Philips 65PUS9809 - będzie "flagowym" telewizorem Ultra HD firmy TP Vision /Philips w 2014 r.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Za dwa miesiące na wystawie IFA 2014 w Berlinie zostanie zaprezentowany "flagowy" telewizor Ultra HD
firmy TP Vision/Philips 65PUS9809 .
Wyposażony będzie między innymi oczywiście w Android , czterostronny Ambilight , czy bezprzewodowy
subwoofer , do którego nie będzie potrzebny adapter jak w serii PFS7509 , gdyż funkcja ta jest już dołączona do oprogramowania telewizora.

Pozdrawiam,;)
accu
:kom:
 

kacperhq

New member
Cena tez pewnie premium.
Ciekawe czy będzie HEVC/H.265 , VP9 i HDMI 2.0 bez tego to jedynie przejściowe rozwiązanie za duże pieniądze.
 

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

4- stronny Ambilight jest nowy , nie jest taki jak w serii Elevation 2013 r. czy w serii 8xx9 w roku 2014 r.(taki sam jak w serii Elevation 2013 r.)
Cztery taśmy LED wstawione są na brzegach ścianki tylnej (panelu).

Jeszcze więcej wiadomości o tym modelu na stronie :

Hands-On: UHD-65-Zoll-TV Philips 65PUS9809 – das neue UHD-Topmodell ab 3. Quartal 2014 | AREA DVD – Tests & News fürs Heimkino, Fernseher, LCD-TVs, Ultra HD, Surround, AV-Receiver, Lautsprecher, Blu-ray Disc-Player, Smartphones, Tablets,

Dodam , że 55"-tka będzie miała bezpośrednie podświetlenie LED , składające się z 102 segmentów niezależnie sterowane , a 84"-tka będzie miała bezpośrednie podświetlenie LED , składające się z 288 segmentów niezależnie sterowane .( 24 kolumny x 12 rzędów)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Niestety , na dzień dzisiejszy nie potwierdziły się wiadomości wcześniejsze z początku lipca 2014 r.
z portalu FullHD.gr o telewizorach Philips 55PUS9809 i 84PUS9809 . Mówi się trudno , tak nieraz bywa .
Pozostał w ofercie tylko "flagowy" Philips 65PUS9809/12 , który powinien być dostępny
na rynku w miesiącu październiku 2014 r.

https://www.facebook.com/PhilipsTVPolska?brand_redir=1

https://www.youtube.com/watch?v=6fcdXRUumMs

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Na stronie Philips już się pojawiły nowości. Tylko nigdzie nie ma w sklepach :)

Witam uprzejmie,

Ma to również dobrą stronę .
Telewizory serii 9xx9 będą drogie .
Być może , a chciałbym bardzo , żeby tak było , gdy pojawią się wreszcie w sklepach ,
nie będą "obarczone" licznymi błędami w oprogramowaniu , bo w innym
przypadku użytkownicy znowu będą musieli być beta testerami , aż
któraś kolejna wersja oprogramowania okaże się w miarę przyzwoita.:|

BTW , termin dostaw do sklepów ciągle jest przesuwany , mnie się nasuwa taki wniosek ,
może się mylę , choć nie koniecznie , ale cały czas chyba dopracowywane jest oprogramowanie do serii 8xx9 ,
9xx9
telewizorów Philips i(lub) ewentualnie poprawiane są rozwiązania układowe .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

A.Be..

New member
Oczywiście, że nierealny. Skorzystałem z tej oferty i już drugi raz zmieniany jest termin dostawy, no i na stronie internetowej zmieniono termin wysyłki na: chwilowo brak. Dam znać jak słowo ciałem się stanie.
 

Szlachtus

Member
Kiki - żyjesz? Napisałem do Ciebie na priv ale nie dostałem odpowiedzi do tej pory :) Sorry ale nie wiedziałem gdzie Ciebie "złapać" usuń post jak będzie potrzeba :p
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jest już dostępny telewizor Philips 55PUS9109/12 w cenie 9999.00 zł w sklepie internetowym
RTV-EURO-AGD . Dokładny termin dostawy poda telefonicznie konsultant po jego zamówieniu .

Pozdrawiam,:)
accu
 
Do góry