Philips PML9008 Telewizor Xtra, Mini LED 4K: zaktualizowane ceny .

jag8888

New member
to nawet nie chodzi o dwa piloty, po prostu problem mam z przełaczaniem z widoku DOM na źródło pod HDMI - nie wiem czemu za każdym razem musze na pilocie od TV wybierać recznie źródło, w innym modelu Philipsa Oled 805 zapamietywał mi używany port HDMI, tu kończe przykładowo oglądać Netflix, klikam kafelek ogladaj TV i wyskakuje plansza ze brak zainstalowanych kanałów i mogę scrolując wszystko wybrac źródło. @PiotrekZas u Ciebie też tak jest? zmieniałem już kabel HDMI na najdroższy, zero zmian
 

PiotrekZas

Member
to nawet nie chodzi o dwa piloty, po prostu problem mam z przełaczaniem z widoku DOM na źródło pod HDMI - nie wiem czemu za każdym razem musze na pilocie od TV wybierać recznie źródło, w innym modelu Philipsa Oled 805 zapamietywał mi używany port HDMI, tu kończe przykładowo oglądać Netflix, klikam kafelek ogladaj TV i wyskakuje plansza ze brak
Hej. Kafelek "ogladaj TV" przełącza na tuner wbudowany a nie na źródła HDMI. Jak jestem w DOM i chce przejść na dekoder albo inne źródło to tez musze wybrac źródła.
Ja jak oglądam inne źródła niż polsat to wyłączam dekoder. Kiedy go uruchomie z pilota to TV sam przeskakuje na dekoder.
 

jag8888

New member
wpadła dzisiaj nowa wersja softu TPN238E_V238.002.223.001, nie umiem nigdzie znaleźć co zmienia, google po wpisaniu tez nic nie podaja...
po zainstalowaniu lekkie rozczarowanie - mozolna kalibracja poszła w **, pierwszy mój TV w którym aktualizacja resetuje ustawienia parametrów obrazu.
Dodatkowo co mnie zaskoczyło już wcześniej, każda apka jest traktowana jakoś odzielnie i profil osobisty musze ustawiac na każdej osobno - oled tego samego producenta miał sporo aktualizacji ale nigdy nie resetowały mi parametrów obrazu.
 
Zawsze najlepiej jest wykonać pełny reset telewizora po aktualizacji oprogramowania. Dotyczy to również innych urządzeń, takich jak telefony. Parametry kalibracji należy zapisać, a następnie wprowadzić ponownie. To proste, zawsze robię to w ten sposób.
 
Do góry