Philips 9705 wszystko o serii

accu

New member
Bez reklam
3d

Witam. Seria telewizorów firmy Philips 8605H zbiera pozytywne opinie , lecz moim zdaniem obraz oferowany przez tą serię nie prezentuje tak wysokiego poziomu jak seria telewizorów Philips 9705H ( obojętnie jaka wielkość ekranu ), czy seria telewizorów firmy Sony HX800. 3D - tą technologię na dzień dzisiejszy firma Sony ma opanowaną (opracowaną) lepiej od firmy Philips , lecz skromnie uważam , że to są dopiero początki i lepiej , aby inżynierowie tych firm skupili się na poprawie technologii wyświetlania obrazu 2D w wysokiej rozdzielczości , a później dopiero udoskonalali technologię 3D.(teraz to taki dodatek , chociaż jak kto ma dostęp do oglądania meczów w HD na Canal+ HD - Gol , to nie powiem,robi się przyjemnie. W poniedziałek jest transmisja w 3D meczu Barcelona - Real Madryt godz:20.30)
Ambilight, to lolek 126 uważam bardzo dobry dodatek w serii telewizorów Philips 8605H i obojętnie czy oglądamy program telewizyjny , czy tylko podświetlamy ścianę pokoju , tworzy niezmiernie miłą atmosferę pomieszczenia w którym przebywamy.Jeżeli lubimy oglądać program w ciemności to go po prostu wyłączamy. Jest to według mnie bardzo duży atut telewizorów firmy Philips, którego niestety nie ma firma Sony. Tutaj telewizory marki Philips mają przewagę nad firmami konkurencyjnymi , produkującymi telewizory.

Pozdrawiam , :)
 
Ostatnia edycja:

sony40

New member
Accu tak mysle ze cokolwiek pozytywnego bys nie napisal a widze ze masz o tym pojecie to i tak Lolka do Philipsa nie przekonasz bo zawsze znajdzie sie powód na .... "nie" . Lolek bez obrazy ale to wynika z twoich postów a jest ich cała masa i zawsze sa negatywne ...:wink:
 

michalmichalmic

New member
hej czy komus sie udało kupic w bezvaciu w saturn 46pfl9705 za 10tys minus vat czyli za ok 8100zł ? Napiszcie bo jestem ciekaw a podobno w niektorych normalnie cena była 10tys choc chyba nawet ktos twierdził ze widzial za mniej przed bezvaciem?
 

moon77

New member
hej czy komus sie udało kupic w bezvaciu w saturn 46pfl9705 za 10tys minus vat czyli za ok 8100zł ? Napiszcie bo jestem ciekaw a podobno w niektorych normalnie cena była 10tys choc chyba nawet ktos twierdził ze widzial za mniej przed bezvaciem?
Kupiłem 46pfl9705 tydzien temu w MM w Białymstoku za 8,2. Jest to drugi Philips -od dwóch lat mam juz 42pfl9603. Niestety obraz 9705 nie rzucił mnie na kolana - mimo wielu regulacji, łącznie z kalibracją Spider3TV, kiepska dynamika dla jasnych fragmentów obrazu (obraz przejaskrawiony) - w obrazie kontrolnym nie można znaleźć ustawień kontrastu i jaskrawości, które pozwalają odróżnić kolejne jasne pola tablicy. Przez pewien czas nawet myślałem,ze mam ustawienia "sklep" mimo, iż w menu jest "dom". "Resety" nie pomogły. Kolejnym problemem, była niewłaściwa "klawiatura" wyświetlana na ekranie - tylko znaki specjalne, a na standardowej litery a,c,d n, u. Pomógł update oprogramowania, przy czym zanim to zrobiłem miałem info po wejsciu do menu i połączeniu z internetem,że TV ma już najbardziej aktualne oprogramowanie. Co mi sie podoba, to dźwięk i internet.
 

Hartson

New member
Bez reklam
Witam Accu podobnie i ja mysle jesli chodzi o wybor z tym ze ja mysle o sonikau hx 800 , samsungu c 8000 ( czyli to co i ty pisales ) i philips 8605 aczkwoleik mysle ze z tych trzech to jednak soniak jest najlepszy i najmniej awaryjny. samsung tez cos z oprogramowaniem ma - tak jaki Ty sam napiales. natomiast naprawde zadziwia mnie usterkowosc 9705 - 46 cali naprawde tego jest za duzo i widac ze philips nie bardzo cos potrafi z tym zrobic. Ty masz 32 cale i jestes szczesliwy ale szkoda tych ludzi co wydali tyle kasy i niestety borykaja sie z problemami. A jak myslisz hx 800 tez napewno bedzie lepszy od philipsa 8605 prawda ? nie wspomne o 3d gdzie
soniak ma chyba najfajniejszy efekt ten bo to jest gadzet ale sam obraz tez jest dla mnie lepszy choc nie ma ambiligtu :) Co ty o tych dwoch modelach sadzisz? Pozdrawiam.
Lolek

Lolek, 8605 ma jakby dodatkową szybę na matrycy. Wobec tego, 8605 ma odbicia, w przeciwieństwie do matowego 9705. Jest kwestia tego, czy to będzie Tobie przeszkadzało.
Generalnie 8605 dosyć ładnie się prezentuje. Ale wygląd i jego akceptacja, to rzecz gustu.
 

accu

New member
Bez reklam
Jakość obrazu 46PFL9705H.

Kupiłem 46pfl9705 tydzien temu w MM w Białymstoku za 8,2. Jest to drugi Philips -od dwóch lat mam juz 42pfl9603. Niestety obraz 9705 nie rzucił mnie na kolana - mimo wielu regulacji, łącznie z kalibracją Spider3TV, kiepska dynamika dla jasnych fragmentów obrazu (obraz przejaskrawiony) - w obrazie kontrolnym nie można znaleźć ustawień kontrastu i jaskrawości, które pozwalają odróżnić kolejne jasne pola tablicy. Przez pewien czas nawet myślałem,ze mam ustawienia "sklep" mimo, iż w menu jest "dom". "Resety" nie pomogły. Kolejnym problemem, była niewłaściwa "klawiatura" wyświetlana na ekranie - tylko znaki specjalne, a na standardowej litery a,c,d n, u. Pomógł update oprogramowania, przy czym zanim to zrobiłem miałem info po wejsciu do menu i połączeniu z internetem,że TV ma już najbardziej aktualne oprogramowanie. Co mi sie podoba, to dźwięk i internet.

Witaj. Po tygodniu obcowania z tym telewizorem trudno o rzeczową opinię o jakości obrazu oferowanego przez ten model. Podłącz jak możesz odbiornik cyfrowy HD , blu-ray do tego telewizora-wyświetl parę filmów i programów w jakości wysokiej rozdzielczości i moim skromnym zdaniem zmienisz opinię o jakości wyświetlanego obrazu. Jak dobrze rzeczywiście ustawisz parametry obrazu to obraz na pewno nie będzie przejaskrawiony .( przy okazji z jakich źródeł transmisji obrazu korzystasz ):kom:

Pozdrawiam , :)
 

moon77

New member
Witaj. Po tygodniu obcowania z tym telewizorem trudno o rzeczową opinię o jakości obrazu oferowanego przez ten model. Podłącz jak możesz odbiornik cyfrowy HD , blu-ray do tego telewizora-wyświetl parę filmów i programów w jakości wysokiej rozdzielczości i moim skromnym zdaniem zmienisz opinię o jakości wyświetlanego obrazu. Jak dobrze rzeczywiście ustawisz parametry obrazu to obraz na pewno nie będzie przejaskrawiony .( przy okazji z jakich źródeł transmisji obrazu korzystasz ):kom:

Pozdrawiam , :)
Witam.Oczywiście,że tydzien to krótki czas, ale jak wspomniałem, dwuletnie doswiadczenia z LCD Philipsa już mam i z tego powodu jako takie odniesienie też. Korzystam z następujacych źródeł sygnału: n-ka (PVR TURBO) - HDMI;cyfra + (PVR -HD) -HDMI, RGB;telewizja SD - nadajnik 5km; sporadycznie BR z laptopa HP.
Ustawienia telewizora: kontrast - 75;jasnośc-55;kolor-44;ostrośc-2;red.szumów-min;czujnik światła-wł;Perf.Nat.Mot - min;400Hz-wł;sup.res - wł;dosk.kontr - min;dynam.podśw -najlepszy obraz;zmniejsz.usterek -min;wzm.kolor - min;gamma - 2.
Niezależnie od źródla sygnału - moim zdniem -jasne fragmenty obrazu są bardzo jaskrawe, "płaskie" , brakuje mi w nich szczegółów. Ustawień fabrycznych, za wyjątkiem 'kino" nie da się oglądać. Poszukuję w tej chwili kina domowego BR i do tego momentu odłożę wyrażenie "ostatecznej", oczywiście subiektywnej, opinii o tym telewizorze.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Accu tak mysle ze cokolwiek pozytywnego bys nie napisal a widze ze masz o tym pojecie to i tak Lolka do Philipsa nie przekonasz bo zawsze znajdzie sie powód na .... "nie" . Lolek bez obrazy ale to wynika z twoich postów a jest ich cała masa i zawsze sa negatywne ...:wink:

Witam to nie jest kwestia przekonania do philipsa czy do innych marek, poprostu uwazam i nie tylko ja ze model 9705 nie powienien zostac tv roku majac tyle roznych usterek i tyle. natomaist nad 8605 zastanawiam sie tak jak i nad hx 800 czy c 8000 i nawet dla mnie te dwa sa lepszymi od 8605 to troszke zal mi tego amlight ale w sumi eobrz jest wazniejszy wiec moze i poswiece amblight na rzecz soniaka . Pozdrawiam.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
ustawienia obrazu

Witam.Oczywiście,że tydzien to krótki czas, ale jak wspomniałem, dwuletnie doswiadczenia z LCD Philipsa już mam i z tego powodu jako takie odniesienie też. Korzystam z następujacych źródeł sygnału: n-ka (PVR TURBO) - HDMI;cyfra + (PVR -HD) -HDMI, RGB;telewizja SD - nadajnik 5km; sporadycznie BR z laptopa HP.
Ustawienia telewizora: kontrast - 75;jasnośc-55;kolor-44;ostrośc-2;red.szumów-min;czujnik światła-wł;Perf.Nat.Mot - min;400Hz-wł;sup.res - wł;dosk.kontr - min;dynam.podśw -najlepszy obraz;zmniejsz.usterek -min;wzm.kolor - min;gamma - 2.
Niezależnie od źródla sygnału - moim zdniem -jasne fragmenty obrazu są bardzo jaskrawe, "płaskie" , brakuje mi w nich szczegółów. Ustawień fabrycznych, za wyjątkiem 'kino" nie da się oglądać. Poszukuję w tej chwili kina domowego BR i do tego momentu odłożę wyrażenie "ostatecznej", oczywiście subiektywnej, opinii o tym telewizorze.
Witam.Muszę przyznać , że źródła sygnału masz bardzo dobre , tylko pozazdrościć. Co do ustawień fabrycznych , to oczywiście masz rację. Ja nie mam kolorymetru , parametry obrazu ustawiałem według plansz testowych firmy Burosch (podczas jednej długiej sesji) i dla mnie to wystarczyło , aby uzyskać w miarę przyzwoity obraz. Pobawiłem się jeszcze ustawieniem odcieni kolorów:czerwonego,zielonego i niebieskiego , nie mając zawodowych przyrządów ale mając dość dobre oczy na postrzeganie barw , ustawiłem odcienie kolorów , tak , abym z otrzymanego obrazu był zadowolony.Oczywiście obraz na ekranie 32" jest łatwiej ustawić i nie widać na nim błędów , które od razu są widoczne na ekranie wielkości 46" i trudne do zniwelowania.
Spróbuj , jeżeli oczywiście masz czas i ochotę zmienić parametry Twoich ustawień obrazu:
jasność-45 , kolor-50 , czujnik światła-wyłączony , zmniejszenie usterek-wyłączony , redukcja szumów-wyłączony , doskonały kontrast-wyłączony , Perfect Natural Motion -min gdy oglądasz sport,gdy film można wyłączyć , 400Hz - włączony do sportu , gdy oglądasz film gdzie nie ma szybkich akcji można wyłączyć. Nie wiem jak masz ustawienie odcieni kolorów(najlepiej ustawić preferowane przez Siebie odcienie kolorów czerwonego, zielonego i niebieskiego ).Napisz czy coś udało się zmienić na lepsze , o ile zdecydujesz się na zmianę ustawień parametrów obrazu w Twoim telewizorze.
Aha, można w opcji:dynamiczne podświetlenie , zamiast najlepszy obraz , podczas oglądania filmów wybrać opcję:standard.

Pozdrawiam , :)
 

Czarny1212

New member
hej czy komus sie udało kupic w bezvaciu w saturn 46pfl9705 za 10tys minus vat czyli za ok 8100zł ? Napiszcie bo jestem ciekaw a podobno w niektorych normalnie cena była 10tys choc chyba nawet ktos twierdził ze widzial za mniej przed bezvaciem?

Witaj,
W połowie listopada kupiłem 46PFL9705 na bezvaciu w MM za niecałe 8 tys. Zapakowany prosto z magazynu. Nie piszę aby się chwalić bo TV mnie nie "powala" ale aby poddać jednak taką myśl : zanim zdecydujesz co kupisz - musisz obejrzeć a najlepiej porównać jeden lub dwa inne modele w warunkach DOMOWYCH a nie sklepowych. Unikniesz większych rozczarowań choć zakup wyda się Tobie sporo droższy. Przeważnie kupowałem sprzęt "z górnej półki" i w dłuższej perspektywie ( bo tylko taka usprawiedliwi wyższy pułap cenowy ) zawsze byłem zadowolony. A to jest najważniejsze :lol:.
 

Czarny1212

New member
Witam.Oczywiście,że tydzien to krótki czas, ale jak wspomniałem, dwuletnie doswiadczenia z LCD Philipsa już mam i z tego powodu jako takie odniesienie też. Korzystam z następujacych źródeł sygnału: n-ka (PVR TURBO) - HDMI;cyfra + (PVR -HD) -HDMI, RGB;telewizja SD - nadajnik 5km; sporadycznie BR z laptopa HP.
Ustawienia telewizora: kontrast - 75;jasnośc-55;kolor-44;ostrośc-2;red.szumów-min;czujnik światła-wł;Perf.Nat.Mot - min;400Hz-wł;sup.res - wł;dosk.kontr - min;dynam.podśw -najlepszy obraz;zmniejsz.usterek -min;wzm.kolor - min;gamma - 2.
Niezależnie od źródla sygnału - moim zdniem -jasne fragmenty obrazu są bardzo jaskrawe, "płaskie" , brakuje mi w nich szczegółów. Ustawień fabrycznych, za wyjątkiem 'kino" nie da się oglądać. Poszukuję w tej chwili kina domowego BR i do tego momentu odłożę wyrażenie "ostatecznej", oczywiście subiektywnej, opinii o tym telewizorze.

Witaj,
podobnie jak Ty mam 46" i podobnie jak Tobie "nieoceniony" kol. Accu pomagał ustawić parametry obrazu aby stał się bardziej przyjazny. Niestety do dziś nowe oprogramowanie jest niestabilne ale o tym później, natomiast ciekawi mnie Twoja opinia na temat "input lag"-a oraz kątów bocznych na tym TV. Pytam bo w moim przypadku walczę nadal z tym brakiem synchronizacji między obrazem a fonią - choć zaobserwowałem już mały postęp. Ale naprawdę trudno mi się przyzwyczaić do wyraźnie zmieniającego się obrazu gdy obserwujesz go pod innym kątem niż 90'. Gdy zmieniasz kąt oglądania i odchodzisz od prostopadłości to płynnie kontrast i nasycenie kolorów słabnie. Słabnie w takim tempie, że odchyłka o 20' daje już wyraźnie zauważalny efekt. Nawet gdy staniesz bezpośrednio przy TV ( np w odległości 70 - 100 cm ) obserwując go mniej więcej ze środka to zauważasz, że przed Tobą ekran to żyleta, natomiast po bokach to wyrażnie łagodniejszy ... Nie pisz mi tylko abym poszedł do okulisty ... hi hi hi. To potwierdza moje spostrzeżenia, że ogladanie matrycy pod zmienionym kątem daje zupełnie inny efekt. Pewnie to wada każdego LCD i postrzegam ją w każdym tego typu TV ale mam wrażenie, że włąśnie w moim występuje najwyraźniej :x. Napisz jak to jest u Ciebie ? Pozdr,
 

accu

New member
Bez reklam
Kolejna recenzja Philips 46PFL9705 przez niemiecki Chip.

