Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

BlueZxw

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie wyszła nowa wersja oprogramowania TPM211EA_R.101.000.178.206. Nie wiem dokładnie co zostało poprawione czy dodane ale sprawdziłem sygnał hdmi optymalny (automatyczny tryb gry) i w końcu brak efektu ghostingu! [emoji3] Także można cieszyć się vrr i nie trzeba za każdym razem przełączać ambilighta na grę.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

zepter

Member
A tak zapytam z ciekawości, pewnie co niektóry widzieli newsy ze Philips odświeżył lanuchera androida i upodobnił go do Google tv. Podobno miały być aktualizacje, podobno na zachodzie w Kanadzie i gdzieś tam już były. U nas jak zwykle cisza i w ogóle nie widzę żadnych newsów, ani materiałów na yt z rynku Eu na ten temat. Ma ktoś jakąś wiedzę jak z tym będzie, wprowadza odświeżony interface? Czy to były brednie pismaków.
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na stronie producenta nadal jest oprogramowanie z marca. Jak w serwisie wymieniali mi płytę główną to tez wygrali te z marca chociaż było już nowsze.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Akurat na stronie producenta to wszystko jest ze sporym opóźnieniem, więc mnie to nie dziwi w ogóle...
Może być też tak że jak kolega zgłaszał błąd do serwisu to dostał łatkę która to naprawia ale ogólnie nowego softu nie ma jeszcze...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Akurat na stronie producenta to wszystko jest ze sporym opóźnieniem, więc mnie to nie dziwi w ogóle...
Może być też tak że jak kolega zgłaszał błąd do serwisu to dostał łatkę która to naprawia ale ogólnie nowego softu nie ma jeszcze...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


Potwierdzam,ze nowego sortu jeszcze brak.
 

zepter

Member
Nie wiem co jest grane, ale dziś obejrzałem na żywo 4 egzemplarze i każdy miał martwe pixele. Wieczorem ostatnia próba, jak się nie uda chyba wybieram coś innego.:(
 

helganin

Boss
VIP
Nie wiem co jest grane, ale dziś obejrzałem na żywo 4 egzemplarze i każdy miał martwe pixele. Wieczorem ostatnia próba, jak się nie uda chyba wybieram coś innego.:(

Zmień sklep na inny, ja brałem w media expert przez neta (dla zwrotu). Po za porąbanym menu i 3 dniami ustawiania, bardzo polecam tv. U mnie nie ma martwych pikseli.
 

BlueZxw

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zmień sklep na inny, ja brałem w media expert przez neta (dla zwrotu). Po za porąbanym menu i 3 dniami ustawiania, bardzo polecam tv. U mnie nie ma martwych pikseli.
Ja też mogę polecić Media Expert. Zamawiałem online z dostawą do sklepu w moim mieście i z tv absolutnie żadnych problemów. Oczywiście przy pracowniku sprawdziliśmy czy tv działa [emoji3]

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
 

zepter

Member
Nie wiem co jest grane, ale dziś obejrzałem na żywo 4 egzemplarze i każdy miał martwe pixele. Wieczorem ostatnia próba, jak się nie uda chyba wybieram coś innego.:(

Byłem w galmoku dwie sztuki obejrzane, dwie z czarnymi pikselami.
Najpierw musze rozwiązać umowę ratalną.

Dałem naprawdę ostatnią szansę zamówiłem do ME w Wola.
Ciekawe czy za szóstym razem uda się.
 
Ostatnia edycja:
Do góry