Philips 9704 (40, 46, 52") - test, opinie wszystko o serii 9704

jtd

New member
Bez reklam
ADMIN EDIT:

TEST HDTV.COM.PL PHILIPS 9704 (klik)


Juz w tym miesiacu do kupienia w Polsce modele z serii 9704, podobno skok jakosciowy jaki uczynil Philips znow wywrze wrazenie na widzach. Kat widzenia rzedu 170 stopni i poziom czerni 0,001 do tej pory byl tylko domena plazm pioneera.. Pierwszy test w Europie tutaj: http://translate.google.pl/translat...ips-46pfl9704.html&sl=el&tl=en&hl=pl&ie=UTF-8

Graphic1.JPG


niesamowity poziom czerni:
SG208900.JPG
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale Cie zaskoczę . Philips sprzedajemy w pełnym zakresie . I za kilka/kilkanaście dni mamy mieć ten model na testach :D .
Z Philipsa mam otrzymać do testów w tygodniu dwa nowe modele a później właśnie ten 46PFL9704H
 

jaskol

New member
kiki napisał:
Za kilka/kilkanaście dni mamy mieć ten model na testach :D .
Z Philipsa mam otrzymać do testów w tygodniu dwa nowe modele a później właśnie ten 46PFL9704H
Czy Philips 8404 tez bedzie na testach ?
Oglądałem go 30 min i zrobił na mnie wrażenie, szczególnie wyglądem i jakościa wykonania
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Już trzeci dzień testuję Philipsa 46 9704 - test będzie jutro .
Mogę powiedzieć - takiej czerni w lcd jeszcze nigdy nie widziałem na oczy :D
Model 8404 też już stoi i czeka na swoja kolej .
======================================

lolek126
podaj jakie masz warunki ?

- Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
preferowana marka?
preferowana wielkość ekranu ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
Co Cię wkurza w telewizorach ?
Czego oczekujesz od telewizora ?
Full Hd czy HD ready ?
Czy masz swoich faworytów?
 

olakoma

New member
9704 czy x4500 ?

Skoro będzie wkrótce test 9704 to może nasi eksperci od razu porównają ten LCD z Sony x 4500.
Czy aktualny król X 4500 LED RGB musi odejść w cień ?
Kto zajmie 1 miejsce na TOP liście LCD?
Pytanie o tyle istotne, że cena obu modeli jest porównywalna.:D
 

JackS.

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

Fatman_1

New member
Bez reklam
No i co jest z tym testem 46PFL9704H/12 kiki ???
Czekam z gotóweczką.
Jestem stary Philipsowiec więc wiem co kupuję.
Daj już ten test chłopie! Stado wygłodniałych wilków czeka :)
Że czerń jest zaje... to juz wiem.
Oprócz HDTV oglądam też SD więc napisz jak sobie radzi
w normalnej telewizji.
... bo np. 9803 to był koszmar na SD choc na HD obraz był cudo !

Ile kaski ???
 

JackS.

New member
Bez reklam
marcinoko napisał:
Zastanawiając się co by tu sobie wybrac z pośród dużych Sony, Samsunga, Lg, Jvc nagle pojawia się takie cuś... to może by ciekawa propozycja.

Prośba do KiKi o głębszą analizę współpracy z PS3;)
Też mam nadzieję, że kiki nie pokpi sprawy i jednoznacznie sprawdzi czy konfiguracja PS3 + Philips z serii 9704 daje możliwość uzyskania pełnej 48-io lub przynajmniej 36-cio bitowej palety kolorów. Chodzi o to, czy PS3 podpięty po HDMI wyświetla na tym telewizorze 2 do potęgi 48, czy 2 do potęgi 36 różnych kolorów? A może tak jak na najtańszych LCD wyświetla tylko 2 do 24 kolorów?

Sony cały czas reklamuje się, że PS3 obsługuje Deep Color a Philips twierdzi, że 9704 jest wyposażony w 17 bitową matrycę (czyli jest w stanie wyświetlić nawet 51-bitowy kolor). Czy faktycznie wyświetla?
 
Ostatnia edycja:

toms83qwe19

New member
Przekonamy się pewnie jutro. Kiki dorzucił ostatnio do swoich testów pomiary Input Laga ( opóźnienia wejścia ) co jest też dosyć ważną kwestią więc coraz więcej i bardziej szczegółowych informacji mamy podane. Czekam z niecierpliwością, jeśli kąty będą ok, czerń jest super to już wiemy i jak IL nie będzie za duży, to pewnie ten TV u mnie zawita. :D
 

toms83qwe19

New member
Hartson napisał:
Fajnie, że pojawił się ( wg Kikiego) wreszcie LCD mający lepszą czerń od plazmy Pioneera. Ale jest sprawa tego, jak wypadają szczegóły w tej czernii, czy widać jakaś gradację, a nie jedną czarną plamę ?

Właśnie, to jest ważna kwestia. Co po kosmicznej czerni, skoro ciemne detale to jedna wielka plama. Mam nadzieję, że tutaj tak nie jest. :cool:
 

jaro83elo

New member
Ja o odcienie czarnego bym się nie martwił mając kontrast ( nawet dynamiczny) 5 000 000 do 1 , musi być porządna paleta barw, bardziej mnie zastanawia jak sygnał SD, jeżeli także dorównał KURO, to wiem przy czym spędzę święta:mrgreen:
 
Do góry