Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

Legal

New member
Witam. Mam problem z tv 49pus7502. W sobote mi przyslali i przez caly dzien bylo wszystko wporzadku Wczoraj tak samo. Dzisiaj nie moze sie uruchomic. Laduje sie do momrntu loga androida i restartuje. Tak w kolko. Pojawila sie pare razy opcja reboot system ale nic nie pomoglo. Co robic?
 

philips8109

Member
Witam. Mam problem z tv 49pus7502. W sobote mi przyslali i przez caly dzien bylo wszystko wporzadku Wczoraj tak samo. Dzisiaj nie moze sie uruchomic. Laduje sie do momrntu loga androida i restartuje. Tak w kolko. Pojawila sie pare razy opcja reboot system ale nic nie pomoglo. Co robic?


Masakra to jest kwestia wersji softu z tym wieszaniem tv?

Bo juz sie przymierzam do zakupu i zstanawiam sie czy nie poczekasz jeszcze ???
 

lej4

New member
witam!
zamierzam wymienić swój dotychczasowy LG 37LV5500
pierwszy wybór padł na 49PUS7502, odpowiada mi cena, wygląd, funkcje, android tv, ambilight i pare innych cech
wszystko było na dobrej drodze dopóki nie zacząłem odkrywać negatywnych opini .....
tv będzie używany do oglądania tv z kabla w hd, grania na ps4 i kompie, oglądania materiałów z neta; odległość 2 m od ekranu do kanapy

na ile defekty obrazu są realne, czy to tylko kwestia odpowiedniej konfiguracji czy jednak coś jest nie tak z tym modelem?
(mój lg nie ma w prawdzie powalającej czerni ale jest ok i nie jest to kolor szary , boki są nieznacznie jaśniejsze niż środek ekranu ale nie ma żadnych smug, pasów czy plamy) bo nie chciałbym aby nowy tv za 3,5k miał gorszy obraz niż stary kupiony za 2,2k...... tym bardziej że nie jest to cena mała za 49" gdzie tanie modele można duuuużo taniej kupić , myślę że więc w tej cenie można wymagać odpowiedniej jakości

druga sprawa
czy ktoś testował/używa tego tv w grach?
jakie wrażenia głownie jeśli chodzi o input lag ?

proszę o pomoc przy wyborze , ewentualnie sugestie innych modeli , widziałam, oglądałem że Sony i LG też mają ciekawe propozycje (np sony 49xe8005 49xd8005 49xe7005), a zakup mi się nie spieszy , aha i max to 49/50" większy mi się nie zmieści ;)

z góry dziękuję za pomoc!
 
Ostatnia edycja:

K@mil

New member
Jak wymusić aktualizację Androida? Po pierwszym uruchomieniu kilka razy znajdował nowszą wersję (7), ale TV wywalał jakiś błąd. Teraz mi pisze, że brak nowszych aktualizacji, a w informacjach o Androidzie widać, że nadal mam wersję 6.
Mam 49PUS7502.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android 7 jest do wersji modeli 2016. Na Android 7 do modeli 2017 jeszcze trzeba ciut poczekać.
 
Do góry