dokonać ale sie udalo. Odległość od sciany, aby efekt ambilight był dobry to minimum 7,5 cm od sciany. Musialem dodac po dwa dystanse do mojego wieszaka hama. Nie chcialem innego wieszaka.

Jeskintv jest bliżej widac diody w odbiciu i efekt jest kiepski. Ogólnie lepiej dla ambilight gdy TV stoi na super ładnej podstawie, ale powiesiłem, bo juz miapem dziurę na kable.
 

quarx

New member
też mam wieszak hama ale taki "zawiasowy" - mogę odsuwać i dosuwać ile chce, bardzo praktyczne rozwiązanie. Mnie zastanawia liczba pytań o te nieszczęsne ustawienia kalibracji......kupujecie sprzęt za kilka tysiaków i nie macie żadnej przyjemności z przestawiania tych wszystkich suwaków żeby uzyskać obraz, który podoba się wam i tylko wam........to jakby spotykać się z kobietą marzeń ale w nocy na wszelki wypadek wyręczać się "Ryśkiem".....heh takie właśnie porównanie mi przyszło do głowy
 

kutini

New member
też mam wieszak hama ale taki "zawiasowy" - mogę odsuwać i dosuwać ile chce, bardzo praktyczne rozwiązanie. Mnie zastanawia liczba pytań o te nieszczęsne ustawienia kalibracji......kupujecie sprzęt za kilka tysiaków i nie macie żadnej przyjemności z przestawiania tych wszystkich suwaków żeby uzyskać obraz, który podoba się wam i tylko wam........to jakby spotykać się z kobietą marzeń ale w nocy na wszelki wypadek wyręczać się "Ryśkiem".....heh takie właśnie porównanie mi przyszło do głowy

No widzisz, ja wolę gotowe rozwiązanie i mieć czas na inne przyjemności "np spotykać się z kobietą marzeń" niż siedzieć i godzinami przestawiać suwaczki. Każdy lubi co innego.
 

quarx

New member
a ta kobieta marzeń to też podane przez kogoś gotowe rozwiązanie czy sam wybrałeś wg swoich upodobań? I jakie godziny? Sorry ale z czym problem... z ustawieniem telewizora?? Smartfona też ustawiasz tak jak inni?
 

adamo_

New member
Bez reklam
Powiem tak. Z całym szacunkiem ale te ustawienia kalibracyjne po które tu każdy wnioskuje wg mnie są kiepskie. Ciemne, filmowe, mdłe. Spędziłem dzień na ustawieniach i teraz dopiero jestem zadowolony.
 

kutini

New member
a ta kobieta marzeń to też podane przez kogoś gotowe rozwiązanie czy sam wybrałeś wg swoich upodobań? I jakie godziny? Sorry ale z czym problem... z ustawieniem telewizora?? Smartfona też ustawiasz tak jak inni?

Nie wiem coś się tak przyczepił. Ja po prostu mam ciekawsze zajęcia niż siedzenie w opcjach Tv. Skoro są dobre ustawienia obrazu, z których można skorzystać to nie widzę potrzeby abym sam musiał do tego dochodzić. Każdy ma prawo do własnego zdania i tyle, nie wiem co Ci w tym przeszkadza. Mi wystarczy gotowe i sprawdzone ustawienie, konfiguracja usług, które potrzebuję i zapominam o zakładce opcje. To mój punkt widzenia. W Twój nie wnikam, rób jak lubisz.
 
Do góry