Philips PML9008 Telewizor Xtra, Mini LED 4K: zaktualizowane ceny .

michuKrajan

New member
Nie ma. Tak samo HBO i Player.
czyli akurat w moim przypadku apki których nie korzystam mam w kablówce canal plus póki co bez hbo przeżyje. W każdym razie brak gogle tv to nie taki dramat by np pozbywać się tv odetchnąłem z ulgą bo jakość obrazu mi pasuj a philips musi być bo mam w pokoju całe oświetlenie tzw scenę pod ambi właśnie od philipsa do czego się przyzwyczaiłem.
 

24Czosnek

New member
czyli akurat w moim przypadku apki których nie korzystam mam w kablówce canal plus póki co bez hbo przeżyje. W każdym razie brak gogle tv to nie taki dramat by np pozbywać się tv odetchnąłem z ulgą bo jakość obrazu mi pasuj a philips musi być bo mam w pokoju całe oświetlenie tzw scenę pod ambi właśnie od philipsa do czego się przyzwyczaiłem.
To radzę sprawdzić raz jeszcze nowe modele philips nie wspierają już hue
 

luck76

Well-known member
Myślę że to wygląda jak tv wstawione za szybę. Jak komuś to nie przeszkadza, to imho z chińszczyzny najlepszy wybór.
 

michuKrajan

New member
Tak na marginesie ten tv ma IPSa, ale to akurat w niektórych przypadkach plus - kąty, sport
niby ips a czerń i kontrast robi bardziej wrażenie niż w The one tez na ipesie stojcy obok wiec chyba mini led daje radę.
Zastanawiam się jeszcze z tymi tekstami ze z chińczyków to dobry wybór a która marka tv obecnie nie produkuje swoich podzespołów w chinach ? i można stwierdzić że ten telewizor to nie "chińczyk" ?
 
Do góry