Philips 9705 wszystko o serii

radoskur

New member
ja to wiem ale porownaj sobie ceny telwizorow 46pfl9705 w internecie a zobaczysz ze euro ma najlepsze ceny.


Akurat dałeś przykład absolutnej nowości, z której dostępnością jest w chwili obecnej bardzo ciężko (raptem 6 sklepów na porównywarce). Euro RTV AGD ma pewnie jakąś małą wyłączność na krótki okres czasu. Poczekaj do końca listopada lub na początek grudnia i jestem pewien, że TV spadnie do poziomu 8.000 w większości sklepów - przy 10 ratach wyjdzie jakieś 8800 a nie 9800. Zresztą ja w Twoim portfelu nie siedzę ;-)

Poza tym Euro RTV AGD nie zrobi ci kalibracji za 100zł :grin:
 

Onomato

New member
Witam, to jak polecacie ten tv -do osób które kupiły go, czy coś innego w tej klasie polecacie bo ja zastanawiam się miedzy 46pfl9705 a Tx-p50vt20.
 

Czarny1212

New member
Onomato

Najlepiej kup oba - popatrz, porównaj, naciesz się wyborem a później oddaj jeden z powrotem :). Oczywiście żart. Kolega Kiki oferuje prezentację w domu - pomyśl i skorzystaj !
 

sony40

New member
Jestem stalym obserwatorem tego portalu a w szczegolnosci interesowaly mnie najpierw 9704 ktory mnie zauroczyl odbiorem i swoja klasa ale czekalem na 46PFL9705 wlasciwie jakis rok czasu mial wisiec na scianie w salonie . Marka Philips jest obecna w moim domu od lat 90 i moje doswiadczenia zawsze byly i nadal sa pozytywne . Telewizor mi sie podoba i duzo nie brakowalo zebym go kupil ale zrobilem troche inaczej - zwyciezyl zdrowy rozsadek .Kupilem 46PFL7605H/12 z ktorego jestem bardzo zadowolony a na rozwoj techniki 3D spokojnie sobie poczekam i za kilka lat bede wiedzial dokladnie ktore rozwiazanie techniczne zwyciezylo bo bylo najlepsze , bedzie juz co ogladac / licze na kilka kanalow TV/ i z pewnoscia koszty beda nizsze ...+_)))
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj zawitalem do Media z zamiarem kupna Philips 46PFL9705
Najbardziej interesowalo mnie jak to jest z tym 3D
No i niestety mimo wielkiego poswiecenia ze strony sprzedawcy nie udalo sie zobaczyc jak to jest w tym TV
Mam obiecane ze w poniedzialek , wtorek bdzie ktos z Philipsa i wtedy bede poinformowany o efekcie:(
Swoja droga zaczynam byc coraz bardziej zawiedzony
tym faktem:(
No niestety dzisiejsza wizyta w MM to jedna wielka klapa:-(
Godzina meczarni ze strony sprzedawcy i 3D niet!!!
Powoli zaczynam byc zawiedziony:shock:
Niby nowy soft wgrany ale to nadal nie dziala !!!
Zdecydowalem sie jeszcze poczekac ,Pan obiecal ze zadzwoni po skontaktowaniu sie z Philipsem
 

sony40

New member
Dlatego zrezygnowalem ... bylem w MM Szczecin 46" prawie 11 tys zostal wlaczony na moja prosbe - pilot znalezli na stoisku spytalem o 3D i wtedy tlumaczenie ze nie dostarczono zestawu ale zaraz powinien być /powiedzialem ze zdecydowanie chcę kupic ale kota w worku za taka kase sie nie kupuje/ , wzieli telefon ale nikt z Philipsa nie zadzwonil .Pojechalem za 2 tygodnie i bez zmian ...to zwyczajnie wina producenta i jego nieprzygotowania do tematu . W MM Samsung, Sony, Panasonic , Lg pokazuje swoje wybrane modele gdzie kazdy klient moze sobie usiasc i zobaczyc TV z 3D , Philips tego niestety nie zorganizowal a z pewnoscia jest na co popatrzeć . Dlatego kupilem 7605 i poczekam spokojnie kilka lat na rozwoj 3D ...nie dajmy sie zwariować ...;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytałem - powiedzieli że na razie nie planują i nic im nie wiadomo . Największy na dziś to 46"
 

bildex

New member
Pytałem - powiedzieli że na razie nie planują i nic im nie wiadomo . Największy na dziś to 46"

Kiki czekam na pełna recenzje Philips 21:9 3D.
Jak wspominałeś na priv że ma boczne pasy na SDTV to mnie to troche przeraża.
W takim wypadku został model serii 9705 tylko tu akurat potrzeba mi powyżej 50 cali.

Szperałem wczoraj w necie i znalałem coś takiego:

Philips 52PFL9705H

wprawdzie TV prowadzony 5 listopada do sprzedaży w FR , więc może przed gwiazdką zawita do nas.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Czy oni w te dni sprzedają egzemplarze wystawowe?
W Saturnie sa 4 szt. w MM 2 szt. sorki zostala 1 bo dzisiaj zakupilem
Tego Filipa:)
Tak na goraco to do <starego>37PF9830/10 moge tylko napisac
MIODZIK no i w koncu udalo sie w sklepie odpalic 3D
O tym napisze jak zakupie cos do ogladania tego obrazu:)
Mysle o modelu 7500 ale teraz kiedy udalo mi sie zakupic TV taniej
To przygladam sie modelowi 9600;-)
PS.
Sklepy to w Gdansku
 
Do góry