Philips BDP7500, BDP9500

janusz

New member
Bez reklam
MacGege napisał:
Janusz czyżbyś zmienił zdanie nagle na temat tego odwarzacza bo ma ten sam procek co najbardziej wypasiony BR, Twojej ulubionej firmy :) ???
Akurat nie, nawet nie zmieniłem zdania, po prostu po przeczytaniu opinii uznałem, że warto mu dać szansę, zobaczyć co pokaże w rzeczywistości.
 

muchomorek

New member
mkv w BDP7500

No więc tak - teoretycznie odtwarza mkv z penia i płyty (na płycie może być plik ponad 4GB) jednak przy mkv 720p mialem 2 próbki na jednej było ładnie, na drugiej artefakty(Profile 4.1) - przy czym artefakty raczej związane z niewłaściwą obsługą klatek kluczowych/niekluczowych (kwadracikowe smugi) niż za wyskokim bitratem (ruch był płynny) - jak złapię jakiś materiał 1080p to się wypowiem na temat 1080p. Przydała by się jakaś płytka testowa (coś jak divxtest) zna ktoś takie coś dla HD?
 

muchomorek

New member
BDP7500&mkv cd.

No więc łądnie chodzi z 1080p o ile jest profile 4.1 i h264, chyba ma problemy z x264. Jakbym miał testową paczkę mkv powiedziałbym więcej...
 

shaphar

New member
Chcę kupić tego Blue Playera. Posiadam kino domowe Philips hts 3568 (hdmi, optical) i teraz pytanie mam takie czy jestem w stanie podłączyc BDP7500 żeby odtwarzać dolby true hd i dts hd czy tylko 5.1 po opticalu ?
 

Al3x

New member
Chcę kupić tego Blue Playera. Posiadam kino domowe Philips hts 3568 (hdmi, optical) i teraz pytanie mam takie czy jestem w stanie podłączyc BDP7500 żeby odtwarzać dolby true hd i dts hd czy tylko 5.1 po opticalu ?


Jeżeli Hts 3568 ma wejścia analogowe 5.1 lub 7.1 to tak jesteś w stanie.
 
Do góry