Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony 8005 to model 50Hz.
Philips ma matrycę 100Hz.
I tak bym wybrał.
Ofertę masz specjalną i na Sny również.
Ale wybrałbym lepszy model - Philipsa.
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
W grałem zdjęcie opisu który znalazłem jak pogrzebalem w tv. Jutro zadzwonie do Marka ale chyba szansa na połączenie bluetooth jest znikoma jednak. Nie jest to wielki problem , użyje kabla ale troche szkoda :)

Nie ma opcji włącz / wyłącz bluetooth



Zapomnieli dodać, że nie obsługuje też słuchawek bo bluetooth. Ani ten model, jaki i dużo droższy POS 9002. Żenada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale kupując masz napisane dokładnie co działa a co nie działa.
Ja np nie korzystam ze słuchawek i dla mnie... to żadna potrzeba.
 

adam1980

New member
Witam Wszystkich.

Pytanie techniczne dotyczące pilota PUS8303.
Czy istnieje możliwość ustawienia innej priorytetowej aplikacji niż Google Pley naciskając klawisz „TV exit”.
Teraz gdy oglądam np. coś na Youtubie czy Netfixie i naciskam „TV exit” włącza mi się właśnie Google Play, a jak mogę ustawić inne źródło jako priorytetowe np. z HDMI3 gdzie mam przypisany dekoder satelitarny cyfrowego Polsatu.
Teraz muszę kombinować przez „SOURCES”/ wybierając właściwe źródło (w moim przypadku dekoder satelitarny).
 

Hanek

New member
Mam troche więcej czasu pobawić się tv:) tzn oglądać ;).
Zauważyłem dziwna rzecz. Włączając tv mam np ustawiony na „dzień” z kłódka otwarta i np boisko jest bardziej żółte niz zielone. Wtedy robię taki myk ze skacze na tryb standard i od razu więcej kolorów i wracam na dzień i już jest idealnie. Szkoda tylko ze co wyłącze tv trzeba powtarzać czynność. Jakby nie pamiętał tv ustawień. Da się zapamiętać trwale bez skakania po trybach?
 

adam1980

New member
Witam Wszystkich.

Pytanie techniczne dotyczące pilota PUS8303.
Czy istnieje możliwość ustawienia innej priorytetowej aplikacji niż Google Pley naciskając klawisz „TV exit”.
Teraz gdy oglądam np. coś na Youtubie czy Netfixie i naciskam „TV exit” włącza mi się właśnie Google Play, a jak mogę ustawić inne źródło jako priorytetowe np. z HDMI3 gdzie mam przypisany dekoder satelitarny cyfrowego Polsatu.
Teraz muszę kombinować przez „SOURCES”/ wybierając właściwe źródło (w moim przypadku dekoder satelitarny).

Czy sprawdzał ktoś już czy można ustawić inny priorytet naciskając "TV exit"?
 

Hanek

New member
Jak już ustawisz coś innego daj znac jak to zrobiłeś . Tez wolałbym żeby automatycznie na dekoder vectry przechodziło niz Google play
 
Do góry