Philips 65PUS9809 - będzie "flagowym" telewizorem Ultra HD firmy TP Vision /Philips w 2014 r.

accu

New member
Bez reklam
Wchodzi zatem w cenie OLED LG i dla dysponujących taką kwotą powoduje lekki zamęt, w kwestii wyboru ;)

Witam uprzejmie,

Dokładnie tak .
Faktycznie jest dostępny . Sprawdzałem telefonicznie .

Teraz spokojnie czekam na testy tego telewizora oraz opinie osób , które zakupią ten telewizor
i podzielą się swoimi opiniami na temat zalet , a także wad , oraz jakości oprogramowania:-| ...


Pozdrawiam,:)
accu
 
Ostatnia edycja:

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Witam,
Z tego co przeglądam fora, wygląda, że 8809 i 9109 mają tego samego softa. Bardzo niestabilny jak na razie :/ Zawieszanie, samoczynne podgłaszanie, zawieszanie :(, a do tego pomarańczowy Ambilight zamiast czerwonego. Dziwi trochę taka sytuacja, że wypuszczają najwyższe serie z niedopracowanym oprogramowaniem. Z informacji na temat 9809, prawdopodobnie ma być w tym miesiącu dostępny. Ciekawe jak tam będzie z softem.
 
Ostatnia edycja:

A.Be..

New member
65pus9809

Dopiero Philips 65PUS9809 wydaje się być przełomowym i kompletnym modelem. Wg informacji z Philips Polska, nie mają informacji, kiedy będą je mieli; nieoficjalnie mówią o grudniu. Tym nie mniej, w tym miesiącu ma do Polski trafić kilka (ponoć 5) sztuk z Holandii z Royal Philips Electronics - szerzej znanego jako Philips.:blagam:
 

accu

New member
Bez reklam
Dopiero Philips 65PUS9809 wydaje się być przełomowym i kompletnym modelem. Wg informacji z Philips Polska, nie mają informacji, kiedy będą je mieli; nieoficjalnie mówią o grudniu. Tym nie mniej, w tym miesiącu ma do Polski trafić kilka (ponoć 5) sztuk z Holandii z Royal Philips Electronics - szerzej znanego jako Philips.:blagam:

Witam uprzejmie ,

Bez dodatkowego urządzenia , jakim jest UHD Philips Media Player 880 , to ten telewizor nie jest
w żadnym wypadku przełomowym i kompletnym modelem .

Philips Media Player UHD 880 - FullHD - 4K UHD player-uhd-880.html

Może dopiero w roku 2015 taki model Philips zaprezentuje:| ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To już działa. Tzn jak kupisz teraz dowolny telewizor 4K to dostaniesz media player UHD880 w styczniu za darmo.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Powodem opóźnienia wejścia na rynek telewizora Philips 65PUS9809 jak słusznie się domyślałem ,
jest ciągłe optymalizowanie oprogramowania szczególnie w obszarach kontroli ...
Jak będzie w rzeczywistości:neutral: okaże się w praktyce w listopadzie , kiedy to telewizor Philips 65PUS9809
powinien w końcu pojawić się w sklepach .

Philips to launch 65PUS9809 - FullHD - 4K UHD

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

michalszynka

New member
Pytanie Philips 65pus9809, Samsung 65hu8500 czy Sony 65s9005b? Oled odpada bo nie da rady powiesić + mam jakas awersje do LG. Jest sens czekać na tego Philipsa? Myślałem jeszcze o Panasonic ax900 ale ponos 55" ma kosztować 18k zł...
 

accu

New member
Bez reklam
Pytanie Philips 65pus9809, Samsung 65hu8500 czy Sony 65s9005b? Oled odpada bo nie da rady powiesić + mam jakas awersje do LG. Jest sens czekać na tego Philipsa? Myślałem jeszcze o Panasonic ax900 ale ponos 55" ma kosztować 18k zł...

Witam uprzejmie,
Nie musisz już czekać:neutral:.

Philips 65PUS9809/12 dostępny w cenie 15999.00 zł.(sklep internetowy RTV-EURO-AGD)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

A.Be..

New member
TV Philips 65PUS9809

Dzisiaj dzwonili do mnie z Agito z informacją, że zamówionego przeze mnie Philipsa 65PUS9809 mają już w magazynie, więc, chyba w ten weekend jeszcze nim się nie pobawię.
 

accu

New member
Bez reklam
A co to jest niebieski członek? :). Chcę takim zostać, ponieważ potrzebuję ten TV.

Witam uprzejmie,

Jesteś nim;-) .

A takie zdjęcie telewizora Philips z serii 9109 zdecydowanie poprawia humor ...

55PUS9109 | 55pus9109, offtopic | hifi-forum.de Bildergalerie

Można jeszcze sobie kliknąć link na dole pod zdjęciem-->czytaj więcej [Philips 2014] o 9109 i 9809er serialu---> i mamy jeszcze ciekawą opinię użytkownika telewizora serii 9109 i więcej zdjęć .

Pozdrawiam,:)
accu
 
Ostatnia edycja:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piękny sprzęt jednak ja chyba potrzebuję 65". O ten: 65PUS9109/12 Muszę zmierzyć ścianę czy się zmieści?
 
Ostatnia edycja:
Do góry