Philips 9705 wszystko o serii

kriswas

Member
Bez reklam
kriswas nie podlizuj się bo i tak Ci nie sprzedadzą taniej telewizora :D

No rzeczywiście merytoryczna uwaga, dogłębnie przemyślana i ... pozbawiona sensu. Jak byś spojrzał na sygnaturę, to zauważyłbyś, że posiadam już odpowiedni model, a 3D to nie dla mnie.

a testu jak nie bylo tak nie ma:(

Ale za to liczba postów wzrosła! A że nic niewnoszących do tematu...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
sprawa testow

Poza tym, powstrzymajcie się Panowie od tych postów nie wnoszących absolutnie nic do tematu, no chyba, że macie satysfakcję z ich rosnącej liczby:fool:. Kiki zawsze, ale to zawsze, bez względu na opinie userów, robi, robił i robić, mam nadzieję, będzie swoje testy, w ten sam sposób, dla mnie wystarczająco profesjonalnie. Uwagi i spostrzeżenia na ich temat, są jak najbardziej wskazane i naturalne. Natomiast zarzuty i podejrzenia co do ich i jego rzetelności to czysta spekulacja, często granicząca z tzw. polską mentalnością. Cóż za problem, aby Ci sceptycy sami spróbowali zrobić lepszy, bardziej rzetelny i w pełni profesjonalny test. Do roboty![/QUOTE]

Kriswas popierwsze ja nigdzie nie napisalem ze Kiki robi zle te testy, ja napisalm tylko tyle ze nie jest obiektywny w stosunku do innych marek jak np samsung ktorego nie sprzedaje i ledwie zobaczy dany produkt i juz widzi jakies niedociagniecia danego produktu. Nie bede sie rozpisywal bo to nie ma sensu uwazam ze robi dobra robote a jesli chodzi o testy a mysle ze przynajmniej kilka osob jakby mialo mozliwosci i sprzet to tez by podobny test mogli zrobic oczywiscie moiwe o ludziach ktorzy sie znaja na tym, tylko poprostu ni emaja takiego sprzetu. Po drugie ja nikogo nie obrazam nie mowie czy cos komus padlo czy ktos jest z zcarnych czy bialych wiec prosze zebys ty tez sobie zostawil te swoje popierduly dla siebie i bys nie musial pisac " bez obrazy" czy komus innemu wchodzil na inteligencje ze ktos ma takie a nie inne uwagi. Poprostu ty widzisz jedna strone medalu a niektorzy widza dwie strony medalu i stad sie bierze rozbieznosc. I na koniec po co pisac tekst typu ze juz sie wczytuje ze juz jutro bedzie .... skoro jak zauwazyles jzu wszyscy wiedza i wszyscy pisza ze to bedzie w okolicach tygodnia tak jak do tej pory to bywalo. I do Kikiego uwazam ze robisz dobra robote tylko malo obiektywny w stosunku do i innych firm , a tak uwzam ze jstes rowny Gosc. Pozdrawiam wszystkich i wiecej juz na ten temat na pewno nic nie napisze bo nie wnosi to nic do tematu.
 

michalmichalmic

New member
Cos jest na rzeczy bo mam Samsunga C8000 i obraz daje wysmienity nie wspominajac o wyposazeniu ale tej marki testu sie nie ma co spodziewac ale ja miałem okazje postawic obok sony EX500 i była przepasc na kozysc c8000 a np testy na konkurencyjnym niebieskim forum mowia ze sony sa najlepsze a samsung jest fe wiec cos z tymi testami jest ni do konca dobrze.
Moja opinia na temat testow kiki jest taka:
1. Bardzo rozbudowane i z piekna oprawa graficzna i zdjeciami.
2. Uzyte pewne instrumenty pomiarowe jednak opis ich wynikow jest ograniczony
3. Brak pomiarow kontrastu choc wiadomo ze sprzet jest drogi ale moze kiedys?
4. Testy sa zbyt delikatne w stosunku do producentow i ograniczaja sie bardziej do opisu sprzetu niz do tego do czego słuza testu czyli znalezienia i wykazania dobrych i złych cech produktu.
5. Testy wygladaja bardzo profesjonalnie z wyjatkiem braku pomiaru kontrastu.
6. Opisowy sposob testu a nie ostro pokazujacy słabe jego strony wskazuje ze autor nie chce zrobic krzywdy producentowi no pewnie dlatego ze sprzedaje jego produkty a jakby nie zostawił na nich tzw suchej nitki to kto wtedy by je kupił?


