Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

irzi

Member
Zrobie duży błąd kupując zamiast 65" PUS8102 czy 8303 model PUS7303 ?
Ma Direct LED, matryce VA, procesor P5 itp. Jedynie nie ma odświeżania 120Hz
Ale na dzień dzisiejszy ma bdb ceny jak na telewizor 65". Ceny już ponizej 4500zl
Za te dwa pierwsze wymienione trzeba dać 1500-2000zł więcej. To już dużo....
 
Ostatnia edycja:

Michal tv

New member
Według mnie matryca powyżej 100hz to najważniejsze kryterium przy wyborze tv.I za to trzeba zapłacić niestety extra. Przy takiej przekatnej to tym bardziej ma znaczenie, ale niech wypowiedza sie koledzy majacy wieksza wiedze bo nie chce wprowadzic Cie w błąd.
 

arku

New member
Czy ten model będzie odpowiedni do zastosowań typu Netflix/Player/ PS4? Moje głównie obawy rodzi matryca IPS i związana z tym czerń, niestety nie mam możliwości obejrzenia tego TV na żywo.
 

Michal tv

New member
Widzę że cen kikiego żaden market nie przebije i do tego kalibracja za free :)Zgłoszę się do Ciebie jak tylko skończę remonty. A xboxa one S u ciebie tez mozna kupic?
 

Hanek

New member
Hej, mam prośbę , czy jest ktoś w stanie podać mi ustawienia oryginalne z trybu film. Do pewnych rzeczy odpwiadaly mi ale myślałem ze jestem na innym trybie i pozmieniałem ze teraz nie mam tego co było :). Chodzi mi o ustawienia kolor, kontrast , jasność jak i zaawansowane co ma być wyłączone oraz kontrast dynamiczny , barwa i reszta cała. Posiadam kalibrację ale do pewnych rzeczy tryb film odpowiadał mi a nie chce resetować gdyż mam poustawianie inne. Z góry dzieki

Ps. Mam 49pus8303
 

sparks

New member
Witam wszystkich, kupiłem wczoraj ten telewizor i martwi mnie bardzo jasne podświetlenie lewego dolnego rogu tv. Jest to trochę denerwujące w ciemnych scenach, rozjaśnia lokalnie obraz w tym rogu.

Proszę o pomoc, czy z Waszego fachowego punktu widzenia, tak ma być i ja przesadzam, czy faktycznie jest to wada. Poniżej fotka.

imagic.pl/files/view/33677/IMG_20181001_20354009.jpg
 

Grzegorz K

New member
Witam wszystkich, kupiłem wczoraj ten telewizor i martwi mnie bardzo jasne podświetlenie lewego dolnego rogu tv. Jest to trochę denerwujące w ciemnych scenach, rozjaśnia lokalnie obraz w tym rogu.

Proszę o pomoc, czy z Waszego fachowego punktu widzenia, tak ma być i ja przesadzam, czy faktycznie jest to wada. Poniżej fotka.

imagic.pl/files/view/33677/IMG_20181001_20354009.jpg
Fotka coś nie śmiga.
 

sparks

New member
Niestety fotki za duże, żeby dać jako załącznik, a nie mam tyłu postów by wstawić linki, dlatego trzeba ręcznie skopiować i usunąć spację po www ;)

Www .imagic.pl/files/view/33677/IMG_20181001_211048056.jpg
www .imagic.pl/files/view/33677/IMG_20181001_20354009.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry