Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

matik70

New member
Skoro jest już debata na temat dzwieku to może mi ktoś powiedzieć czemu po podłączeniu soundbara pod ten TV jest "lag" dzwieku? Mam na myśli , że dzwiek załącza się po sekundzie jak juz leci obraz.

Soundbar Jbl bar 2.1 podłączony po HDMI.
Tzw Lag jest zarówno na pc i dekoderze upc czasem zdarza sie tez na xbox one x.

A drugie pytanie czy kabel hdmi ma tu jakieś znaczenie ?
 

soviet100

New member
Udało mi się altusy 140 kupić bo brakowało trochę średnich tonów teraz lepiej . Jeden plus że tym tv można sterować dźwiękiem jak są słuchawki podłączone bo w tych innych Philips trzeba było do menu wchodzić
 

quarx

New member
Udało mi się altusy 140 kupić bo brakowało trochę średnich tonów teraz lepiej . Jeden plus że tym tv można sterować dźwiękiem jak są słuchawki podłączone bo w tych innych Philips trzeba było do menu wchodzić

średnich brakowało? to mało co musiałeś słyszeć.... chyba że niskie i wysokie dominowały?
 

wawa69

New member
Czy da się w tym modelu TV zwiększyć głośność sygnału wychodzącego do amplitunera?Pytam bo teraz muszę bardziej rozkręcać potencjometr głośności a przy poprzednim TV miałem odtwarzacz multimedialny i tam można było regulować poziom głośności sygnału wychodzącego na ampli.TV podłączony przez toslink.
 

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Skoro jest już debata na temat dzwieku to może mi ktoś powiedzieć czemu po podłączeniu soundbara pod ten TV jest "lag" dzwieku? Mam na myśli , że dzwiek załącza się po sekundzie jak juz leci obraz.
?


Ale dźwięk w TV przy wyłączonym soundbarze pojawia się z opóźnieniem? Czy włączasz najpierw soundbara, a potem TV i na soundbarze masz dźwięk dopiero po chwili?
 
Ostatnia edycja:

CureMar

New member
Można już pobrać Oreo. Na stronie ze wsparciem jeszcze nie ma, ale wyszukiwanie z poziomu TV pozwala zainstalować aktualizację.
 

Kelial

New member
Czy ktoś już testował sterowanie głosowe na tv? Najbardziej interesuje mnie możliwość sterowania oświetleniem hue
 
Do góry