Do wszystkich ktorzy maja zamiar kupic drogi lcd lub plazme nich sie zastanowia bo w przyszłym roku samsung i lg wprowadza OLED tv ktore pobija jakoscia obrazu wszystkie obecne tv z 9705 włacznie wiec 10tys lepiej wydac juz na zapowiadane 55 cakowe oled tv
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Cos jest na rzeczy bo mam Samsunga C8000 i obraz daje wysmienity nie wspominajac o wyposazeniu ale tej marki testu sie nie ma co spodziewac ale ja miałem okazje postawic obok sony EX500 i była przepasc na kozysc c8000 a np testy na konkurencyjnym niebieskim forum mowia ze sony sa najlepsze a samsung jest fe wiec cos z tymi testami jest ni do konca dobrze.
Moja opinia na temat testow kiki jest taka:
1. Bardzo rozbudowane i z piekna oprawa graficzna i zdjeciami.
2. Uzyte pewne instrumenty pomiarowe jednak opis ich wynikow jest ograniczony
3. Brak pomiarow kontrastu choc wiadomo ze sprzet jest drogi ale moze kiedys?
4. Testy sa zbyt delikatne w stosunku do producentow i ograniczaja sie bardziej do opisu sprzetu niz do tego do czego słuza testu czyli znalezienia i wykazania dobrych i złych cech produktu.
5. Testy wygladaja bardzo profesjonalnie z wyjatkiem braku pomiaru kontrastu.
6. Opisowy sposob testu a nie ostro pokazujacy słabe jego strony wskazuje ze autor nie chce zrobic krzywdy producentowi no pewnie dlatego ze sprzedaje jego produkty a jakby nie zostawił na nich tzw suchej nitki to kto wtedy by je kupił?


Do wszystkich ktorzy maja zamiar kupic drogi lcd lub plazme nich sie zastanowia bo w przyszłym roku samsung i lg wprowadza OLED tv ktore pobija jakoscia obrazu wszystkie obecne tv z 9705 włacznie wiec 10tys lepiej wydac juz na zapowiadane 55 cakowe oled tv

michalmichalmic masz dobry lcd i niczym sie nie przejmuj testy tego leda sa pozytywne i to w kilkugazetach zarowno polskich jak i zagranicznych wiec nie masz czego zalowac. Pewnie tez
c 9000 bedzie niezla maszynka ale to juz wiadomo cena tez bedzie odpowiednia ale napewno bedzie fajny. A propo 9705 tez mysle ze bedzie ok tylko jak kazdy bedzie mial mankamenty ale to trzeba samemu zobaczyc fizycznie i wtedy sie bedzie wiedzialo co i jak. Najprostszy mankament to jest to ze nie ma wbudowanego odbiornika do 3 d jednym jest to potrzebne innym nie, ale fakt faktem jest to ze za to tez sie placi a dodoatkowo trzeba za to zaplacic i do tego jeszcze dodatkowa skrzynka wielkosci dvd. I teraz pytanie jesli lg czy samsung potrafil wbudowac transmiter to czemu philips nie potrafiltego zrobic czy poprostu dodatkowo chcial zarobic na ludziach? Ale jesli philips podejdzie pod Chiny to juz w wogole bedzie po philipsie.
A propo oledow lg i samsunga to tez slyszalem kolega pisal mi z USA o tym takze tak jak piszesz lepiej bedzie wydac te 10 tys jak ktos chce w przyszlym roku bo napewno bedzi eobraz lepszy niz jakikolwiek tv tegoroczny. Tylko ja slyszalem i o 46 calach a nie tylko 55. Pozdrawiam i od razu mowie nie mam lcdeka samsuga mysle o kupnie czegos na poczatku w przyszlym roku.
Lolek
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
OLED za 10k ?

Trzeba być naiwnym lub nierozgarniętym ekonomicznie by zakładać, że z linii produkcyjnej, w którą inwestuje się 2,5 mld $ będą schodziły telewizorki po 10k. Założę się o każde pieniądze, że ich początkowa cena będzie oscylowała wokół 10-15k $ (a i 30 by mnie nie zdziwiło). Dość powiedzieć, że obecnie 11" OLED Sonego w ich salonie kosztuje 16k. Przypomnę, że pierwsze plazmy na rynku polskim były po 75k, gdy najlepsze 32" CRT tej samej firmy kosztowały 10k.
Czy kiki sprzedaje też Tośki ? Bo to jedyne tv, które stawia na równi z 9704...
 

michalmichalmic

New member
Trzeba być naiwnym lub nierozgarniętym ekonomicznie by zakładać, że z linii produkcyjnej, w którą inwestuje się 2,5 mld $ będą schodziły telewizorki po 10k. Założę się o każde pieniądze, że ich początkowa cena będzie oscylowała wokół 10-15k $ (a i 30 by mnie nie zdziwiło). Dość powiedzieć, że obecnie 11" OLED Sonego w ich salonie kosztuje 16k. Przypomnę, że pierwsze plazmy na rynku polskim były po 75k, gdy najlepsze 32" CRT tej samej firmy kosztowały 10k.
Czy kiki sprzedaje też Tośki ? Bo to jedyne tv, które stawia na równi z 9704...

Bardzo ostre sława i powiem delikatnie niegrzeczne.

10k to obecnie ok 3300 dolarow a jak wchodziły plazmy to np w 1999roku dolar był po 4,6zł wiec przelicz i zwroc uwage ze czasy sie zmieniaja i sytuacja w Pol tez. Piszac 10k nie mam na mysli poczatkowej ceny katalog tylko cene tzw internetowa czyli ok 67proc katalogowej a jesli chodzi o katalog to sie spodziewam tak ok 15tys a jest to 5tys dolcow czyli w 1999 roku byłoby to 23tys zł.

Pamietam ze kiedys samochod uzywany był drozszy niz nowy z salonu i tego juz niema i nigdy nie bedzie i mysle ze przeskok z lcd na oled nie bedzie rowniez wygladał jak przeskok z crt na plazmy BO TO JUZ INNE CZASY i tu beda konkyrowac płasie tv z płaskimi a oni musza cos sprzedac a nie wystawic 50tys cene i pokazywac tylko. Poza tym koszt produkcji oled wydaje sie najnizszy ze wszystkich dotychczasowych technologi a mysle ze sporo nizszy niz koszt produkcji plazmy w 1998 roku wiec to co napisałem to przez pryzmat ze to juz sa inne czasy nie a anlogiczne do czasow kiedy wchodziły pierwsze plazmy bo wtedy to byl prawdziwy przełom crt po kilku dziesiecioleciach zastepowane przez super płaskie plazmy a teraz to juz nie to samo i drogich gazow tez nie trzeba do oledow.

Dodatkowo: oto oled lg15le9500 ktory jako pierwszy oled powinien kodztowac tak jak pierwsze plazmy czy lcd ok 20 a nawet 30tys a przejrzałem net i np w Austrii pojawił sie po katalogowej 2tys euro a teraz jest juz w cenie intern 1398 euro czyli ok 5500zł wiec PYTAM CIE GDZIE JEST TA CENA PIERWSZYCH PLAZM 30TYS ZŁ!!!!? No gdzie? Kumpel jest w Austrii raz na tydzien i jak bede miał kaprys i jedzcze mnie bardziej zdenerwujesz to wezme te 5,5tys zł i przywioze oled a i wcale ten pierwszy nie bedzie mnie kosztował tyle co plazma w 1998r czyli 20 do 30 tys.zł.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bardzo ostre sława i powiem delikatnie niegrzeczne.

10k to obecnie ok 3300 dolarow a jak wchodziły plazmy to np w 1999roku dolar był po 4,6zł wiec przelicz i zwroc uwage ze czasy sie zmieniaja i sytuacja w Pol tez. Piszac 10k nie mam na mysli poczatkowej ceny katalog tylko cene tzw internetowa czyli ok 67proc katalogowej a jesli chodzi o katalog to sie spodziewam tak ok 15tys a jest to 5tys dolcow czyli w 1999 roku byłoby to 23tys zł.

Pamietam ze kiedys samochod uzywany był drozszy niz nowy z salonu i tego juz niema i nigdy nie bedzie i mysle ze przeskok z lcd na oled nie bedzie rowniez wygladał jak przeskok z crt na plazmy BO TO JUZ INNE CZASY i tu beda konkyrowac płasie tv z płaskimi a oni musza cos sprzedac a nie wystawic 50tys cene i pokazywac tylko. Poza tym koszt produkcji oled wydaje sie najnizszy ze wszystkich dotychczasowych technologi a mysle ze sporo nizszy niz koszt produkcji plazmy w 1998 roku wiec to co napisałem to przez pryzmat ze to juz sa inne czasy nie a anlogiczne do czasow kiedy wchodziły pierwsze plazmy bo wtedy to byl prawdziwy przełom crt po kilku dziesiecioleciach zastepowane przez super płaskie plazmy a teraz to juz nie to samo i drogich gazow tez nie trzeba do oledow.

Dodatkowo: oto oled lg15le9500 ktory jako pierwszy oled powinien kodztowac tak jak pierwsze plazmy czy lcd ok 20 a nawet 30tys a przejrzałem net i np w Austrii pojawił sie po katalogowej 2tys euro a teraz jest juz w cenie intern 1398 euro czyli ok 5500zł wiec PYTAM CIE GDZIE JEST TA CENA PIERWSZYCH PLAZM 30TYS ZŁ!!!!? No gdzie? Kumpel jest w Austrii raz na tydzien i jak bede miał kaprys i jedzcze mnie bardziej zdenerwujesz to wezme te 5,5tys zł i przywioze oled a i wcale ten pierwszy nie bedzie mnie kosztował tyle co plazma w 1998r czyli 20 do 30 tys.zł.

michalmichalmic dokladnie tak jak mowisz zaloz sie kup i wygrasz skoro jest taki pewien ze nie kupisz za taka kwote. :) A pozatym czy nie mozna napisac normalnego postu nawet jesli sie nie zgadza z tym co ktos napisal bez zadnych zlosliwosci ? Wypowiadajmy sie na wszytskei tematy na tym forum bez zlosliwosci a napewno bedzie wszystkim milej. Pozdrawiam.
Lolek
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Kiki robi dobrą robotę, to jest fakt ale nie zauważyć że jest mega stronniczy jest zwyczajnie nie sposób - ot, choćby kiedy ostatnio w wątku c650 czy le705 doradzając userowi napisał "le705 ma na wprost bardzo dobrą czerń a c650 dobrą"...cóż, po postawieniu obu tv (c650 z panelem aa od auo) w ciemnym pomieszczeniu oba tv czerń miały identyczną, choć wg. testów na np. flatpanelshd czy innych jasno wynika że le705 ma czerń 0.05 a c650 0.04 ale na tym forum to sharp ma lepszą...i zawsze już chyba będzie mieć. Niby taki mały szczegół ale u Kikiego zawsze stoi on po stronie tv pewnych firm. Mnie się to nie podoba - albo jesteśmy obiektywni i robimy testy albo faworyzujemy niektóre firmy i robimy testo-reklamy.

p.s. - ktoś coś tu wspominał o polskiej mentalności...co ma piernik do wiatraka?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Bardzo ostre sława i powiem delikatnie niegrzeczne.

Czasem w polemice trzeba użyć mocniejszych słów, by do kogoś dotarło. Kiki robi testy stronnicze, które są czytane przez ludków z EISA i na ich podstawie już 2 x z rzędu przyznali Filipkom tytuł telewizora roku. Teraz możemy spodziewać się kolejnej pochwały nowego modelu i co za tym idzie kolejnej EISy dla Filipka. Kiki "niegodziwy szubrawco" jak możesz tak socjotechniką wpływać na tych podatnych ludków z EISA ?
 

kriswas

Member
Bez reklam
Czasem w polemice trzeba użyć mocniejszych słów, by do kogoś dotarło. Kiki robi testy stronnicze, które są czytane przez ludków z EISA i na ich podstawie już 2 x z rzędu przyznali Filipkom tytuł telewizora roku. Teraz możemy spodziewać się kolejnej pochwały nowego modelu i co za tym idzie kolejnej EISy dla Filipka. Kiki "niegodziwy szubrawco" jak możesz tak socjotechniką wpływać na tych podatnych ludków z EISA ?

No tak, siłe naszych argumentów zastępujemy argumentem siły. Racja jest po stronie tego co głośniej krzyczy. Dlatego trochę jeszcze wody w Wiśle upłynie, zanim zaczniemy doceniać to, co zrobili inni, a nasza dociekliwość w ocenianiu powodowana będzie chęcią poszerzenia spektrum sprawy, a nie zwykłą zawiścią, chęcią zdyskredytowania twórcy. To miałem m.in. na myśli, pisząc o polskiej mentalności.
Jak czytam o stroniczości kikiego i uzależniania wniosków z jego testów, bo to lub tamto, to zwyczajnie robi mi się żal, ale tych, którzy tak piszą. Dlaczego? Ano dlatego, że jest zbyt wiele subiektywnych czynników, które oddziaływują na nasz, użytkowników odbiór konkretnych parametrów. Już kilka razy, w swoich wcześniejszych postach pisałem o tym, starając się uzmysłowić tym, co krytykowali wyniki testów, sugerując nawet "ustawki", że to nie tak. Ale również zdaję sobie sprawę, że jest to "wołanie na puszczy", jak słusznie ujął taki stan rzeczy nieodżałowany Kisiel.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No tak, siłe naszych argumentów zastępujemy argumentem siły. Racja jest po stronie tego co głośniej krzyczy. Dlatego trochę jeszcze wody w Wiśle upłynie, zanim zaczniemy doceniać to, co zrobili inni, a nasza dociekliwość w ocenianiu powodowana będzie chęcią poszerzenia spektrum sprawy, a nie zwykłą zawiścią, chęcią zdyskredytowania twórcy. To miałem m.in. na myśli, pisząc o polskiej mentalności.
Jak czytam o stroniczości kikiego i uzależniania wniosków z jego testów, bo to lub tamto, to zwyczajnie robi mi się żal, ale tych, którzy tak piszą. Dlaczego? Ano dlatego, że jest zbyt wiele subiektywnych czynników, które oddziaływują na nasz, użytkowników odbiór konkretnych parametrów. Już kilka razy, w swoich wcześniejszych postach pisałem o tym, starając się uzmysłowić tym, co krytykowali wyniki testów, sugerując nawet "ustawki", że to nie tak. Ale również zdaję sobie sprawę, że jest to "wołanie na puszczy", jak słusznie ujął taki stan rzeczy nieodżałowany Kisiel.

KRISWAS Witam kolege ponownie mialem nie pisac ale poprostu nie moge czytajac to co piszesz, sluchaj czy Ty nie rozumiesz ze ludzie nic nie maja co do jakosci tych testow Kiki robi naprawde dobra robote tylko ludzie uwazaja ze jest nie obiektywny w stosunku do innych firm jak np samsung czy sony ( ja nie mam samsunga czy inni ludzie, a jednak potrafia docenic ze to sa niezle tv ) Przyklad pierwszy z brzegu jak byl test sharpa tak jak wyzej kolega wspomnial test sharpa byl wspanialy chodzi o modele 705 i jemu podobne , a np bylem swiadkiem jak w saturnie sprzedawca wyjmowal 4 sztuki po kolei i wybierali zeby obudowa byla w miare prosta bo 3 wczesniejsze poprostu obudowy byly pofaldowane, czy cos o tym bylo czy Kiki napisal ze to jest wstyd zeby takie cos wypuscic na rynek ? Nie nic takiego nie bylo nie mowiac ze wszytskie niemalze samsungi czy sony cenowo podobne do tego modelu sa oczywiscie gorsze co jest bzdura bo tak nie jest i to jest opinia wielu ludzi i wielu sprzedawcow w sklepach. Zobaczysz czy teraz jak bedzie test coprawda jest to test 32 cale bez 3d ale jakbybyl 40 cali to na 100% nie napisalby, ze wada jest to ze trzeba dodatkowo transmiter dokupic placac taka kasae i do tego wielkosci odtwarzacza dvd chyba ze tearz przeczyta to byc moze wpisze, a przeciez jest to wada i wstyd skoro inne firmy jakze nedzne wg niektorych jak lg potrafila to zrobic w tv czy sony potrafilo zrobic tramsmiter wielkosci dlugopisa . Co oczywiscie nie zmienia faktu ze philips jest dobrym telewizorem nad ktorym warto sie zastanowic nad kupnem przynajmniej do czasu kiedy Chinczycy nie poloza na nim reki...... Chodzi wszystkim tylko o obiektywizm w stosunku do tego co sie robi i o nic wiecej, ktorego jak widzisz czytajac te posty brakuje, bo wielu ludzi to widzi..... Pozdrawiam. I jak zauwazyles nie pislalem zadnych obrazliwych slow czy sformulowan w stosunku do Twojej osoby.
Lolek
 

nasdaq

New member
Oled tv

Witam,
moze nie powinienem zabierac glosu bo jestem tutaj nowy ale mysle ze ataki na Kikiego sa bezpodstawne. Bylem u niego w sklepie i wcale nie bylo tak ze jakos szczegolnie zachwalal tylko TV ktore sprzedaje.
Co do polemiki odnosnie cen OLED. Z calym szacunkiem michalmichalmic ale przejrzalem watek odnosnie Philipsa 52PFL9704 i eufemistycznie to okreslajac delikatnie sie pomyliles co do cen tego TV.... A dodatkowo widze pewna niekonsekwencje. Sam pisales ze nie masz zamiaru wydawac majtku na TV a piszesz o OLED. Na razie jedyny ktory widzialem kosztuje 5k pln i jest to.....11 cali!!!!! Sadzisz ze 55 w przyszlym roku bedzie kosztowac 10k pln? Szerze watpie....
Ponadto idac takim tokiem rozumowania na TV mozna czekac w nieskonczonosc. Przeciez w 2012 bedzie cos jeszcze lepszego. Ja zamowilem i czekam na dostawe Philipsa 52PFL9704. Postepuje pragmatycznie. Uwazam za nierozwazne i nieekonomiczne kupowanie nowosci za ktore placi sie dodatkowo kilkadziesiat % a za rok i tak nowoscia to juz nie jest. Wole kupic cos naprawde rewelacyjnego a jednoczesnie cos co nie jest juz nowoscia a jego cena jest nizsza o 40-50% od ceny wyjsciowej
Pozdrawiam
P.S. Jak juz TV bedzie w domu napisze o wrazeniach, chociaz ostrzegam ze jestem w sumie amatorem a juz na pewno nie videofilem:)
 

Hartson

New member
Bez reklam
Cos jest na rzeczy bo mam Samsunga C8000 i obraz daje wysmienity nie wspominajac o wyposazeniu ale tej marki testu sie nie ma co spodziewac ale ja miałem okazje postawic obok sony EX500 i była przepasc na kozysc c8000 a np testy na konkurencyjnym niebieskim forum mowia ze sony sa najlepsze a samsung jest fe wiec cos z tymi testami jest ni do konca dobrze.
Moja opinia na temat testow kiki jest taka:
1. Bardzo rozbudowane i z piekna oprawa graficzna i zdjeciami.
2. Uzyte pewne instrumenty pomiarowe jednak opis ich wynikow jest ograniczony
3. Brak pomiarow kontrastu choc wiadomo ze sprzet jest drogi ale moze kiedys?
4. Testy sa zbyt delikatne w stosunku do producentow i ograniczaja sie bardziej do opisu sprzetu niz do tego do czego słuza testu czyli znalezienia i wykazania dobrych i złych cech produktu.
5. Testy wygladaja bardzo profesjonalnie z wyjatkiem braku pomiaru kontrastu.
6. Opisowy sposob testu a nie ostro pokazujacy słabe jego strony wskazuje ze autor nie chce zrobic krzywdy producentowi no pewnie dlatego ze sprzedaje jego produkty a jakby nie zostawił na nich tzw suchej nitki to kto wtedy by je kupił?


Do wszystkich ktorzy maja zamiar kupic drogi lcd lub plazme nich sie zastanowia bo w przyszłym roku samsung i lg wprowadza OLED tv ktore pobija jakoscia obrazu wszystkie obecne tv z 9705 włacznie wiec 10tys lepiej wydac juz na zapowiadane 55 cakowe oled tv

Nie porównuj Sama C8000 z Sonym EX500, bo to LCD z zupełnie innej półki cenowej.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Kiki czeka Cię proces !!!

Jeśli do wieczora nie będzie tego testu to wnoszę sprawę do prokuratury o psychiczne znęcanie się nad osobami zależnymi od Ciebie emocjonalnie i poglądowo. Od prawie tygodnia odmawiam żonie bara bara bo ślęczę przed kompem całe noce i klikam w odśwież a tu nic... Postaraj się na przyszłość być choć trochę bardziej słownym niż nasi politycy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test jest zrobiony od 2 dni - sorry ale przy zmianach
Strony głównej uszkodził się skrypt wpisywania zdjęć
Podobno jutro ma być naprawiony
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Test jest zrobiony od 2 dni - sorry ale przy zmianach
Strony głównej uszkodził się skrypt wpisywania zdjęć
Podobno jutro ma być naprawiony

Ok. Wybaczam:) Czy jest szansa, że dopadniesz też wersję 40 " by odnieść się do ewentualnych różnic w parametrach. Szczególnie reakcja 0,5 i kontrast 10M bo 400 Hz to pewnie już bajer odczuwalny jedynie przy 3d.
 

kriswas

Member
Bez reklam
Witam Ciebie @lolek126, równie gorąco.
I od razu do sedna Twojej wypowiedzi:
- mam wrażenie, że błądzisz, dlatego, że w swoich testach przedstawia kiki FAKTY, konkretne wyniki pomiarów dla testowanych modeli. Natomiast ustawiając dwa, trzy lub kilka egzemplarzy sprzętu obok siebie i robiąc foto w miarę możliwości ustawia parametry zbliżone na odbiornikach i tak subiektywnie, wg. siebie, dzieli się swoimi wrażeniami. To, że my oglądając foto w testach mamy zupełnie inne wrażenia, to nie jest powód do uznawania, że ktoś czymś manipuluje, zbyt wiele subiektywnych czynników decyduje o naszym indywidualnym odbiorze. Natomiast to co Ty opisałeś o jakiś "pofaldowanych" obudowach, czy innych tego typu dolegliwościach, pamiętam, że ktoś opisywał jak mu dostarczyli do domu Philipsa 46PFL9704 i pasek oświetlenia Ambilight odstawał od obudowy, to wybacz, ale to temat do zupełnie innego wątku. Chyba, że kiki maczał w tym palce?:mrgreen:
Natomiast, zupełnie mnie osłabiłeś, pisząc o sprzedawcach w sklepach i o opiniach wielu ludzi:

"wszytskie niemalze samsungi czy sony cenowo podobne do tego modelu sa oczywiscie gorsze co jest bzdura bo tak nie jest i to jest opinia wielu ludzi i wielu sprzedawcow w sklepach"

No rzeczywiście TO JEST ARGUMENT!
Kończę, bo ta polemika jest już nóżąca, a dla podsumowania powiem Tobie tylko to, że zanim kupiłem ten model, który mam, to organoleptycznie przetestowałem przez okres ok.2 lat, czołowe modele na swój czas, zarówno plazmy jak i LCD. Chcesz zapoznać się z licznymi tematami, polemikami na ten czas, to luknij w historię licznych moich postów. Temat o stroniczości kikiego zawsze odżywa, gdy zbliża się test nowego, zapowiadanego jako sensacja modelu. Ja nie jestem jego rzecznikiem, ale po swoich doświadczeniach, trwających prawie rok /testy w MM,Saturnach i u licznych znajomych/, zanim dokonałem zakupu Philipa, chylę czoło przed tym, co kiki robi, nie przed nim. Opinie o stroniczości, "ustawianiu" i nieopisywaniu tego czy tamtego, traktowałem i traktować będę jako typowe wypowiedzi ludzi, którym się wydaje, że się wydaje. Psy szczekają, a karawana idzie dalej. Ja też nie używam słów obraźliwych, czy uznawanych za wulgarne, jak pewnie zauważyłeś, choć czasami cisną się same na usta. Pozdrawiam.
 

Onomato

New member
Dla tych co tak jak ja czekaja na test, to mysle ze test bedzie dopiero zamieszczony po IFA w Berlinie, czyli za jakis tydzien czasu.
 
Do góry