Philips 9705 wszystko o serii

Onomato

New member
test skończyłem w sobotę .
Jeśli masz pytania i jeśli potrafię odpowiem

Wiem ze test zrobiony dlatego napisalem zamieszczony. Mnie najbardziej chodzi o to jak wypada wzgledem 9704,plusy i minusy,ale to pewnie sie przekonam dopiero gdy zobacze test.
Jeszcze jedno jak ktos juz pytal czy bedziesz robil tez test 40pfl9705,jesli tak to mniej wiecej kiedy mozna sie go spodziewac?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tego Ci nie powiem - bo nie pytałem w Philipsie.
Ale jutro zapytam.
Pytasz ogólnie -to ogólnie Ci odpowiem że względem 9704 mimo wad - oceniam go wyżej.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam serdecznie, właśnie w czwartek 29 lipca otrzymałem przesyłkę ze sklepu Electro.pl z telewizorem Philips 32PFL9705H/12. Po wstępnym dostrojeniu telewizora na kanały SD ,oraz na 7 kanałów DVB-T , mogę napisać ,że obraz jest bardzo dobry, czerń powalająca. Zastosowany wyświetlacz to nr 260 ,LCD Sharp D3 GA 33 32". Do pilota trzeba się przyzwyczaić.Głośniki niskotonowe mogłyby być lepsze.Brak poboru mocy jaką pobiera telewizor w poszczególnych ustawieniach obrazu m jest tylko obrazowana wartość na pasku poziomym. Czy możesz Kiki podać wartości poboru mocy w trybach pracy: kino, standard,jaskrawy, z PC?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam ponownie. Serdecznie dziękuję za podanie poboru mocy telewizora w poszczególnych opcjach trybów ustawienia obrazu. Z podanych danych jasno wynika , że telewizor Philips 32PFL9705H/12 należy do bardzo oszczędnych w pobieraniu energii, a co za tym idzie rachunki za energię , która ciągle drożeje nie spowodują " zawału" u jego właściciela , a telewizor może praktycznie być włączony dziennie bardzo długo.Z zakupu jestem zadowolony, gdyby tylko głośniki niskotonowe były lepsze,słuchając muzyki rockowej nie czuje się w"wykopu gitary basowej czy stopy perkusji".Poprzedni mój telewizor Philips 28 PW 9617/58 to miał świetny dźwięk , nie trzeba było podłączać zestawu kina domowego , aby cieszyć się bardzo dobrym basem i dźwiękiem przestrzennym z dodatkowych 2 głośników dołączonych do telewizora bezprzewodowo.Telewizor ten to CRT,ciężki-ale obraz miał o świetnym kontraście i wspaniałej kolorystyce.Nie miał niestety wejść HDMI.
 

kriswas

Member
Bez reklam
tego Ci nie powiem - bo nie pytałem w Philipsie.
Ale jutro zapytam.
Pytasz ogólnie -to ogólnie Ci odpowiem że względem 9704 mimo wad - oceniam go wyżej.

Test, który przygotowałeś nie jest testem porównawczym z 9704, czy w związku z tym możesz wykazać teraz gdzie, w jakich parametrach 9705 przeważa?
 

kriswas

Member
Bez reklam
czerń !!!!
paleta barw
dźwięk

No,no
w 9704 nie mogę się nacieszyć tym magicznym słowem "czerń", a Ty używasz go i to jeszcze z czterema wykrzyknikami!
Tylko nie rozumiem za bardzo co z tym głosem? Kol.accu napisał:
Z zakupu jestem zadowolony, gdyby tylko głośniki niskotonowe były lepsze,słuchając muzyki rockowej nie czuje się w"wykopu gitary basowej czy stopy perkusji".Poprzedni mój telewizor Philips 28 PW 9617/58 to miał świetny dźwięk , nie trzeba było podłączać zestawu kina domowego , aby cieszyć się bardzo dobrym basem i dźwiękiem przestrzennym z dodatkowych 2 głośników dołączonych do telewizora bezprzewodowo
Może z nastawami coś nie tak?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dźwięku z telewizora CRT gdzie wbudowane były głośniki pełnowymiarowe dobrej jakości nie da system płaskich LCD.
Ale do innych lcd - dźwięk jest bardzo dobry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
będzie - pełna relacja. Negocjujemy z Philipsem wejście do strefy "Future" - bo my jesteśmy w pierwszych dniach a Philips Polska w ostatnich.
Z pełnej bieżącej prezentacji - będzie w całości.
 

publo102

New member
Witam szanowne grono,
od dłuższego czasu chcę się zdecydować na kupno tv, jeszcze do niedawna mało co nie kupiłem 40 calowego 9704, chwilę później zobaczyłem zapowiedzi 9705, więc myślę sobie, poczekam, pewnie warto, no i teraz jak już ma się zacząć pojawiać w sprzedaży, Kiki robił testy, chciałbym poznać odpowiedź na jedno bardzo proste pytanie, czy warto zawracać sobie głowę 5-tką, czy jest aż o tyle lepsza od 4-ki, czy spokojnie teraz po niższej cenie kupować 9704 i nie marnować więcej czasu na czekanie aż 9705 będzie w sklepach?
 

Onomato

New member
Witam szanowne grono,
od dłuższego czasu chcę się zdecydować na kupno tv, jeszcze do niedawna mało co nie kupiłem 40 calowego 9704, chwilę później zobaczyłem zapowiedzi 9705, więc myślę sobie, poczekam, pewnie warto, no i teraz jak już ma się zacząć pojawiać w sprzedaży, Kiki robił testy, chciałbym poznać odpowiedź na jedno bardzo proste pytanie, czy warto zawracać sobie głowę 5-tką, czy jest aż o tyle lepsza od 4-ki, czy spokojnie teraz po niższej cenie kupować 9704 i nie marnować więcej czasu na czekanie aż 9705 będzie w sklepach?

Takiej odpowiedzi myśle ze nie uzyskasz jeśli interesuje Cię 40 cali a nie 32, bo 40pfl9705 ma inne parametry od 32. Kiki pisał ze 32 porównując z 9704 na lepsza czerń !!!!
paleta barw i dźwięk.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam szanowne grono,
od dłuższego czasu chcę się zdecydować na kupno tv, jeszcze do niedawna mało co nie kupiłem 40 calowego 9704, chwilę później zobaczyłem zapowiedzi 9705, więc myślę sobie, poczekam, pewnie warto, no i teraz jak już ma się zacząć pojawiać w sprzedaży, Kiki robił testy, chciałbym poznać odpowiedź na jedno bardzo proste pytanie, czy warto zawracać sobie głowę 5-tką, czy jest aż o tyle lepsza od 4-ki, czy spokojnie teraz po niższej cenie kupować 9704 i nie marnować więcej czasu na czekanie aż 9705 będzie w sklepach?

Witam. Wydaje mi się, że Philips 40PFL9704H/12 to bardzo dobry model serii 9704 firmy Philips i o ile nie interesuje Ciebie telewizor Philipsa z wyjściem 3D na transmitter + okulary , to jeżeli możesz kupić za atrakcyjną cenę , to z zakupu Philips 40PFL9704H będziesz zadowolony.Za transmitter i okulary trzeba zapłacić osobno , nie są w wyposażeniu 40PFL9705H/12.Chyba , że chcesz poczekać aż cena modelu 9705 spadnie , a to może chwilę potrwać.:)
 

incognitos

New member
A jak wypada porównanie 9705 z HX800 od Sony??

PS: Czy da się wyłączyć Ambilight, dużo na tym stracę? z prawej od TV będzie kończyć się ściana i nie mam co zrobić za bardzo.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Pewnie , że można wyłączyć ambilight. W pilocie jest pozycja menu główne (ikona domek) wciskasz ją,dalej wybierasz konfiguracja ,wciskasz ok>dalej wybierasz ustawień telewizora wciskasz przycisk ok>wybierasz ambilight i wciskasz ok>ambilight >wyłączony lub włączony. Podświetlasz opcję wyłączony i wciskasz na pilocie ok , później wciskasz przycisk menu główne (ikona domek ).Telewizora Sony KDL-40HX800 osobiście nie testowałem , lecz zbiera on dość pochlebne noty za dobrą kolorystykę , dobrą czerń , ale ma szybę i błyszczący ekran,podświetlenie krawędziowe led dynamic i jest drogi.Dźwięk jak na telewizor LCD jest w miarę dobry.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
A jak wypada porównanie 9705 z HX800 od Sony??

PS: Czy da się wyłączyć Ambilight, dużo na tym stracę? z prawej od TV będzie kończyć się ściana i nie mam co zrobić za bardzo.
Zanim padnie tak nieprzemyślane pytanie, zadajcie sobie trochę trudu by prześledzić ofertę danej firmy. Soniaczek to zupełnie inna półka. Można go porównywać z serią 8605 Filipka ale nie z topową 9. Sony też ma serię z 9 na początku i to tu należałoby szukać odpowiedników. Wiem z doświadczenia, że nie znajdzie się ich...
 

accu

New member
Bez reklam
Myślę jednak , że Sony KDL-40HX800 to jednak telewizor o bardzo wyrafinowanej , wysokiej technologii zastosowanej w tym modelu.Przepraszam, ze piszę w wątku Philipsa 9705.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Myślę jednak , że Sony KDL-40HX800 to jednak telewizor o bardzo wyrafinowanej , wysokiej technologii zastosowanej w tym modelu.Przepraszam, ze piszę w wątku Philipsa 9705.

Podtrzymuję co napisałem wcześniej. Wysoka technologia to dopiero HX 900. A i tak ustępuje Filipkowi...
 
Do góry