Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

zepter

Member
Żonie to nawet już nic nie mówię, ona postawiła krzyż na tym modelu.
Zamówiłem, w środę ma być.
OMG ciekawe czy dopłacę do interesu w ramach zwrotu.
Nadzieja umiera ostatnia. Panowie trzymać kciuki i napić się za moje zdrowie i TV.
Tylko odczekać aż temperatura nieco wieczorem opadnie.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
A wiecie jak działa ME, czy dostawa jest z najbliższego sklepu, czy z jakiegoś magazynu spedycyjnego. Z najbliższego sklepu zapoznałem się z tv i nie chciałbym jeszcze raz z nimi mieć doczynienia.

Myślę że chyba z magazynu ,bo w sklepie taki telewizor jest na stanie i nie mogą przerzucać z jednego do drugiego ani też sprzedawać w internecie .Z drugiej strony nie można winić sklepu że telewizor ma np wypalone piksele oni przecież sprzedają co dostali
Kiedyś w ME kupiłem CD Denona ,miał być nowy ale niestety w domu się okazało że górna część obudowy była cała w ciemnych plamach ,Niby nowy a wyglądał jakby miał kilka lat .Oddali pieniądze bez problemu ,zawsze trzeba uważać jak się kupuje
 

zepter

Member
Pytanie,
Czy ktoś z was ma na TV taki launcher androida jak na tym filmie.
To jedyny film z 806, na którym jest nowy launcher Philipsa, pozostałe filmy na temat 806, 706, 9206 z naszego regionu Europy maja stary.

https://www.youtube.com/watch?v=f1nc_Vbt64E&t=408s

Ciekawe czy ściągając soft z Angielskiej wersji strony Philips i ładując go z Pena można to osiągnąć, lub czy przez zmianę języka na Angielski, Region Anglia, VPN Anglia, można pobrać taką aktualizację.

Dobra znalazłem nawet film Polaka, który otrzymał taki interface na 706, ale w komentarzach piszą że z tym samym softem mają stary.
https://www.youtube.com/watch?v=QgCj98cMXvg

Pomysł jak to włączyć na TV Philipsa?
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
A to ciekawe że te same tv, ten sam soft a jeden ma google tv a drugi android tv. Wychodzi na to że philips już to ma ale nie daje wszystkim tylko wysyła po nr seryjnym...
 

zepter

Member
Nie jest to do końca launcher z Google TV (jak i cały system), to coś pośredniego (twór Philipsa) robiący lifting Android TV, aby tak nie odstawać od innych producentów. Różnica tkwi w liczbie zakładek, logo Google TV itd. Ale nie zdziwię się jak zastosują taki wygląd launchera w modelach z roku 2023, aby ukryć ten fakt. W roku modelowym 2022 (telewizory z 7 na końcu) ma być jeszcze Android TV. Dopiero od 2023 Google TV na nowej platformie hardwarowej.

(Mój komentarz z filmu)
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnio nawet na infolinii Philips konsultant mi powiedział,że on by Oleda nie wziął ze względu na wypalanie matrycy No chyba,że tylko do oglądania filmów. Widocznie wiedzą tam ile mają zgłoszeń ze względu na wypalenia.
 

zepter

Member
Dziś odebrana 8 sztuka i nawet bym ją zostawił, ale ma 1 czarny pixel i plamę na matrycy ciemniejszy rejon wielkości kciuka na każdym kolorze, jakby była brudna i to już zawarzyło na decyzji, zwyczajnie mam dość.

9206 już sobie daruje, oleda jednak się boję, czekam na premierę Philipsa 55pml9507, jeśli tam z jakością matryc będzie tak samo, kupuje Sony/Samsunga z jakimś soundbarem w okresie piłkarskiego zamieszania.

Do października, listopada odłożę więcej na ten cel.

Panie i Panowie z Philips jak to jest, że nie da się kupić 1 dobrej sztuki Philips 9206 na tyle prób?

Jakby, ktoś był chętny obejrzeć zdjęcia defektów matryc to dajcie znać, udostępnię.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Trzeba kupić z firm którą sprawdzają przed wysyłką.
Wówczas zostaje radość.

O czym ty człowieku piszesz ? Jakie sprawdzanie : rozumiem że na kilkanaście sztuk może zdarzyć się wada jak opisują ale to świadczy o tym jak składane są tv i w jakich warunkach i jak przechodzą testy na linii montażowej !!! To nie chodzi o to że ma być sprawdzony u sprzedawcy przed wysyłką ale chodzi także o to że może osoba nie życzy sobie otwierania kartonu a chce mieć w takim stanie z jakim wyjechał z fabryki ( kompletny nie otwierany )

To także podsumowując - Składane tv Philipsa i sprawdzenie ich jest na "odpierdol " , nie taka prawda ?. to takie podejście to jest żenada !!!!
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Wg mnie to tylko pokazuje jaka jest marża sprzedawców...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie masz bladego pojęcia o czym piszesz . !!!!

========================
Karol1076
Przecież jak sprawdzisz przed zakupem to chyba lepiej ?
Czy wg Ciebie to gorzej - niezależnie od sklepu.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Faktycznie bo sprzedawca dokłada do interesu i sprzedaje poniżej kosztów zakupu...
Pracuje w handlu 15 lat i jakoś nigdy nie sprzedawałem taniej niż kupuje... Hehe

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

mourning

Member
Podzieli się ktoś ustawieniami dla rozmiaru 55"? Właśnie kupiłem wspomniany telewizor. Mam obecnie w domu 50PUS8535 i jestem zadowolony i liczę na to, że z tego też będą zadowolony.
 
Do góry