Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Co tu jest strasznego ? .Mam ten telewizor od roku (bez kilku dni) i jakoś nie widzę problemów i żadnych komunikatów - nie przesadzacie przypadkiem ?
 

djrzz

Member
No ale wiesz że są ludzie którzy mają dobry sprzęt do ładowania akumulatorków a potem się okazuje że każde kolejne nowo zakupione urządzenie odmawia współpracy z akumulatorkami. Nie po to się kupuje ładowarkę by jej nie używać, a producenci sprzętu powinni brać pod uwagę tą swoją "ekologię" i pozwalać używać akumulatorków.
Kupiłem niedawno pewne urządzenie zasilane bateryjnie gdzie w instrukcji jest napisane że poniżej 1.3v nie zadziała. Gdyby ta informacja była podana na wierzchu, gdzieś w podstawowych danych urządzenia a nie zaszyta w instrukcji, to bym tego urządzenia nie kupił! Dla ciekawości, policzyłem ile potrzebuje baterii do wszystkich urządzeń co posiadam, wyszło mi przynajmniej 34szt. No sorry, ale to nie jest 6zł co pół roku!
 
Bo ekologia to jest tylko z nazwy, tak naprawdę chodzi o kasę, po co masz ładować w domu, masz kupić od nich :) a to że dla niektórych jest straszne że pokazuje się komunikat baterii,to normalka, nie widzicie że sporo osób tu szuka problemu na siłę? Nie ważne jaki,aby był :)
 

strzala

Member
Dzisiaj pojawiła się u mnie nowa wersja oprogramowania z końcówką 251. Zaktualizowałem, ale na razie nie zauważyłem istotnych zmian.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
To jest aktualizacja poprawiająca odbieranie kanału Wydarzenia24 z tv naziemnej wiec innych fajerwerków raczej bym się nie spodziewał...
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie patrzyłem ale stronie Philipsa tam gdzie jest pomoc techniczna nie ma nic takiego ,jest to starsze oprogramowanie z końcówka 232
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie mam jeszcze jedno pytanie czy jeżeli się wywoła aktualizację na telewizorze to jest pobierana ze strony pomocy technicznej czy też z innego miejsca
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Dlatego napisałem poprawiająca a nie naprawiająca. Wg kolegi Paździoch1 bo to on o to walczy od dawna to prawa jest duża. Ja tego kanału nie oglądam, w ogóle nie mam naziemnej więc się nie wypowiadam...
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak teraz działa kanał Wydarzenia24 jak źle zaskoczy: https://hdtv.com.pl/threads/philips-dled-85x6-z-serii-performance.148614/page-54#post-1681087
Wysłałem do Philipsa logi z tą usterka, bo mnie prosili o to. Jest diametrialna poprawa do tego co było wcześniej. Teraz jak dobrze zaskoczy kanał Wydarzenia24 to działa poprawnie cały czas, a jak żle to zacina obraz i dźwięk, wówczas trzeba przełączyć na inny kanał i wrócić i jest już ok. Miejmy nadzieję, że wkrótce i to wyeliminują.
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
kiki czy mógłbyś się do nich zwrócić by przy oglądaniu filmu w Dolby Vision można było zmienić sobie kontrast podświetlenia? Tylko przy Dolby Vision ta funkcja jest nieaktywna. Ja już im od roku to zgłaszam,a oni i tak to olewają.
 

MaxDamage

New member
Najgorsze jest to że wiele sprzętów "nie akceptuje" akumulatorków, we wszystkich philipsach jakie miałem wymiana alkaicznych na akumulatorki skutkowała częstszym ich ładowaniem. W dzisiejszych czasach powinno się projektować tak by była możliwość bezproblemowego używania ładowalnych ogniw, jak widać producenci tego nie robią!
Nie ma dobrej metody pomiaru pojemności ogniw niż na podstawie napięcia, a to w aku które stosujesz jest dużo mniejsze niż w alkalicznych.
 
Do góry