Witam. 26 listopada 2010r. ukazała się kolejna recenzja telewizora Philips 46PFL9705.
Zapraszam na Philips 46PFL9705K - Test - CHIP Online
Test potwierdza wysoką jakość obrazu oferowaną przez ten model telewizora firmy Philips.:kom:

Pozdrawiam , :)
 

moon77

New member
Witaj,
o swoich problemach z oprogramowaniem juz pisałem w pierwszym poście, więc jedynie potwierdzę, że generalnie nie jest dobrze. Na temat "input lag" jeszcze nie mogę się wypowiedzieć - do tej pory nie zaobserwowałem. Jeżeli chodzi o kąty boczne, to uważam ,że Phlips zrobił ogromny postęp w stosunku do modelu 42pfl9603, który też mam i mogę porównać stawiając je obok siebie. Szczególnie jest to widoczne w sytuacji gdy wzrok widza nie jest na wysokości środka ekranu - w 9603 tragedia, w 9705 jest całkiem nieźle. Odchylenie o 20' , o których piszesz , w zasadzie nie robi żadnej różnicy dla jakości obrazu - dopiero 45' i więcej powoduje spadek kontrastu i "szarzenie". Podsumowując nie mam uwag. Pozdrawiam
 

moon77

New member
Witam.Muszę przyznać , że źródła sygnału masz bardzo dobre , tylko pozazdrościć. Co do ustawień fabrycznych , to oczywiście masz rację. Ja nie mam kolorymetru , parametry obrazu ustawiałem według plansz testowych firmy Burosch (podczas jednej długiej sesji) i dla mnie to wystarczyło , aby uzyskać w miarę przyzwoity obraz. Pobawiłem się jeszcze ustawieniem odcieni kolorów:czerwonego,zielonego i niebieskiego , nie mając zawodowych przyrządów ale mając dość dobre oczy na postrzeganie barw , ustawiłem odcienie kolorów , tak , abym z otrzymanego obrazu był zadowolony.Oczywiście obraz na ekranie 32" jest łatwiej ustawić i nie widać na nim błędów , które od razu są widoczne na ekranie wielkości 46" i trudne do zniwelowania.
Spróbuj , jeżeli oczywiście masz czas i ochotę zmienić parametry Twoich ustawień obrazu:
jasność-45 , kolor-50 , czujnik światła-wyłączony , zmniejszenie usterek-wyłączony , redukcja szumów-wyłączony , doskonały kontrast-wyłączony , Perfect Natural Motion -min gdy oglądasz sport,gdy film można wyłączyć , 400Hz - włączony do sportu , gdy oglądasz film gdzie nie ma szybkich akcji można wyłączyć. Nie wiem jak masz ustawienie odcieni kolorów(najlepiej ustawić preferowane przez Siebie odcienie kolorów czerwonego, zielonego i niebieskiego ).Napisz czy coś udało się zmienić na lepsze , o ile zdecydujesz się na zmianę ustawień parametrów obrazu w Twoim telewizorze.
Aha, można w opcji:dynamiczne podświetlenie , zamiast najlepszy obraz , podczas oglądania filmów wybrać opcję:standard.

Pozdrawiam , :)
Witam, oczywiście chętnie potestuję inne ustawienia, ale prosiłbym jeszcze o info jaka wartośc kontrastu i gamma jest sugerowana do tych nastawów.Pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Jaskrawy obraz.

Witam. Wydaje się , że kontrast - 75 według mnie masz dobrze ustawiony , no może skoro w moich sugestiach jasność ma wartość 45 (według mnie absolutnie nie może przekraczać 50 ) to można wartość kontrastu zwiększyć do 80(mecze piłkarskie) , zmniejszyć do 70 (filmy,zdjęcia). Gamma -2 to ustawienie dobre dla odcieni kolorów ciepłych , co dla innego ustawienia odcieni kolorów np. zimnego będzie wartością za dużą, wtedy sugeruję wartość 0 lub 1. W czasie dnia czujnik światła może być włączony, wieczorem jednak trzeba go wyłączyć.
Telewizor Twój kol.Moon ma funkcję Bright Pro , która jak wiesz umożliwia zwiększanie strumienia świetlnego dla jasnych fragmentów wyświetlanego obrazu przy zachowaniu bardzo mocnej czerni w ciemnych obszarach obrazu. Czasem jednak bywają sytuacje , gdy mamy włączoną opcję :Dynamiczne podświetlenie - Najlepszy obraz (którą ja również lubię) , że obraz jest zbyt jaskrawy , np. na wyświetlanych barwnych filmach animowanych . Wtedy według mnie należy zamiast opcji : Najlepszy obraz wybrać : Standard lub opcję:Dynamiczne podświetlenie zupełnie wyłączyć . Obraz według mnie po tych zabiegach powinien być przyjemniejszy w odbiorze. Według mnie przy tak dużym ekranie nie ma jednych ustawień obrazu , aby obraz przy różnych oglądanych programach był zawsze super.:kom:
Wydaje mi się , że najlepiej założyć sobie dwa odrębne profile ustawienia parametrów obrazu : 1.osobisty
2.własne
Można ustawić profil z bardzo pięknymi barwami , lecz z gorszym poziomem czerni , lub z obrazem "głębokim" ale z trochę "przekłamanymi kolorami".
Pozdrawiam serdecznie , :)
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Ustawienia parametrów obrazu w telewizorze Philips 46PFL9705H/12

