Philips OLED 706 - ustawienia

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dołączam do prośby , u mnie przycisk Ambilight nie działa poprawnie , trzeba go naciskać kilkukrotnie żeby się uaktywnił . Fabrycznie po jednym kliknięciu działał.
Dodatkowo mam wrażenie , ze przy naciskaniu jakby haczył o coś. Nie spadł nigdy , tak po prostu z dnia na dzień się mu odwidziało




EDIT: Problem rozwiązany , słabe baterie, wymiana na nowe i wszystkie przyciski działają :)
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
były na tyle mocne , że wszystkie przyciski działały oprócz Ambilight, po wymianie od razu włącza funkcję z dedykowanego , ostatnie dni to tylko poprzez menu główne ustawień mogłem przestawiać Ambilight
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Komunikat o słabych bateriach pojawiał się u mnie mimo iż wszystko działało. To nie tak że on się pojawia jak coś nie działa już, on jest dużo wcześniej...
 

BraXu

New member
Witam, jestem nowy na forum. Czy mógłbym prosić o pomoc w konfiguracji tv? Mam oleda 65 cali 706...tv bomba ale jestem zielony w ustawieniach a to moje początki ;) zależy mi na dobrym obrazie ;) dziękuję z góry za pomoc!
 

tomski82

New member
Witam. Zakupiłem kilka dni temu OLEDa Philips 65 cali 706. Poświęciłem trochę czasu na ustawienia. Obraz jest bardzo dobry, ale zależy mi, żeby wyciągnąć z niego co można na razie bez kalibracji. Głównie oglądam Netflixa, nie gram w gry. Czy mogę prosić o pomoc w konfiguracji?:) Dziękuję za pomoc!
 
Do góry