Philips 65PUS9809 - będzie "flagowym" telewizorem Ultra HD firmy TP Vision /Philips w 2014 r.

A.Be..

New member
TV Philips 65PUS9809

No to AGITO solidnie się spisało i 65PUS9809 mam w domu na weekend, więc, będę mógł sobie skalibrować niebieskiego członka.:bober:
 

accu

New member
Bez reklam
No to AGITO solidnie się spisało i 65PUS9809 mam w domu na weekend, więc, będę mógł sobie skalibrować niebieskiego członka.:bober:

Witam uprzejmie,

Jesteś jednym z pierwszych pionierów w zakupie topowego telewizora Philips 65PUS9809/12 .:neutral:
Gratuluję zakupu i życzę aby ten telewizor spełnił w pełni Twoje oczekiwania względem niego .

Jak znajdziesz trochę czasu , to napisz swoje pierwsze wrażenia z "zaprzyjaźnienia" z obrazem , oraz z poszczególnymi funkcjami tego telewizora.

Pozdrawiam,:)
accu
 

accu

New member
Bez reklam
oraz jak sparować subwoofer z tv bo cos nie bangla mi to ustrojstwo

Witam uprzejmie,

Na subwooferze powinien być przycisk , który spróbuj dłużej przycisnąć .
W ustawieniach telewizora : Konfiguracja>Zaawansowane>Ruch i proszę funkcję: Perfect Natural Motion ustawić w opcji : Wyłącz , lub ustawić ją w opcji : Minimum.
Funkcję Clear LCD proszę ustawić w opcji : Włącz .
Powinno pomóc , tj. usunąć efekt teatru. :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

melis

New member
Witam
Napiszę tak : po przesiadce z modelu z 2010 roku chyba( 46 cali najwyższy wówczas model) pod względem wielkości :) lepiej jakości też może lepiej ale efektu teatru w filmach niestety chyba nie da się pozbyć no i w menu niestety są zacięcia (klikam na następne podmenu a tv nic nie robi dopiero z 2-3 razem jest reakcja -może nowszy soft pomoże coś (ale w modelu z 2010 roku tego nie ma ) subwoofer daje rade w odwzorowaniu sceny dżwiękowej więc tu jest lepiej (no ale to zawsze dodatkowy element który można zastąpić zewnętrznym nagłośnieniem ale narazie nie jest żle ,nawet nie podłączyłem go jeszcze do mojego DENONA AVR4308 i AM Gold :) .Ale ten teatr mnie przeraża i nie wiem co z tym począć :( .
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Wybacz @melis , ale Twoja wypowiedź jest cokolwiek nieskładna ...
Napisz proszę , jaką wersję oprogramowania fabryczną ma zakupiony telewizor Philips 65PUS9809/12 .
Może jest inna nowsza , którą należy wgrać poprzez złącze USB w telewizorze z
pendrive , uprzednio pobierając ją ze strony internetowej Philips , a następnie kopiując
wypakowany plik autorun.upg do pendrive.
Mówi się , że pod koniec października 2014 r. ma wyjść nowa wersja oprogramowania ,więc można również na nią poczekać .:neutral: Tyle , że wtedy ewentualny zwrot telewizora może nie wchodzić w rachubę .

Menu nie działa płynnie wynika z Twojej wypowiedzi , to cokolwiek zastanawia...

Po za tym trzeba "pobawić" się trochę poszczególnymi ustawieniami parametrów obrazu , aby
jakość wyświetlanego obrazu nabrała "rumieńców". Wymaga to trochę czasu , jeżeli wykonuje
się to samemu . Jednemu użytkownikowi sprawia ta czynność przyjemność poznawania działania
poszczególnych funkcji telewizora i ich odpowiedniego ustawienia , drugiego to irytuje . Tak już niestety jest . Ja Tobie w moim wcześniejszym poście napisałem jak należy ustawić dwie podstawowe funkcje tj. Perfect Natural Motion oraz Clear LCD , które w decydujący sposób
wpływają na efekt tzw ."teatru".

Można również zlecić profesjonalną kalibrację obrazu .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

melis

New member
witam
Wersja to AND1E.0.9.32.28 z tym efektem teatru mozna jakos nauczyc sie zyc, zauwazyłem ,że po 3 filmie juz nie przeszkadza tak mocno, jakosc obrazu i ten nowy ambi rekompensuja to:) . Tv od gory na tej alu ramce znacznie sie grzeje moj stary 46PFL9702 wogole sie nie nagrzewał!!Perfect N.. M.. na wyłącz ustawiony ale to i tak nie jest to co powinno ,być ogolnie tv juz ogarnąłem co nieco względem obrazu jakość już znacznie się polepszyła od wczorajszego pierwszego właczenia.
 

accu

New member
Bez reklam
a na stronie philipsa to nie ma jak narazie wsparcia w postaci sterowników dla tego tv

Witam uprzejmie,
Masz wgraną fabrycznie ostatnią wersję .

