Philips DLED 85x6 z serii Performance.

conqest

Well-known member
Bez reklam
Tyle tylko że ten z klawiaturą sterowanie głosowe też ma, a łatwiej jest taka klawiaturą obsługiwać np w kodi wtyczki, czy wpisać login czy hasło w platformie streamingowej...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jedna osoba od Philipsa dostała następnie nowe oprogramowanie
97e5f660-18f8-478c-ae51-fb47900408ad-jpeg.1664990


https://www.avforums.com/threads/ph...-with-sonos-arc.2374409/page-12#post-30200743
 

Login

Member
Pytanie do posiadaczy Philipsa 43PUS8506/8536. Jak wyglada ogladanie sportu na matrycy 60 hz ? Podobno mozna regulowac plynnosc ruchu w ustawieniach jakims suwakiem ?
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Miałem model wcześniejszy czyli 8535 i ze sportem problemu nie było. Nie widziałem też aby ktoś narzekał na ten tv

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Payti

Member
Szczerze, w jednym pokoju mam 100Hz od Sony a w salonie 65PUS8536. Oglądając mecze Eleven Sports 1 4K lub Canal+ Sport 4/5 nie widać różnicy w płynności. Ogólnie polecam tego Philipsa.

Pozdrawiam.
 

Mens

Member
Napisał Nocny_Marek
Ponoć ramka srebrna bardziej wkomponowuje się w ambilight i jest mniej widoczna podczas oglądania...

A to ciekawe. W jakims artykule to przeczytales ?
 

Nocny_Marek

New member
Nie w artykule. Gdzieś tu na forum któryś z użytkowników obsługiwał obie wersje TV i to była jego ocena. Choć jedna ocena to za mało by była obiektywna, sam nie mam jak sprawdzić. To raczej było rzucone pytanie o opinie użytkowników, którzy mają te TV w srebrnych i czarnych ramkach.

Napisał Nocny_Marek
Ponoć ramka srebrna bardziej wkomponowuje się w ambilight i jest mniej widoczna podczas oglądania...

A to ciekawe. W jakims artykule to przeczytales ?
 

Payti

Member
Mam TV 65PUS8536 w srebrnym kolorze i też mogę potwierdzić, że srebrna ramka lepiej 'traci' się z ambilight. Oglądałem w sklepie też z czarną ramką i srebrny zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu. Poza tym pasuje kolorystycznie także z soundbarem Philips'a np. TAB8505.

Pozdr,
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wgrałem to nowe oprogramowanie z końcówką 203 z pendrive i nic w nim więcej nie poprawiono z moich zgłoszeń.
Dzwoniłem na infolinię, z pytaniem o resztę poprawek, to nadal jest ta sprawa w odpowiednim dziale i nie mają od nich na razie odpowiedzi.
Chcę kupić kolejnego Philipsa w maju, ale muszą koniecznie poprawić w nim błędy w oprogramowaniu
 

Mens

Member
Jasne ze kolor ramki to kwestia gustu ale mam brazowe meble z czarnymi akcentami i srebrna ramka tak srednio mi do tego pasuje. Z drugiej strony jesli srebrna lepiej sie zlewa z ambilight to pewnie jednak na taki kolor sie zdecyduje.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kurw**a mnie już bierze z tym samoczynnym wyrzucaniem z listy ulubionej do samej DVB-T lub DVB-S po wyłączeniu do stand-by. Rodzice co chwilę wołają znów nie ma kanałów telewizor zepsuty, ale badziewie kupiłeś, a support milczy dostali logi i nie mogą znaleźć przyczyny, do grudniowego wydania oprogramowania nigdy nie wyrzuciło z listy ulubionej, zaczęło się od oprogramowania testowego z końcówką 201 i tak samo jest na aktualnym 203. Jutro dzwonie niech załadują mi stare z sierpnia, bo na nim działa też HbbTV w DVB-T2, do puki tego nie naprawią.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Pisałem Ci jakiś czas temu jak działa support Philipsa pamiętasz? Że tam się zgłasza, oni grzecznie przyjmują, wszystko rozumieją ( praktycznie łączą się z Tobą w bólu) człowiek myśli że ok a tu się okazuje że efektów brak. I jak kolejny raz słyszy się tą samą śpiewkę i kolejny i kolejny to fascynacja supportem mija... Przerabiałem to...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry