Philips 9705 wszystko o serii

accu

New member
Bez reklam
Tak , jakość filmów,nagrań koncertowych na 28PW9617/58 jest znakomita nawet przez złącze scart, gdzie jakość obrazu powinna być gorsza. Ja mam stary model dvd Philips 963SA z procesorem Faroudja , ale bez złącza HDMI. Obraz ze złącza component również znakomity. Natomiast 32"9705H po podłączeniu do niego dvd obraz jest dobry lub bardzo dobry, w zależności od połączenia,czy przez component czy przez scart.Paleta kolorów bardzo dobra.Również kontrast nie pozostawia nic do życzenia. Oczywiście jest to moja subiektywna opinia.Jak połączyłem 32"9705 do mojego dvd oraz do wzmacniacza stereo Accuphase E-213, który z kolei napędza kolumny wolnostojące Sonus Faber Grand Piano Home i włączyłem np.dvd koncertowe z zespołem Pearl Jam i włączyłem ambilight to stwierdziłem- to jest to.Ja nie potrzebuję zestawu kina domowego, wystarczą moje kolumny Sonus Faber ,które generują znakomity dźwięk w całym paśmie,a wzmacniacz dopełnia reszty.Prawdopodobnie obraz może być jeszcze lepszy , ale musiałbym mieć nowszy odbiornik dvd.Nie mam blu-ray,więc na temat HD się nie wypowiadam.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Pobór mocy podczas pracy telewizora Philips 32PFL9705H/12 podany przez producenta to 91 W.Na moich ustawieniach pobiera 51 W.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam. Na stronie FULLHD.gr ukazał się dnia 05.08.2010r. artykuł o budowie wewnętrznej telewizora Philips 32PFL9705H/12 wraz bogatą dokumentacją zdjęciową.Redakcja zapowiada ,że wkrótce ukaże się test tegoż modelu telewizora marki Philips z dokumentacją zdjęciową.Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Fajny test, ale raczej na inteligencję. Nawet tłumacz gugla nie uniósł ciężaru... I pozostaje mieć nadzieję, że 40" wypadnie lepiej.
 

largoon

New member
Model 32PFL9705H zgodnie z informacjami zawartymi w teście fullhd.gr - wypada bardzo dobrze, a jeszcze lepiej mają prezentować się ekrany o większej przekątnej. Te natomiast będą miały silnego konkurenta w postaci LG 55LX9500. Gdyby jeszcze ceny były bardziej łaskawe dla zwykłego śmiertelnika. Mam takie odczucie, że pewnym rozwiązaniem jest model LG 42LE8500, który możliwościami jest bardzo zbliżony do wyższego brata (zwłaszcza w kwestii obrazu). Osiągalny w najniższej cenie około 4500 PLN (według ceneo). To dla niektórych nadal dużo, ale już zredukowaliśmy cenę prawie o połowę w stosunku do takiego 40PFL9705H. Gdzie jest więc haczyk? Bez owijania w bawełnę – BRAK 3D. Po prostu nie płacimy za coś, z czego przynajmniej obecnie nie będziemy mieli pożytku. Inna sprawa, że Philips podobnie rozumuje, tylko nie przekłada tego na cenę. Jeżeli 3D to priorytet, to naturalnie nie ma tematu. Wspomniany model LG byłby wręcz idealny, gdyby nie jeszcze jeden szkopuł – szyba. Może nie ma takiej tragedii jaką serwuje nam ostatnio SHARP w swoich Quattronach (fajne ekraniki, ale efekt lustra poraża). Z drugiej strony szkło jest ostatnio modne, więc nic na to nie poradzimy. Zawsze można skierować wzrok w kierunku wyświetlaczy z niższego pułapu cenowego – tam większość producentów jakiś „mat” zawsze wrzuca. Podsumowując – Filipek 9705 to zapewne kawał dobrego sprzętu, tylko podobnie jak w LG LX9500 następuje tu przerost formy nad treścią…w kwestii ceny rzecz jasna. Pozostaje jeszcze szczery żal po ambilight spectra 3, ale to już raczej dla tych, którym nie obce jest hasło „Nicea albo śmierć”:). Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam . Test wskazuje , że ten model telewizora Philips z serii 9705 jest udany i należy do najlepszych telewizorów 32" , jakie ukazały się na rynku w 2010 r.
 

Patryk22

Member
Panowie a jak jest z tym piszczeniem tego LCD oczywiście chodzi mi o 32 cale? Podobno w dzień nie odczuwalne ale nocą denerwujące i czy nowe oprogramowanie sobie z tym radzi bądź dopiero poradzi.
 

accu

New member
Bez reklam
Panowie a jak jest z tym piszczeniem tego LCD oczywiście chodzi mi o 32 cale? Podobno w dzień nie odczuwalne ale nocą denerwujące i czy nowe oprogramowanie sobie z tym radzi bądź dopiero poradzi.

Witam. Telewizor mam już od pół miesiąca i nic podobnego nie stwierdziłem. Owszem, jak nastawi się głośność na pełną moc, to jak podejdzie się blisko telewizora, słychać lekki warkot głośników niskotonowych , ale jest to całkowicie normalne,bo nie są to głośniki high-endowe tylko małe głośniki o małej mocy. A że mogłyby mieć większą moc to już inna sprawa.
Pozdrawiam.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
mam nadzieje ze nowa seria 8ooo też bedzie calkiem niezła...9000 jest poza moim zaisęgiem ze wzgledu na cene niestety

Niestety, przepaść technologiczna pomiędzy podświetleniem krawędziowym a direct i to kolorowymi diodami, jest zbyt duża by pomimo podobnych funkcji na matrycy, osiągnąć tę samą wypadkową jakość obrazu. Najważniejsze, że jednak ludzie z EISA dostrzegają poprawność trendu i pozostaje mieś nadzieję, że w końcu i konkurenci zaczną stosować te rozwiązania z większym animuszem. Albo przejdą na oled...
 

tomekwola

New member
Niestety, przepaść technologiczna pomiędzy podświetleniem krawędziowym a direct i to kolorowymi diodami, jest zbyt duża by pomimo podobnych funkcji na matrycy, osiągnąć tę samą wypadkową jakość obrazu. Najważniejsze, że jednak ludzie z EISA dostrzegają poprawność trendu i pozostaje mieś nadzieję, że w końcu i konkurenci zaczną stosować te rozwiązania z większym animuszem. Albo przejdą na oled...

Chyba odrobinke zle mnie zrozumiales
Nie spodziewam sie ze 8000 bedzie tak samo dobra jak 9000 bo rozni je cena, ktora musi z czegos wynikac.
Mialem na mysli fakt ze 8000 w swojej klasie cenowej wypadnie dobrze na tle konkurencji, zaznaczam w swojej klasie.
Nikt nie chce porownywac forda focusa do mercedesa S. bo to zupelnie inne półki :)
 
Do góry