Philips fidelio b95/10 problem z wifi

conqest

Well-known member
Bez reklam
Bo ciężko tak jednoznacznie odpowiedzieć nie mając sprzętu przed sobą co jest powodem... Nieraz mimo opisu ktoś robi jakiś błąd którego nie da się wychwycić na odległość. Gdybym miał to u siebie to bym wiedział... W jakiej odległości masz router od soundbara??
 

matcud

New member
Bo ciężko tak jednoznacznie odpowiedzieć nie mając sprzętu przed sobą co jest powodem... Nieraz mimo opisu ktoś robi jakiś błąd którego nie da się wychwycić na odległość. Gdybym miał to u siebie to bym wiedział... W jakiej odległości masz router od soundbara??
Router jest ok 5m zasieg z wifi ma wszystkie kreski
 

Loku420

New member
Mam dokładnie taki sam problem jak autor, brak rozwiązania od paru dni. Jeśli się udało, to prosiłbym o podpowiedź, a jeśli nie to też, bo jeszcze mogę go oddać :(
 

matcud

New member
Ale skoro masz takie same objawy to obstawiam ze temat jest do ogarniecia tylko trzeba znalesc przyczyne takiego zachowania sprzętu. Obstawiam ze to jakas pierdola ale nerwow juz nie mam do tego
 

Loku420

New member
Udało mi się rozwiązać. U mnie pomogło przestawienie routera na 2.4GHz, wcześniej tego nie robiłem. Jeśli u Ciebie nie to nie pomaga, to chyba bym się zainteresował routerem.
 
Do góry