Witam. Wczoraj , 02 grudnia 2010 r. ukazała się recenzja kolejna telewizora LCD firmy Philips 46PFL9705H/12 na stronie duńskiej flatpanelshd. Zapraszam do obejrzenia tego tekstu,patrz:
Philips 9705H review - FlatpanelsHD

Tekst według mnie jest obiektywny i ukazuje zarówno zalety jak i wady tego modelu . Dziwi mnie niska wartość ustawienia kontrastu po kalibracji dokonanej przez recenzenta , no ale to moje odczucie subiektywne.


Pozdrawiam ,:)

accu:kom:
 
Ostatnia edycja:

grejab

New member
Philips 40PFL9705H/12 pisk i serwis

Witam. Podzielę się kilkoma uwagami, o których piszecie w tym wątku. Kupiłem 40 cali ze świadomością, że niektóre piszczą. Niestety info o tym, że piszczą modele wyprodukowane tylko do 34 tygodnia tego roku jest bajką - mój jest z 37 tygodnia i piszczał aż głowa wieczorem bolała. Oddałem do serwisu - mam info z ich strony: modyfikacja modułu c-balance. Niestety serwis telewizorów Philips jest w Radomiu - z Gdyni dowiezienie zajęło 2 dni a 3 już naprawili. Jeżeli chodzi o ustawienia to nie wiem jak u was ale u mnie był problem z "trzymaniem" ustawień zadanych parametrów obrazu. Na przykład jednego dnia ustawienia, które zrobiłem na 'własne' następnego dnia były kompletnie rozjechane lub też TV zmieniał na 'osobiste'. Serwis na to, że zaktualizował oprogramowanie mimo, że wg supportu Philipsa miałem najaktualniejsze z listopada. Aha od zgłoszenia usterki Philipsowi do odbioru TV przez serwis upłynęło 10 dni!!! Masakra. Mimo tych wszystkich problemów obraz tego TV powala na kolana a w szczególności ta czarna czerń... . Moja rodzina była lekko zdruzgotana ceną zakupu ale jak oddałem go do serwisu i postawiłem nasz poprzedni "starszy" model to dopiero zobaczyli różnicę i już nie mogą doczekać się 9705 po liftingu. Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy 9705 a tym mniej zadowolonym radzę proszę wyluzujcie, szkoda zdrowia - w końcu to tylko rzecz.

pozdrawiam
grejab
 

accu

New member
Bez reklam
Dzisiaj na N Sport K.59 bedzie transmisja w 3D
n:newsy

Witam. Tak będzie ustawionych 9 kamer telewizyjnych wokół ringu specjalnie rozstawionych do przekazywania obrazu w 3D do wozu transmisyjnego , a z niego na satelitę i dalej do posiadaczy telewizorów w technologii 3D (plus okulary i transmitter ) i mających dostęp do kanału na N Sport
K.59 .....
Niestety nie będzie dane mi obejrzeć tych walk bokserskich w Niemczech , bo 32" 9705 nie ma wyjścia
3D na transmitter.

Pozdrawiam , :) :smile:

accu
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Przykro MI:(
Dzisiaj zakupilem komplet PTA02:)
Instalacja przebiegla sprawnie i wyglada na to ze
wszystko smiga bardzo ladnie:)
Pozdrawiam :)
 
Do góry