Wsparcie jest , tyle tylko , że nowa wersja oprogramowania jeszcze nie została wydana .

65PUS9809/12 Philips 9800 series Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z syst. Android

Philips 46PFL9702 takiego nie znam . Znam z roku 2008 "filipka"9703 na lampach CCFL .
W tym roku tj.2008 zadebiutował telewizor firmy Philips 42PFL9803 - pierwszy telewizor Full LED .

BTW , na niemieckim forum użytkownik jest bardzo zadowolony z obrazu jaki generuje telewizor Philips 65PUS9809/12 . Podaje , że menu działa płynnie . Nie należy jednak korzystać z aktywacji funkcji dopasowania ostrości obrazu w zależności od odległości z jakiej ten obraz jest oglądany.

Może to dopasowanie kamerki do Skype zdaje egzamin ...dynamicznie zmienia się...





Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

melis

New member
No tak ja się trochę na tym nie znam i rzeczywiście ten model jaki mam to 46PFL9704 sory ,ale wracając do dżwięku zauważyłem ,że dziś po włączeniu zmieniły się ustawienia w zakładce dźwięk!! suba prawie w ogóle nie słychać , dopasowanie dynamicznego nie stosuję ,obraz potwierdzam jest rewelacja (na HD bo na SD to lipa ale to chyba normalne. Menu niestety nie zawsze działa płynnie (no przynajmniej u mnie )ale z niego nie kożysta się z koleii na codzien ,a no i ten żyroskop co to w pilocie odpowiada za generowanie pozycji kursora na ekranie pozostawia wiele do zyczenia (w LG chyba w modelu LM 760 nabytym 2 lata temu!! działa o wiele lepiej) może jakaś aktualizacja coś pomoże w tej kwestii.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Philips 46PFL9704 z 2009 r. rzeczywiście generuje obraz wysokiej jakości . Również dźwięk ma
dobry bez dwóch zdań . Jakość wykonania tego telewizora oceniam również bardzo wysoko .
To przecież również telewizor z tylnym , bezpośrednim podświetleniem , prawdziwy telewizor Full LED.
Philips 65PUS9809/12 - myślę , że jego oprogramowanie jeszcze poprawią i użytkownicy będą
zadowoleni z jego codziennej eksploatacji .
65 cali to już "Duży" ekran i powinien sprawiać sporą frajdę oglądającym na nim np. koncerty , filmy akcji
czy różnego rodzaju zawody sportowe .:neutral: Również Full LED z 144 strefami .
No i gry ... czy korzystanie z różnych aplikacji .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

melis

New member
Taaaak a teraz po tym resecie ustawień dżwięku nie potrafię - nieda się ustawić dżwięku jaki miałem jeszcze wczoraj!!:( prawie zero basu kurcze chyba mam jakiś felerny egzemplarz.
 

accu

New member
Bez reklam
Taaaak a teraz po tym resecie ustawień dżwięku nie potrafię - nieda się ustawić dżwięku jaki miałem jeszcze wczoraj!!:( prawie zero basu kurcze chyba mam jakiś felerny egzemplarz.

Witam uprzejmie,
Spokojnie, pomału:neutral:...
Moja uwaga , co do ustawień dźwięku w trybie : Osobiste . Ponieważ można je zmieniać i zapisać
tylko podczas pierwszego uruchomienia telewizora to proszę wykonać następujące czynności :
musisz wykonać reset ustawień telewizora do USTAWIEŃ FABRYCZNYCH , a następnie ustawić te parametry
dźwięku jakie preferujesz (lubisz) . Pamiętaj aby wyłączyć "clear sound".
Po tych czynnościach parametry dźwięku będą podstawowe i będą zawsze te same po wyłączeniu/załączeniu telewizora . Musisz to zapamiętać i nie możesz zmieniać tych parametrów
dźwięku bo je utracisz i czynności powyższe będziesz musiał powtórzyć .
No "głowa do góry"----- Powodzenia:neutral: .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

bluray

Banned
W systemach Media-Markt mają już PANASONIC AX900 z cenami.
- 55 cali 16 400 PLN brutto,
- 65 cali 22 950 PLN brutto.
To konkurent do PHILIPSA 65PUS9809.
Różnica w cenie kolosalna !!!
7 000 zł.
Philips 65PUS9809/12 dostępny w cenie 16 000 zł.
Sklep internetowy RTV-EURO-AGD.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Moim skromnym zdaniem lepszą opcją może już być zakupienie dwóch telewizorów w technologii oled--- LG55EC930V:| do dwóch pokoi...taniej wyjdzie:oops:.
Może wtedy odpadnie jeszcze jeden problem , co w danej chwili będzie się oglądać .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry