Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie mam pytanie wczoraj sprawdziłem na telewizorze i był komunikat że dostępna jest aktualizacja czy to chodzi o 251 czy o wcześniejszą 248 pobierał ktoś z Was możecie coś napisać
 

stykolej93

New member
Czy ktoś rozwiązał problem lub wie co zrobić z faktem gdzie po wyborze trybu optymalny gry na PHILIPS pus8807 jest taka "poświata" odchodząca od postaci, np przy grze w fifa, aktualizacja nic nie zmieniła
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlaczego jeśli podłączę pendrive z filmem w DV pod usb wyświetla mi w HDR10 zamiast w DV? Przez HDMI jest pk tylko nie mogę odtworzyć DV przez usb.
 

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Ostatnio zauważyłem że na matrycy pojawiła się ciemna plama. Na zdjęciu widoczna nad skrzydłem ptaka. Zanim spróbuję reklamować to zapytam czy ktoś miał z czymś takim do czynienia?

20230411_104331.jpg
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kto ma nowe oprogramowanie 251 i podpiętą satelitę bezpośrednio do telewizora, proszę by sprawdził czy też brakuje EPG na części kanałów, ja mam listę wyszukana według operatora NC+. Z kontaktu wtyczka była wyciągana.
 

strzala

Member
Po wymianie baterii w pilocie pilot mi się rozparował z telewizorem i nie chce się ponownie sparować(błąd parowania).
Czy ktoś się spotkał z takim problemem i wie, co można poradzić w takiej sytuacji?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie mam takie pytanie czy reset twardy telewizora polega na wyłączeniu wtyczki z gniazdka czy to musi być 30 minut jak napisał conqest tzn nie może być mniej lub więcej
 
Do góry