Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

PiotrekZas

Member
Witam wszystkich.
Jestem tu zupełnie nowy ale często czytam wasze dyskusje.
Chcę zmienić TV na 65pus8303
Ale po lekturze na temat Philipsów mam spore obawy.
Proszę o info czy warto kupować ?
Ewentualnie czy wybrać drugą opcję 65sk8100 ?

Pozdrawiam i z góry dzięki za fachową poradę :)
 

PiotrekZas

Member
Michal TV - Dzięki za odpowiedź.
SK8500 poza budżetem. Droższy od poniższych o 1000,-
65PUS8303 porównałem do 8100 bo podobna cena.

quarx - prawie mnie namówiłeś :) ... a nie będzie problemw z kurzem, androidem i gubieniem ustawień ?

Teraz pytanie 65PUS8303 czy 65PUS8102. Ten drugi "wpadł" bo na forum pojawia się cena 5999,-
 
Ostatnia edycja:

Michal tv

New member
obie matryce maja 120Hz, ten sam procesor p5 ale ruch lepszy na 8102. Poza tym 8102 to VA z bdb kontrastem i czernią. Ogólnie rzecz biorąc jesli stać cie na pus 8102 śmiało bierz i napewno nie pożałujesz. lepszy od niego jest juz tylko oled. ogladasz tv na wprost czy pod kątem? bo to ważne przy twoim wyborze matryca IPS czy VA.
 

Michal tv

New member
wyslij wiadomość prywatna do użytkownika Kiki(znajdziesz go na 1 stronie tego tematu jakby co) -zajmuje sie sprzedażą tv i ma bdb ceny napewno rozwieje twoje watpliwosci co do 8102 i ewentualnie doradzi jeszcze cos podobnego albo lepszego. chociaz lepszą czerń od tego tv to już tylko oledy mają chyba... :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philipsa 65PU8102 masz z Fald , więc czerń w klasie najlepsza ze wszystkich- 5999 zł z pakietem.
 

quarx

New member
zatem już wiesz co wybrać więc idź i kup. W przeciwnym razie naczytasz się mnóstwo zbędnej papki - takiej samej jaką nam producenci fundują. I będziesz fachowcem od matryc, procesorów, bieli, czerni a po miesiącu jak już przestaniesz się przyglądać bieli i czerni wrócisz na forum z pytaniami dlaczego Netflix to, dlaczego Android tamto, ......samo życie
 

Kola_

New member
Hej! Mam jakiś problem z moim 8303, mianowicie wygląda na to, że niezbyt lubi się on z dyskiem Toshiba Canvio 1TB

morele.net/dysk-zewnetrzny-toshiba-canvio-alu-3s-hdd-2-5-1tb-usb-3-0-hdth310es3aa-698914/

Generalnie po pierwszym podłączeniu wszystko śmigało jak należy, natomiast od wczoraj TV nie widzi podłączonego dysku. Dysk z kompem działa normalnie, a po podłączeniu do Philipsa nie dzieje się nic, nie widać też go na liście urządzeń USB (używam go jako dysk przenośny a nie dysk telewizora). A pomaga dopiero... wyłączenie TV od prądu i ponowne włączenie. Wtedy dysk TV widzi, można z niego normalnie korzystać, ale po jakimś czasie (jeszcze nie zidentyfikowałem jakim, kwestia kilku godzin/wyłączeń TV) znowu sytuacja się powtarza. Pendrive 32GB działa za to bez problemu. Jakieś pomysły?

A poza tym - cześć wszystkim! :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry