Philips 65PUS9809 - będzie "flagowym" telewizorem Ultra HD firmy TP Vision /Philips w 2014 r.

accu

New member
Bez reklam
Test będzie u nas za kilka dni, jesteśmy w trakcie.
Jakość spędza sen z powiek....
Chyba każdy marzy o czymś takim.
Ci co już kupili , potwierdzają.

Witam uprzejmie,

Tego testu to się chyba nie doczekamy .:neutral:
"Jesteśmy w trakcie" czy "test będzie u nas za kilka dni" ...
Chyba należą się użytkownikom forum wyjaśnienia w tej kwestii...

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

melis

New member
Witam
Czy ten tv doczeka się w końcu aktualizacji programowej ,która usunie błędy w oprogramowaniu ?? czy ktoś kto posiada ten odbiornik może potwierdzić mi ,że może wyłączyć na stałe "polepszacze "obrazu ??
U mnie za każdym włączeniem tv te opcje są aktywne mimo iż w menu są wyłączone! wymieniona płyta główna i efektu poprawy brak ,teatr jedynie nie przeszkadza w oglądaniu sportu no i ewentualnie wiadomości:).Poza tym subwoofer żyje własnym życiem grając albo i nie grając. Masakra jak zlewany jest klient który zakupił ten tv w końcu za niemałą kase.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam
Czy ten tv doczeka się w końcu aktualizacji programowej ,która usunie błędy w oprogramowaniu ?? czy ktoś kto posiada ten odbiornik może potwierdzić mi ,że może wyłączyć na stałe "polepszacze "obrazu ??
U mnie za każdym włączeniem tv te opcje są aktywne mimo iż w menu są wyłączone! wymieniona płyta główna i efektu poprawy brak ,teatr jedynie nie przeszkadza w oglądaniu sportu no i ewentualnie wiadomości:).Poza tym subwoofer żyje własnym życiem grając albo i nie grając. Masakra jak zlewany jest klient który zakupił ten tv w końcu za niemałą kase.

Witam uprzejmie,
Jest wydana nowa wersja aktualizacji oprogramowania do tego telewizora i innych z systemem operacyjnym Android . Data wydania :
2015-07-06 wersja : AND1E_0.9.225.0 Zawiera 13 poprawek:neutral: .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 2016-03-23 została wydana nowa wersja oprogramowania , wersja : AND1E_10.62.0
dla tego telewizora i innych z systemem Android ---linia 2014 r .
Zawiera 7 poprawek .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

gregoryp

New member
Niestety mam "przyjemność" posiadać ten telewizor i jeśli flagowce Philips tak wyglądają, to ja wolę nie wiedzieć jak działają modele niższe. Telewizor będzie już drugi raz jechał do serwisu. Za pierwszym razem wymienili płytę główną, teraz będą wymieniali matrycę, a ja po prostu nie mam już siły do tego nabytku. Jedynie nvidia shield, które dostałem za darmo, jakoś minimalnie rekompensuje działanie tego bubla :(.
1. restartuje się podczas oglądania filmu albo zawiesza. Jedyna rada to wyjęcie wtyczki z gniazda.
2. Co któreś włączenie matryca albo w połowie świeci, albo świeci na zielono, albo jest bardzo ciemna, albo ma różne ciekawe kolory. Jedyna rada: jak wyżej
3. Miracast to porażka. Z laptopa nie da się absolutnie nic przesyłać, bo albo się zawiesi, albo w nieskończoność łączy się z TV. Z nvidia shield działa chromecast. Niestety tutaj nie da się nic zrobić, nawet kartę sieciową zmieniłem w laptopie i nadal jest tak samo.
4. Po wyłączeniu telewizora gubi ustawienie ISF.
5... lista ciągnie się dalej, a aktualizacje i zmiany w nich to jakaś porażka. Przykład? Najnowsza aktualizacja i changelog:
- Usage Ambilight key in app
- Turkish satellite installation
- Usage of joystick backside TV
- Updated logo database
- Loss of personal settings at start-up
- Skype app
- HBB-TV Denmark
Brak jakichkolwiek konkretnych korekt. Generalnie za te pieniądze telewizor absolutnie nie jest warty uwagi. Nawet nie chce mi się go włączać...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Smutno mnie jest czytać powyżej napisaną opinię o telewizorze Philips 65PUS9809/12 .:-|

Musiałeś @gregoryp trafić na "felerny" egzemplarz , tak niestety czasem się zdarza .

A jaki czas już go "użytkujesz" , kiedy był sprawny ?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

gregoryp

New member
Cześć,

użytkuję go od lipca 2015. Używam go tylko jako smartTV i nie mam podłączonej anteny. W zasadzie na początku z powodu braku czasu były to sporadyczne włączenia raz na tydzień. Też się działy różne rzeczy typu restartowanie samoistne. Myślałem, że to minie przy kolejnych aktualizacjach, ale w końcu w listopadzie zgłosiłem się do serwisu. Zabrali go w połowi grudnia, oddali w połowie stycznia.
Jest to w zasadzie mój pierwszy telewizor i po zakupie chciałem mieć spokój na kilka lat :).
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Dziękuję za odpowiedź na moje zapytanie .
Niestety tak długi czas , jaki telewizor Twój przebywał w serwisie MIK , bardzo źle o nim po raz kolejny
świadczy . Może matrycę tak długo nie będą wymieniać , o ile nie będą jej z jakiegoś magazynu "ściągać" .:-|
Ja mam między innymi telewizor firmy Philips 32PFL9705H/12 od lipca 2010 r. i do dnia dzisiejszego
wyświetla bardzo dobry obraz i ma również bardzo dobry dźwięk jak na telewizor LCD . No , ale to
"stary" prawdziwy Philips . Telewizor firmy Sony W905A , którego mam ponad 2 lata również
wyświetla bardzo dobry obraz i nie mam z nim żadnych "przygód" , czego i Tobie życzę po
naprawie Twojego telewizora .:smile:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

topol

New member
Ja mam od 2008 42PFL9803. Do końca 2015 działał bezawaryjnie. Teraz niestety połowa ekranu to kolorowe pasy lub ciemność...
Czytając opinie o TV Philipsa raczej kupię inną markę. Na tapecie mam TCL, LG i Toshibę.

Passportnąłem SE.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja ma Philipsa 7600 i 8700 i obydwa działają normalnie.
Ale ja mało korzystam z internetu w telewizorach.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Ja ma Philipsa 7600 i 8700 i obydwa działają normalnie.
Ale ja mało korzystam z internetu w telewizorach.
Zabrzmiało to tak, że przy korzystaniu z internetu nie działa normalnie ;)
Ja mam od 2008 42PFL9803. Do końca 2015 działał bezawaryjnie. Teraz niestety połowa ekranu to kolorowe pasy lub ciemność...
Czytając opinie o TV Philipsa raczej kupię inną markę. Na tapecie mam TCL, LG i Toshibę.

Passportnąłem SE.


Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 

flappyduck

New member
Ja mam od 2008 42PFL9803. Do końca 2015 działał bezawaryjnie. Teraz niestety połowa ekranu to kolorowe pasy lub ciemność...
Czytając opinie o TV Philipsa raczej kupię inną markę. Na tapecie mam TCL, LG i Toshibę.

Passportnąłem SE.

To ciekawe. Posiadać tv 7 lat świetnie działający, ale zmieniać zdanie tylko dlatego, że opinie są złe na niszowym forum ludzi zagubionych w czasie.. Gratuluje :]
 

topol

New member
Gdybym nie poczytał na różnych forach o problemach z Philipsami to bym Philipsa kupił. Od blisko 30 lat korzystam z telewizorów Philipsa. I taki był pierwszy kierunek szukania. Jednak przede wszystkim interesuje mnie tv sprawnie działający. Szkoda Ambilighta. Ale z Philpsem ślubu nie brałem i knota kupował nie będę.

Passportnąłem SE.
 

melis

New member
Witam
No niestety ten Tv , poza obrazem - jak go wyświetla poprawnie ,to porażka i powód do odwrotu od marki ( 2 tv philips model 46 calowy z serii 9704 działają pięknie do dziś bez problemów) a ten juz do mnie po 5 wizycie z serwisu ( na moje szczęście ) nie wróci . Zapewne zwrot kasy bo napewno nie wymiana na ten sam model , a przez serwis tej marki raczej nie żaden inny philips.To co ten tv wyprawiał to książke by napisać można jak z klientem postępować nie należy (zarówno producent jak i serwis sobie nagrabili). Teraz tylko pytanie co wybrać 65 calowego Lg oleda czy Panas 65 DX900 ??. Może ktoś coś widział i poleca??Jak z serwisem tych producentów??
 

gregoryp

New member
Cześć,

użytkuję go od lipca 2015. Używam go tylko jako smartTV i nie mam podłączonej anteny. W zasadzie na początku z powodu braku czasu były to sporadyczne włączenia raz na tydzień. Też się działy różne rzeczy typu restartowanie samoistne. Myślałem, że to minie przy kolejnych aktualizacjach, ale w końcu w listopadzie zgłosiłem się do serwisu. Zabrali go w połowi grudnia, oddali w połowie stycznia.
Jest to w zasadzie mój pierwszy telewizor i po zakupie chciałem mieć spokój na kilka lat :).

Dla zainteresowanych: telewizor otrzymał adnotację nienaprawialnego i aktualnie serwis oczekuje oficjalnego potwierdzenia z centrali Philipsa, żeby mogli mi zwrócić pieniądze w sklepie.
Teraz znowu zacznie się u mnie poszukiwanie telewizora, a po zakupie oczekiwanie na kalibrację...ehh Celuję ponownie w 65 cali, może Sony, może Panasonic, może Philips... Trzeba będzie poczytać na forum.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Wydana została w dniu 13-03-2017 r.nowa wersja oprogramowania między innymi do telewizora Philips 65PUS9809/12 . Obejmuje telewizory również ; 7909 , 8109 , 8159 , 8209 , 8809 , 8909 C , 9109. ( Linia 2014 )

wersja: AND1E_0.10.142.0

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry