Philips 9704 (40, 46, 52") - test, opinie wszystko o serii 9704

accu

New member
Bez reklam
Znalazłem na holenderskim forum UPC informacje, że model mniejszy 40pfl9704 działa prawidłowo i "facet" jest zadowolony (miał małe problemy z radiem) - chyba że tam UPC ma inne moduły.
Witam uprzejmie,

Ostatni soft jest :data publikacji 2010-07-15 --- 000.026.078.000 plik ZIP 44.35 MB.
Sprawdź czy taki masz soft w Twoim telewizorze .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Jarkow1

New member
To jest korespondencja z kwietnia z Philipsem


[Comment / Question]
Kiedy będzie możliwość podłączania modułu CI z upc do mojego telewizora. Zgodnie z informacją na upc tylko modele 9706 i 9707 mają taką opcje. Jestem klientem upc i chciałbym skorzystać z tej uslugi. Proszę o ww. informację.

16.04.2013

Szanowny Panie,

Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Philips.

Chcielibyśmy zapewnić, że Pana chęć odbioru sygnału telewizji cyfrowej jest dla nas całkowicie zrozumiała.
Pana telewizor o modelu 46plf9704H wyposażony jest w tuner DVB-T i DVB-C, dlatego też umożliwia odbiór sygnału telewizji cyfrowej w Polsce.
Niemniej jednak w trakcie produkcji telewizora sygnał cyfrowej telewizji na terenie Polski nie był dostępny, w związku z tym należy wybrać inny kraj użytkowania, w którym ówcześnie sygnał taki był nadawany, co odblokuje tuner cyfrowy telewizora.

W tym celu prosimy o dokonanie prostej i skutecznej czynności, wybierając:

- MENU
- Konfiguracja
- Instalacja, strzałka w prawo
- Instalacja kanałów, strzałka w prawo
- Automatyczna instalacja
- OK.
- Start (OK)
- Zainstaluj ponownie kanały
- OK.
- Tu proszę wybrać: Finlandia, Francja lub Niemcy
- OK.
- Ustawienia
- Wyszukiwanie częstotliwości: Pełne wyszukiwanie
- Kanały analogowe: Wyłączony lub Włączony (zależy to od Pana)
- Wykonane
- OK.
- Start

Telewizory PHILIPS współpracują z modułami Kart CI+ (Common Interface Plus).

Mamy nadzieję, że zaproponowane rozwiązanie okaże się proste i skuteczne,
a odbiór kanałów cyfrowych będzie teraz możliwy.

W razie dodatkowych pytań lub niejasności pozostajemy do Pana dyspozycji.


Z poważaniem,
Biuro Obsługi Klienta
Philips Polska
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Ja Tobie podałem według menu telewizora , jakie znajduje się w telewizorze , który ja użytkuję tj.
Philips 9705H/12 i stąd jest różnica w nazewnictwie , gdyż menu telewizora Philips 9704H/12
jest trochę inaczej opracowane , ale zasada działania podobna . . W 9705 w oknie :Konfiguracja występują podmenu tj.(okienka)
Szybkie ustawienia obrazu i dźwięku , ustawienia telewizora
Wyszukaj kanały , ustawienia kanału
Połącz z siecią , ustawienia sieci
Aktualizacja oprogramowania , ustawienia oprogramowania
Oglądaj prezentacje.
W poszczególnych tych okienkach po ich wybraniu ukazują się poszczególne odpowiednie funkcje i
opcje nastaw.
Instalacja , takiej opcji podmenu nie ma w telewizorze 9705. Jest podmenu :Ustawienia kanału a nim
między innymi jest opcja :Instalacja kanałów.
Nie mniej procedura instalacja modułu CI z kartą dostępu powinna być podobna w telewizorze 9704.

Tyle tytułem wyjaśnienia .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Jarkow1

New member
Witam
W dniu dzisiejszym odwiedził mnie monter UPC, włożył moduł CI+ i znowu wystąpił jakiś błąd i nie działa (moduł włożony w slot po wyłączeniu TV z gniazdka). Na szczęście tym razem technik miał więcej czasu i zaczął próbować różnych ustawień i cud udało się. Programy po autoryzacji ruszyły. Wydaje mi się, że pomogło włączenie ustawień fabrycznych. W tej chwili mogę się już cieszyć TV i potwierdzam, że TV Philips 46PFL9704 z modułem CI+ z UPC współdziała (tylko brak polskich liter w EPG).
Pozdrowienia
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Żaden cud się nie zdarzył:| . Telewizory firmy Philips z serii 9704 na pewno po prawidłowej instalacji
modułu CI z kartą dostępu umożliwiają odbiór programów cyfrowych z DVB-C bez dwóch zdań.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Jarkow1

New member
Pojawił się jeszcze jeden mały problem a mianowicie brak wszystkich programów w EPG. Nie wiem czy to problem z ustawieniami ?
 
Do góry